Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
4-23
Färdig
Elena Obrezkova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Elena Solovyeva Senna Fight Academy Vann på poäng - 05:00
Female Gi / White / Adult / 70KG
(Sunday 5th November)
2-14
Färdig
Sofiia Koroleva
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Vann på Submission
Irina Babaeva LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Master 2 / 94KG
(Sunday 5th November)
3-14
Färdig
Dmitrii Zaitsev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Askar Bogdanov Jungle BJJ Vann på Submission
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-16
Färdig
Roman Emelianov
LION ACADEMY
Vann på poäng - 05:00
Bogdan Cherdentsev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
3-27
Färdig
Evgeny Kastornov
LION ACADEMY
Vann på Submission - 01:21
Yan Kuchinsky Jungle BJJ
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
4-21
Färdig
Valentina Miron
Senna Fight Academy
Vann på domslut - 05:00
Irina Dyakonova Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
2-22
Färdig
Andrey Kuzmin
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Evgeny Bogdanov Ribeiro Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
3-28
Färdig
Kirill Bryanskiy
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Valeriy Kruglov Jungle BJJ Vann på Submission - 02:09
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
1-11
Färdig
Dmitrii Goriachev
Senna Fight Academy
Pavel Glushkin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
3-22
Färdig
Кирилл Акимов
Checkmat International
Unknown User Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-17
Färdig
Aleksey Druzhinin
LION ACADEMY
Alexsandr Silaev Ribeiro Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:41
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Sunday 5th November)
2-21
Färdig
Eldar Sultanov
Jungle BJJ
Vann på Submission - 04:51
Arslan Baikhanov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
1-12
Färdig
Ansar Bilalitdinov
Jungle BJJ
Vann på Submission - 03:45
Magomed Aliev LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-25
Färdig
Edgar Bagyan
LION ACADEMY
Alexandr Kazunin RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA) Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
Färdig
Vladimir Kotelnikov
LION ACADEMY
Vann på Walkover
Alexsandr Kuznetsov RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Juvenile Gi Male / Blue / 81KG
(Sunday 5th November)
5-13
Färdig
Nikita Sheiko
Senna Fight Academy
Vann på Submission - 03:44
Ivan Masalov Stone Fight
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
3-30
Färdig
Dmitry Shcherbakov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng - 05:00
Mikhail Samoylov RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
1-17
Färdig
Sanan Mamedov
Ribeiro Jiu Jitsu
Artem Pogrebniak LION ACADEMY Vann på Submission - 04:21
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-26
Färdig
Timer Sognaev
Checkmat International
Vann på Submission - 04:22
Andrei Silla Stone Fight
Female Gi / White / Adult / 70KG
(Sunday 5th November)
2-15
Färdig
Ekaterina Veryatina
LION ACADEMY
Vann på Submission
Irina Babaeva LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
Färdig
Grigorii Pavlikov
Ribeiro Jiu Jitsu
Vann på Walkover
Salambek Tagirov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
3-32
Färdig
Ivan Popov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng - 05:00
Sergey Pokasov Zenith Bjj
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
2-20
Färdig
Artem Kosyakin
Ribeiro Jiu Jitsu
Akhmed Magomedov Checkmat International Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-18
Färdig
Roman Emelianov
LION ACADEMY
Vann på domslut - 05:00
Dmitry Greshnov Gracie Barra London Bridge
Male Gi / White / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
1-19
Färdig
Kirill Kozlov
LION ACADEMY
Vann på poäng - 05:00
Evgeniy Bagaev Jungle BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-28
Färdig
Roman Chechun
Checkmat International
Aleksandr Shniagin Bjj Globetrotters Vann på domslut - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
3-23
Färdig
Denis Maimanov
Gracie Barra Hamburg
Vann på Submission - 03:51
Anatoliy Chsheglov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
2-23
Färdig
Yuriy Trebunskikh
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Dmitriy Zhuravlev Beverly Hills Jiu Jitsu Club Vann på Submission - 00:43
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Sunday 5th November)
2-19
Färdig
Ruslan Tugeev
Senna Fight Academy
Gevorg Arutyunyan Zr Team Association Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-32
Färdig
Iurii Ermakov
Zr Team Association
Sergei Nikitin RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA) Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Sunday 5th November)
3-24
Färdig
Unknown User
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Ruslan Murtazaliev Strela Team Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Sunday 5th November)
5-23
Färdig
Maksim Zinatulin
Gracie Barra Birmingham
Viktor Demkeyev Gracie Barra Hamburg Vann via diskvalificering