Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
2-22
Färdig
Patricio Giler
Studio 76
Rodolfo Barron Brasa (Felipe Costa) Vann på Submission - 04:25
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-22
Färdig
Jesus Alejandro Martinez Pulido
Carpio Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Leonardo Del Angel Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-23
Färdig
Kevin Daniel Pulido Martinez
Brasa (Felipe Costa)
Sergio Vichique Dream Vann på poäng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-23
Färdig
Erick Gomez
Dream
Vann på poäng - 05:00
Luis Casados Carpio Jiu Jitsu
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-23
Färdig
Andreas Irtel
2BrothersBFC-Mexico
Emiliano Rojo Alliance Vann på poäng - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-24
Färdig
Ivan Gonzalez
Dream
Joshua Guerrero Alliance Vann på Submission - 01:23
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-24
Färdig
Carlos Rafael Carrillo Gomez
Alliance
Vann på Submission - 01:01
Rahul Athavale Gracie Barra Encinitas
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Saturday)
1-24
Färdig
Jose Centeno
Alliance
Vann på poäng - 05:00
Edgar Ivan Valdez Garcia Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-25
Färdig
Julian Garcia
Alliance
Vann på Submission - 00:32
Kevin Daniel Pulido Martinez Brasa (Felipe Costa)
Men's GI / White / Master 1 / 120KG
(Saturday)
2-26
Färdig
Andrew Wiemers
Alliance
Javier Hernandez Team Carvalho Vann på poäng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-25
Färdig
Leonardo Del Angel
Brasa (Felipe Costa)
Vann på poäng - 05:00
Andreas Irtel 2BrothersBFC-Mexico
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-25
Färdig
Salvador Guerrero
Team Carvalho
Hari Fafutis Alliance Vann på poäng - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-26
Färdig
Raul Macias
Flow Art Academy
Vann på Submission - 00:55
Rahul Athavale Gracie Barra Encinitas
Women's GI / White / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-27
Färdig
Ivonne Gonzalez Sanchez
Team Carvalho
Vann på poäng - 05:00
Maricela Villasenor Loera Team Carvalho
Men's GI / White / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-26
Färdig
Pablo Alejandre
Alliance
Vann på Submission - 03:15
Carlos Santiago Gonzalez Castillo Pablo Silva BJJ
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-27
Färdig
Jesus Alejandro Martinez Pulido
Carpio Jiu Jitsu
Vann på domslut - 03:35
Emiliano Rojo Alliance
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
2-28
Färdig
Sergio Vichique
Dream
Vann på poäng - 05:00
Julian Garcia Alliance
Men's GI / White / Amateur / 120KG
(Saturday)
1-27
Färdig
Pedro Gutierrez
Renzo Gracie Mexico
Vann på poäng - 02:39
Jose Centeno Alliance
Men's GI / White / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-28
Färdig
Carlos Rafael Carrillo Gomez
Alliance
Vann på poäng - 05:00
Raul Macias Flow Art Academy
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-28
Färdig
Mateo Bonilla Coronado
Escola Mente E Corpo
Vann på poäng - 05:00
Salvador Guerrero Team Carvalho
Men's GI / White / Master 1 / 85KG
(Saturday)
1-29
Färdig
Hari Fafutis
Alliance
Vann på Submission - 03:22
Mateo Bonilla Coronado Escola Mente E Corpo