Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White / 34KG
(Day 1)
3-4
Färdig
Isaias Santos
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Paulo Tavares Castro Team
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
1-1
Färdig
Thalles Sarmento
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:22
MIGUEL CARVALHO Centro De Artes Marciais Hadha-Dojô
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
4-1
Färdig
Caua Oliveira
Castro Team
Igson Da Silva Centro de Treinamento Lobato top Team - LTT Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
1-2
Färdig
Pietro Ricardo Teixeira De Assuncao
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Heitor Ferreira Guigo Jiu Jitsu Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Infant / White / 30KG
(Day 1)
2-2
Färdig
Danilo Castilho
Projeto Social De Jiu-jitsu Da Terra Firme
Elias Santos Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 1)
5-5
Färdig
Felipe Isackson Maia
Castro Team
Gabriel Felipe Almeida Associação Menezes Vann på poäng - 04:00
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Day 1)
3-7
Färdig
Wendell Elias
Castro Team
William Bryan Centro de Treinamento Lobato top Team - LTT Vann på Submission - 00:43
Boys GI / Infant / White / 30KG
(Day 1)
2-1
Färdig
Salomao Xavier
Projeto Social De Jiu-jitsu Da Terra Firme
Vann på poäng - 03:00
Caua Felipe Squadron
Boys GI / Kids 3 / White / 27KG
(Day 1)
1-5
Färdig
Alan Davi Pereira
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Isaque Xavier Projeto Social De Jiu-jitsu Da Terra Firme
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Day 1)
3-8
Färdig
Nicollas Monteiro
Castro Team
Vann på Submission - 01:02
Denilson Santos Pslpb Cicero Costha
Youth Women's GI / White / 52KG
(Day 1)
5-1
Färdig
Sarah Araujo
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann via diskvalificering - 00:43
Evilyn Araujo Cesar Souza
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
4-2
Färdig
Pedro Evamgelista
Pslpb Cicero Costha
Vann på poäng - 03:00
Pablo Piedade Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
1-3
Färdig
Samuel Oliveira
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:30
Pietro Ricardo Teixeira De Assuncao Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Girls GI / Infant / White / 32KG
(Day 1)
2-5
Färdig
Paula Natasha Brito
Castro Team
Vann på domslut - 02:18
Lara Santos Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Day 1)
3-17
Färdig
Victor Nunes
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Davi Valente Projeto Social De Jiu-jitsu Da Terra Firme Vann på Submission - 02:45
Girls GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
1-7
Färdig
Sophia Castro
Castro Team
Lorenna Jesus Guigo Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:29
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 1)
5-7
Färdig
Gleidson Sousa
Checkmat International
Paulo Valente Equipe Rickson jj Vann på poäng - 04:00
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
4-7
Färdig
Valber Mourao
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Edinei Junior Castro Team
Girls GI / Infant / White / Grey / 40KG
(Day 1)
2-9
Färdig
Thelma Silva
Toca Do Samurai
Beatriz Almeida Centro De Artes Marciais Hadha-Dojô Vann på poäng - 03:00
Youth Women's GI / White / 52KG
(Day 1)
5-2
Färdig
Evelly Gabrielly
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
SARAH TAVARES Equipe Rickson jj Vann på poäng - 04:00
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Day 1)
3-9
Färdig
Wendell Elias
Castro Team
Denilson Santos Pslpb Cicero Costha Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
4-3
Färdig
Caua Oliveira
Castro Team
Pablo Piedade Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
1-8
Färdig
Julia Chermont
Projeto Social De Jiu-jitsu Da Terra Firme
Vann på Submission - 00:35
Sophia Castro Castro Team
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Day 1)
3-10
Färdig
William Bryan
Centro de Treinamento Lobato top Team - LTT
Vann på poäng - 03:00
Nicollas Monteiro Castro Team
Boys GI / Infant / White / 30KG
(Day 1)
2-3
Färdig
Caua Felipe
Squadron
Vann på Submission - 00:58
Danilo Castilho Projeto Social De Jiu-jitsu Da Terra Firme
Youth Women's GI / White / 70KG
(Day 1)
5-6
Färdig
Emily Magulas
Associação Menezes
Vann på Submission - 03:57
Nicoly Gaia Garra Office
Boys GI / Teen / White / 62KG
(Day 1)
4-4
Färdig
Igson Da Silva
Centro de Treinamento Lobato top Team - LTT
Pedro Evamgelista Pslpb Cicero Costha Vann på Submission - 01:44
Boys GI / Junior / Yellow / 45KG
(Day 1)
3-18
Färdig
Messias Sousa
Carlson Gracie
Vann på Submission - 00:35
Victor Nunes Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Infant / White / 30KG
(Day 1)
2-4
Färdig
Salomao Xavier
Projeto Social De Jiu-jitsu Da Terra Firme
Elias Santos Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Kids 2 / White / 22KG
(Day 1)
1-10
Färdig
Hillary Teixeira
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Kyra Manuela Silva Castro Team Vann på Submission - 01:11
Boys GI / Junior / Orange/Green / 55KG
(Day 1)
3-20
Färdig
Arthur Vale
Rodrigo Aleixo Jiu-Jitsu RAJJ
Luiz Lima Hunters Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:40
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 1)
4-10
Färdig
Carlos Pinheiro
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:20
Jhonatan Nicolas Marin Castro Team