Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 38KG
(Day 2)
2-135
Färdig
Buuveibaatar Manlaibaatar
Govisumber Aimag
Vann på poäng - 03:00
Nyamkhuu Enkhbat Sukhbaatar aimag
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 84KG
(Day 2)
1-143
Färdig
Enkh Amgalan Amgalanbaatar
Bayalag club
Bat-Erdene Batragchaa Ikh Shavi dojo Vann på Submission - 00:19
Boys GI / Teen / White - Grey / 67KG
(Day 2)
3-159
Färdig
Khosbayar Bayarsuren
Ikh Shavi dojo
Odkhuu Irmuun Ralph Gracie Mongolia Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 84KG
(Day 2)
1-144
Färdig
Mungun Ochir Dansran
Bayalag club
Vann på poäng - 03:00
Odonchimeg Gan Erdene Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Teen / Orange/Green / 42KG
(Day 2)
2-136
Färdig
Battushig Sansar
Govisumber Aimag
Vann på poäng - 03:00
Gerelt Od Jambaasuren Govisumber Aimag
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 2)
3-160
Färdig
Gantogtokh Ganbat
Dayan shonkhor
Anand Lhagvasren Dornod Marshall Jiu Jitsu Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 2)
3-161
Färdig
Suld-erdene Suhbaatar
Dornogovi jiu jitsu
Vann på Submission - 00:13
Sumiyabazar Bayarbat Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Girls GI / Teen / Yellow - Orange - Green / 63KG
(Day 2)
2-137
Färdig
Mungunchimeg Batbold
Sukhbaatar aimag
Vann på poäng - 03:00
Enkh Uyan Ganbold Suld Sport Khoroo
Girls GI / Teen / White - Yellow / 80KG
(Day 2)
1-145
Färdig
Ganzorig Narantungalag
Sukhbaatar aimag
Uurtsaikh Dorjsuren Govisumber Aimag Vann på Submission - 02:20
Boys GI / Teen / White - Grey / 67KG
(Day 2)
3-162
Färdig
Unenbat Burentugs
Arkhangai aimag
Dagvadorj Galbadrakh Undesnii biyiin tamiriin deed surguuli Vann på Submission - 00:18
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 2)
3-163
Färdig
Munkhdalai Bat Orshikh
Dayan shonkhor
Vann på poäng - 03:00
Husel-Erdene Tserendorj Dornod Marshall Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 84KG
(Day 2)
1-146
Färdig
Enkh Amgalan Amgalanbaatar
Bayalag club
Vann på poäng - 03:00
Odonchimeg Gan Erdene Ralph Gracie Mongolia
Girls GI / Infant / Grey - Yellow / 44KG
(Day 2)
1-147
Färdig
Tenuun Nyamkhuu
Garuda Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 02:32
Uugantuya Baasankhuu Gobi Panthera BJJ
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 2)
3-164
Färdig
Khaliunbold Otgonbayr
Gobi Panthera BJJ
Vann på poäng - 03:00
Bayasgalan Bilguun Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 38KG
(Day 2)
2-138
Färdig
Lkhammunkhjin Buyandalai
Bayankhongor aimag
Vann på poäng - 03:10
Iveelt Davaajargal Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Teen / Orange/Green / 42KG
(Day 2)
2-139
Färdig
Enkhtegsh Batzaya
Govisumber Aimag
Battushig Sansar Govisumber Aimag Vann på Submission - 01:48
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 2)
3-165
Färdig
Anand Lhagvasren
Dornod Marshall Jiu Jitsu
Suld-erdene Suhbaatar Dornogovi jiu jitsu Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 57KG
(Day 2)
1-148
Färdig
Tuvshinjargal Nyamsuren
BB Jiu Jitsu Academy
Suvd Erdenechimeg Serjbadam Bayalag club Vann på poäng - 04:00
Girls GI / Teen / Yellow - Orange - Green / 63KG
(Day 2)
2-140
Färdig
Nandin Erdene Delgertsogt
Bayalag club
Vann på Submission - 01:21
Enkh Uyan Ganbold Suld Sport Khoroo
Boys GI / Teen / Grey - Yellow / 84KG
(Day 2)
1-149
Färdig
Bat-Erdene Batragchaa
Ikh Shavi dojo
Vann på Submission - 01:03
Mungun Ochir Dansran Bayalag club
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 2)
3-166
Färdig
Munkhdalai Bat Orshikh
Dayan shonkhor
Vann på poäng - 03:00
Khaliunbold Otgonbayr Gobi Panthera BJJ
Girls GI / Infant / Grey - Yellow / 44KG
(Day 2)
1-150
Färdig
Nandintsetseg Boldbaatar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Uugantuya Baasankhuu Gobi Panthera BJJ Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 2)
2-141
Färdig
Bilguuntei Bilegtii
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Vann på Submission - 01:52
Enkhbayr Munkhsvld Ralph Gracie Mongolia
Girls GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 57KG
(Day 2)
1-151
Färdig
Enkhmend Tumur-Ochir
Bayalag club
Vann på poäng - 04:00
Tuvshinjargal Nyamsuren BB Jiu Jitsu Academy
Girls GI / Teen / Grey / 44KG
(Day 2)
3-167
Färdig
Ankhnaran Soninbayr
Gobi Panthera BJJ
Tsogbadrakh Shijirtuya Arkhangai aimag Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 2)
2-142
Färdig
Enkhzorig Munkhbat
Ikh Shavi dojo
Dulguun Erdene Garuda Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow - Orange - Green / 63KG
(Day 2)
2-143
Färdig
Mungunchimeg Batbold
Sukhbaatar aimag
Vann på poäng - 03:00
Nandin Erdene Delgertsogt Bayalag club
Girls GI / Infant / Grey - Yellow / 44KG
(Day 2)
1-152
Färdig
Tenuun Nyamkhuu
Garuda Jiu Jitsu Academy
Uugantuya Baasankhuu Gobi Panthera BJJ Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 2)
3-168
Färdig
Anand Lhagvasren
Dornod Marshall Jiu Jitsu
Khaliunbold Otgonbayr Gobi Panthera BJJ Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Teen / Grey / 44KG
(Day 2)
3-169
Färdig
Gegeenkhishig Ochbileg
BB Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 00:25
Ankhnaran Soninbayr Gobi Panthera BJJ
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 2)
2-144
Färdig
Altan-Erdene Bold-Erdene
Garuda Jiu Jitsu Academy
Enkhbayr Munkhsvld Ralph Gracie Mongolia Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 52KG
(Day 2)
3-170
Färdig
Myagmarnaran Enkhchimeg
Ralph Gracie Mongolia
Erdenebulgan Purevtseren Dayan shonkhor Vann på poäng - 03:00