Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Men's GI / White / 60KG
(Sunday)
1-50
Färdig
Almaz Mazin
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Garifulla Kurmanbai Kazakhstan National Team Vann på poäng - 04:00
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Sunday)
4-41
Färdig
Leyla Rakhimzhanova
Armjj International Team
Vann på Submission - 02:46
Varvara Shkuropat Satti Lux Stroy
Youth Men's GI / White / 66KG
(Sunday)
2-41
Färdig
Bakhtybek Turzhanov
Armjj International Team
Beksultan Mukhamedzhanov Kazakhstan National Team Vann via diskvalificering - 02:55
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Sunday)
3-43
Färdig
Ali Batyrbek
Armjj International Team
Vann på poäng - 04:00
Imran Magzum Kazakhstan National Team
Youth Men's GI / White / 73KG
(Sunday)
5-48
Färdig
Sultan Aldabergen
Kazakhstan National Team
Islam Helmi Mario Bros BJJ Kazakhstan Vann på poäng - 04:00
Youth Men's GI / White / 60KG
(Sunday)
1-51
Färdig
Nikita Lebedev
Oss Team Kokshetau
Vann på poäng - 04:00
Sakipov Baikhan Black Belt Qazaqstan
Youth Men's GI / White / 73KG
(Sunday)
5-49
Färdig
Maksim Sallok
Kazakhstan National Team
Vann på poäng - 04:00
Shasha Eiibov QTT Sagadat Batyr
Youth Men's GI / White / 66KG
(Sunday)
2-42
Färdig
Mansur Sagynbai
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Vann på Submission - 02:41
Temirlan Dzhumabekov Satti Lux Stroy
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Sunday)
4-42
Färdig
Kim Valeriy
Armjj International Team
Seiilkhan Sadbiy Armjj International Team Vann på poäng - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Sunday)
3-44
Färdig
Zhiger Almataj
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Vann på poäng - 04:00
Tair Kartabayev Armjj International Team
Boys GI / Teen / Orange/Green / 72KG
(Sunday)
4-43
Färdig
Ablai Serik
Gracie Barra - Almaty, Kazakhstan
Merey Kabdullaev As Mansur Team Academy Vann på Submission - 00:36
Boys GI / Teen / Yellow / 56KG
(Sunday)
2-43
Färdig
Amir Ajzahmetov
Armjj International Team
Anzor Panahov Kazakhstan National Team Vann på Submission - 01:26
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Sunday)
5-50
Färdig
Daniil Kulikov
Armjj International Team
Adai Belassar Armjj International Team Vann på poäng - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Sunday)
4-44
Färdig
Bekzat Kaztayev
Armjj International Team
Vann på Submission - 01:36
Arsen Agibaev ORDA JJ
Youth Men's GI / White / 66KG
(Sunday)
2-44
Färdig
Beksultan Mukhamedzhanov
Kazakhstan National Team
Sanzhar Orazalin Kazakhstan National Team Vann på Submission - 01:09
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Sunday)
4-45
Färdig
Madlen Zholdybek
Satti Lux Stroy
Vann på Submission - 01:45
Arlan Bejsengaliev As Mansur Team Academy
Youth Men's GI / White / 73KG
(Sunday)
5-51
Färdig
Islam Helmi
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Ahmad Ibragim Armjj International Team Vann på poäng - 04:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
3-45
Färdig
Alinur Beisen
Armjj International Team
Abdulla Batyrbek Armjj International Team Vann på poäng - 03:00
Youth Men's GI / White / 81KG
(Sunday)
1-52
Färdig
Aliser Esimhanov
As Mansur Team Academy
Vann på poäng - 04:11
Sultan Abdullin Kazakhstan National Team
Youth Men's GI / White / 60KG
(Sunday)
1-53
Färdig
Almaz Mazin
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Sakipov Baikhan Black Belt Qazaqstan Vann på Submission - 02:54
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Sunday)
4-46
Färdig
Danila Lelikov
Kazakhstan National Team
Vann på Submission - 02:05
Arsen Agibaev ORDA JJ
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Sunday)
3-46
Färdig
Ernar Ibragimov
Armjj International Team
Vann på poäng - 04:00
Imran Magzum Kazakhstan National Team
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Sunday)
5-52
Färdig
Samat Kunayev
Kazakhstan National Team
Vann på Submission - 03:47
Arman Kissambayev Armjj International Team
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Sunday)
2-45
Färdig
Aneliya Bezrukova
Armjj International Team
Nurai Turlyazhina Kazakhstan National Team Vann på domslut - 05:00
Youth Men's GI / White / 94KG
(Sunday)
1-54
Färdig
Ernur Tasybaev
Kazakhstan National Team
Vann på poäng - 04:00
Askar Komek Kazakhstan National Team
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Sunday)
4-47
Färdig
Daryn Sansyzbaev
QTT Sagadat Batyr
Arlan Bejsengaliev As Mansur Team Academy Vann via diskvalificering - 02:39
Youth Men's GI / White / 66KG
(Sunday)
2-46
Färdig
Temirlan Dzhumabekov
Satti Lux Stroy
Vann på poäng - 04:00
Beksultan Mukhamedzhanov Kazakhstan National Team
Youth Men's GI / White / 73KG
(Sunday)
5-53
Färdig
Shasha Eiibov
QTT Sagadat Batyr
Vann på poäng - 04:00
Islam Helmi Mario Bros BJJ Kazakhstan
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Sunday)
3-47
Färdig
Zarkyn Amantaev
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Abdulla Zhomartuly Kazakhstan National Team Vann på poäng - 04:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Sunday)
1-55
Färdig
Aidos Kuzenbayev
King Kong Academy
Zhasulan Budanov Black Belt Qazaqstan Vann på poäng - 05:00
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Sunday)
2-47
Färdig
Mereilim Zhunus
Kazakhstan National Team
Vann på Submission - 02:00
Aneliya Bezrukova Armjj International Team
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Sunday)
4-49
Färdig
Bekzat Kaztayev
Armjj International Team
Vann på Submission - 03:52
Danila Lelikov Kazakhstan National Team