Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Black / Professional / Featherweight (Under 62KG)
(Sunday)
3-19
Färdig
Robert Oda De Andrade
Carpe Diem
Jefferson Fagundes Pslpb Cicero Costha Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
5-17
Färdig
Yousif Alhammadi
UAE POLICE
David Cartwright Khoza Apex Jiu-Jitsu HQ Vann på poäng - 05:00
Women's GI / Brown / Black / Professional / Light Featherweight (Under 55KG)
(Sunday)
4-21
Färdig
Mitomo Moriwaki
Carpe Diem
Yin Yi Wang Top Brother China Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
1-21
Färdig
Wesley Silva
VisionBJJ
Vann på poäng - 05:00
Vladimir Blium Gojira Jiu-Jitsu
Women's GI / Brown / Black / Professional / Middleweight (Under 70KG)
(Sunday)
2-17
Färdig
Rafaela Bertolot
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Vann på Submission - 00:23
Gabriella Ripepi Pslpb Cicero Costha
Women's GI / Brown / Black / Professional / Middleweight (Under 70KG)
(Sunday)
2-18
Färdig
Izadora Silva
Dream Art
Vann på Submission - 03:13
Kira Sung SEORAE JIUJITSU
Men's GI / Black / Professional / Featherweight (Under 62KG)
(Sunday)
3-20
Färdig
Yuma Nomura
Pato Studio
Yuri Hendrex Pslpb Cicero Costha Vann på poäng - 05:00
Women's GI / Brown / Black / Professional / Light Featherweight (Under 55KG)
(Sunday)
4-22
Färdig
Eonju Im
Tri-Force U.C.T
Alexa Yanes Rodrigo Pinheiro Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
1-22
Färdig
Paulo Brasil Da Silva
Gracie Barra Anderlecht
Gutemberg Pereira Art of Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:39
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
1-23
Färdig
Matheus Felipe Xavier
Commando Group
Vann på domslut - 06:00
Wesley Silva VisionBJJ
Women's GI / Brown / Black / Professional / Middleweight (Under 70KG)
(Sunday)
2-19
Färdig
Rafaela Bertolot
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Vann på poäng - 05:00
Anna Remneva Strela Team
Men's GI / Black / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
5-18
Färdig
Aznaur Absalamov
Agate team
Clemer Canario Commando Group Vann på Submission - 00:58
Men's GI / Black / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
5-19
Färdig
Bartosz Zawadzki
Rio Grappling Club Poland
Italo Costa Ares BJJ Vann på Submission - 03:47
Women's GI / Brown / Black / Professional / Light Featherweight (Under 55KG)
(Sunday)
4-23
Färdig
Beatriz Campos
Dream Art
Pnina Aronov Soul Fighters AB Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
Färdig
Dmitrii Vostrikov
Gfteam
Michael Pankov Strela Team Vann på Walkover
Men's GI / Black / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-21
Färdig
KEITO OYANAGI
Carpe Diem Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Omri Haviv Soul Fighters AB
Men's GI / Black / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
5-20
Färdig
Marcos Carrozzino
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
David Cartwright Khoza Apex Jiu-Jitsu HQ
Men's GI / Brown / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
2-23
Färdig
Takuma Sudo
X-TREME EBINA
Vann på Submission - 03:55
Lee Geonjun Checkmat International
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
1-24
Färdig
Dae Woong Lee
John Frankl Bjj
Vladimir Blium Gojira Jiu-Jitsu Vann på Submission - 03:35
Women's GI / Brown / Black / Professional / Light Featherweight (Under 55KG)
(Sunday)
4-24
Färdig
Yin Yi Wang
Top Brother China
Alexa Yanes Rodrigo Pinheiro Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:10
Women's GI / Brown / Black / Professional / Light Featherweight (Under 55KG)
(Sunday)
4-25
Färdig
Olesia Zhuravleva
BHJJ Russia
Vann på Submission - 02:26
Mongoljin Ganbaatar Mongolian National Team
Women's GI / Brown / Black / Professional / Middleweight (Under 70KG)
(Sunday)
2-21
Färdig
Gabriella Ripepi
Pslpb Cicero Costha
Kira Sung SEORAE JIUJITSU Vann på Submission - 03:59
Men's GI / Black / Professional / Featherweight (Under 62KG)
(Sunday)
Färdig
Jefferson Fagundes
Pslpb Cicero Costha
Vann på Walkover
Yuri Hendrex Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
1-25
Färdig
Michael Pankov
Strela Team
Wesley Silva VisionBJJ Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
5-21
Färdig
Yuji Arai
Over Limit Jiu Jitsu Academy
Ives Sacramento M.O.D UAE Vann på Submission - 03:36
Men's GI / Black / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-22
Färdig
Hiroshi Baba
M.O.D UAE
Vann på poäng - 05:00
Bai Sun Top Brother China
Women's GI / Brown / Black / Professional / Light Featherweight (Under 55KG)
(Sunday)
4-26
Färdig
Mitomo Moriwaki
Carpe Diem
Eonju Im Tri-Force U.C.T Vann på poäng - 05:00
Women's GI / Brown / Black / Professional / Middleweight (Under 70KG)
(Sunday)
2-20
Färdig
Raquel Santos
Cantagalo Jiu Jitsu London
Anna Remneva Strela Team Vann på Submission - 03:10
Men's GI / Black / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
5-22
Färdig
Francesco Giovanni Fragala
Pslpb Cicero Costha
Clemer Canario Commando Group Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-23
Färdig
Yuki Taniguchi
Paraestra Chiba Network
Tomoya Ogawa Reversal Gym Shinjuku Me We Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Black / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
1-26
Färdig
Vladimir Blium
Gojira Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Paulo Brasil Da Silva Gracie Barra Anderlecht
Men's GI / Brown / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
2-24
Färdig
Shin Jiseop
Gracie Barra Korea
Yaroslav Rymashevkii Strela Team Vann på poäng - 05:00