Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Day 1)
1-31
Färdig
Min Hui Wong
Monarchy MMA
Kimberly Cordeiro Carpe Diem BJJ Singapore Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Day 1)
3-31
Färdig
Ganbold Naranbaatar
Mongolian National Team
Vann på poäng - 05:00
Alfaldo Riski Hendra Monarchy MMA
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Day 1)
5-31
Färdig
Battsetseg Baynjargal
Mongolian National Team
Vann på Submission - 03:16
Yunxian Liang Brasa Cta
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 1)
6-30
Färdig
Evgenii Volk
Tipi BJJ Koh Phangan
Vann på poäng - 05:00
Jason Nguyen JOZU
Men's GI / Purple / Master 2 / 69KG
(Day 1)
1-28
Färdig
Lii Chernyew
Hikari Jiu-Jitsu Team
Vann på poäng - 05:00
Chalermkiat Seangya GATO STUDIO BJJ
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 1)
3-28
Färdig
JUNIL YOUK
Six Blades Jiu-Jitsu
Vann via diskvalificering
Zhanarbek Arsakov Kazakhstan National Team
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Day 1)
2-26
Färdig
Ashley Goh
Monarchy MMA
Brindy-Jinine Mason Nova União International Vann på poäng - 05:21
Men's GI / Purple / Professional / 69KG
(Day 1)
5-26
Färdig
Elbegsaikhan Chinzorig
Mongolian National Team
Vann på poäng - 05:00
Chul Soon Lee Tempo Jiu Jitsu
Women's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 1)
2-28
Färdig
Sin Yee Wong
Monarchy MMA
Vann på Submission - 02:23
Tipanet Supisa Southside MMA
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
4-29
Färdig
Dmitrii Cherniaev
Davi Ramos JJ Academy
Edward Rusli Gfteam Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 1)
3-29
Färdig
Brendan Rake
ATOS
Zhanarbek Arsakov Kazakhstan National Team Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-30
Färdig
Denis Kamyshov
Davi Ramos JJ Academy
Vann på Submission - 00:38
Mj Robichaux Carlson Gracie Team
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Day 1)
1-32
Färdig
Anwesha Deb
Bjj Globetrotters
Vann på poäng - 05:00
Min Hui Wong Monarchy MMA
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Day 1)
6-31
Färdig
Evgenii Volk
Tipi BJJ Koh Phangan
Jason Nguyen JOZU Vann via diskvalificering - 00:44
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Day 1)
3-32
Färdig
Ganbold Naranbaatar
Mongolian National Team
Vann på Submission - 01:35
Alfaldo Riski Hendra Monarchy MMA
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
5-29
Färdig
Cheryl Monteiro
Hikari Jiu-Jitsu Team
Wing Yan Tsang Kowloon Bjj Vann på Submission - 03:48
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
4-27
Färdig
Anh Tien Gary Nguyen Anh Kiet
JOZU
Eddie Ng Monarchy MMA Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 120KG
(Day 1)
3-30
Färdig
JUNIL YOUK
Six Blades Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:41
Zhanarbek Arsakov Kazakhstan National Team
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Day 1)
6-33
Färdig
Nata Boonpraves
Arete Brazilian Jiu-jitsu
Renato Montanes Team Nogueira Dubai Vann på poäng - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 55KG
(Day 1)
2-27
Färdig
La Tania Finanda Phillipe Putri
Gfteam
Enkhmonkh Shurentsetseg Mongolian National Team Vann på poäng - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
5-30
Färdig
Mia Foo
Marcos Escobar BJJ
Khongorzul Bayarmaa Mongolian National Team Vann på poäng - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 49KG
(Day 1)
1-33
Färdig
Emilda Tam
Monarchy MMA
Vann på poäng - 05:00
Kimberly Cordeiro Carpe Diem BJJ Singapore
Women's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 1)
2-29
Färdig
Sin Yee Wong
Monarchy MMA
Vann på Submission - 02:11
Tipanet Supisa Southside MMA
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
3-33
Färdig
Elbek Rahmatullayev
Uzbekistan Top Team
Hiep Nguyen Empire Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
4-28
Färdig
Nay Tun Lin
Arete Brazilian Jiu-jitsu
Kim Soonsung Carpe Diem Vann på Submission - 02:34
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Day 1)
5-32
Färdig
Altantsetseg Delgersaikhan
Mongolian National Team
Vann på Submission - 00:55
Yunxian Liang Brasa Cta
Men's GI / Blue / Master 1 / 62KG
(Day 1)
1-34
Färdig
Arie Krisna Prihatin
Monarchy MMA
Quentin Liu Shanghai Bjj Vann på Submission - 04:31
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Day 1)
3-34
Färdig
Pakinton Shaisri
GATO STUDIO BJJ
Vann på Submission - 03:27
Laurensius Audric Lauw ES Gracie Barra South Jakarta
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-31
Färdig
Minh Tran
Gisdio
Yacine Doulami Manimal Team France Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 120KG
(Day 1)
6-34
Färdig
Drew Franklin
Bangkok Fight Lab
Vann på Submission - 01:09
Nata Boonpraves Arete Brazilian Jiu-jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Day 1)
5-34
Färdig
Gantulga Galsandorj
Mongolian National Team
Vann på Submission - 04:17
John Pennacchini Inglorious Grapplers
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Day 1)
4-30
Färdig
Kim Young Joong
Carlson Gracie Team
Edward Rusli Gfteam Vann på poäng - 05:00