Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
Färdig
Nikita Vsemirnov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Apti Saidov BERKUT Jiu-Jitsu Vann på Walkover
Male / White / Adult / 85KG
(Sunday)
Färdig
Nikolay Zudin
Strela Team
Igor Burenko LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på Walkover
Male / Purple / Adult / 62KG
(Sunday)
Färdig
Nuraddin Dashdamirov
Azerbaijan Top Team
Vann på Walkover
Daniel Velasco Rudas Gfteam
Male / Purple / Adult / 62KG
(Sunday)
Färdig
Thalison Soares
Pslpb Cicero Costha
Vann på Walkover
Erdenebaatar Ulziitogtokh Monde Bjj
Male / Purple / Adult / 62KG
(Sunday)
Färdig
Daniel Velasco Rudas
Gfteam
Erdenebaatar Ulziitogtokh Monde Bjj Vann på Walkover
Male / Brown / Adult / 85KG
(Sunday)
Färdig
Fady Saad
Gracie Barra Angola
Oleg Rudnev Ribeiro Jiu Jitsu Vann på Walkover
Female / Brown / Black / Adult / 55KG
(Sunday)
Färdig
Mayssa Caldas Pereira Bastos
Gfteam
Vann på Walkover
ArantzaZu Perez Romero CFC Team
Female / Brown / Black / Adult / 55KG
(Sunday)
Färdig
Mayssa Caldas Pereira Bastos
Gfteam
Vann på Walkover
Thamires Aquino Gft Asia
Female / Brown / Black / Adult / 55KG
(Sunday)
Färdig
ArantzaZu Perez Romero
CFC Team
Thamires Aquino Gft Asia Vann på Walkover
Female / Brown / Black / Adult / 70KG
(Sunday)
Färdig
Thamara Silva
Pslpb Cicero Costha
JESSICA DE ANDRADE DA SILVA Gfteam Vann på Walkover
Female / Brown / Black / Adult / 70KG
(Sunday)
Färdig
Melissa Cueto
Pslpb Cicero Costha
Larissa Paes Uaejj Teen Team - Abu Dhabi Training Center Vann på Walkover
Female / Brown / Black / Adult / 70KG
(Sunday)
Färdig
JESSICA DE ANDRADE DA SILVA
Gfteam
Larissa Paes Uaejj Teen Team - Abu Dhabi Training Center Vann på Walkover
Female / Brown / Black / Adult / 70KG
(Sunday)
Färdig
Thamara Silva
Pslpb Cicero Costha
Melissa Cueto Pslpb Cicero Costha Vann på Walkover
Female / Purple / Adult / 70KG
(Sunday)
Färdig
Oksana Bench
Ribeiro Jiu Jitsu
Vann på Walkover
Khulan Batbaatar Genco
Female / Purple / Adult / 70KG
(Sunday)
Färdig
Emma Kamaric
Mladost BD
Vann på Walkover
Khulan Batbaatar Genco
Female / Purple / Adult / 62KG
(Sunday)
Färdig
Buyandelger Battsogt
Garuda Jiu Jitsu Academy
Olga Vladimirova Strela Team Vann på Walkover
Male / Purple / Adult / 94KG
(Sunday)
Färdig
Ariuntsog Baasandorj
Monde Bjj
Rostislav Berezovchuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på Walkover
Male / Black / Master 1 / 94KG
(Sunday)
Färdig
Unknown User
Zenith Bjj
FILIPE BOBRICK Commando Group Vann på Walkover
Male / Black / Adult / 110KG
(Sunday)
Färdig
Eldar Rafigaev
Jungle BJJ
Igor Silva Commando Group Vann på Walkover
Male / Black / Adult / 110KG
(Sunday)
Färdig
Eldar Rafigaev
Jungle BJJ
Charles Negromonte Roger Gracie Academy Vann på Walkover
Male / Black / Adult / 110KG
(Sunday)
Färdig
Igor Silva
Commando Group
Vann på Walkover
Charles Negromonte Roger Gracie Academy
Boys Gi / 24KG / Kids 3 / Yellow
(Saturday)
2-1
Färdig
Aleksey Poroshin
Stone Fight
Vann på poäng - 01:41
Mikhail Mikhaylin Ribeiro Jiu Jitsu
Girls Gi / 25KG / Kids 2 / White
(Saturday)
7-1
Färdig
Olga Mezhentseva
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Jamilya Mekhdiyeva Kazakhstan National Team Vann på Submission - 00:14
Boys Gi / 34KG / Kids 3 / White
(Saturday)
5-1
Färdig
Dmitry Vandanov
Supernova BJJ Academy
Bogdan Dedik LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på Submission - 00:45
Girls Gi / 28KG / Kids 3 / Yellow
(Saturday)
4-1
Färdig
Ekaterina Kurzhonkova
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 02:00
Nadezhda Yurchenko Stone Fight
Boys Gi / 34KG / Kids 3 / White
(Saturday)
5-2
Färdig
Ivan Osipov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Uzeyir Tahmazov Bbjja Vann på poäng - 02:00
Girls Gi / 28KG / Kids 3 / White
(Saturday)
4-2
Färdig
Liza Eremina
Ribeiro Jiu Jitsu
Valeria Begisheva Zr Team Association Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / 30KG / Kids 3 / Grey
(Saturday)
6-1
Färdig
Igor Tsegelnik
Stone Fight
Vann på poäng - 02:00
Nikolay Kostyukov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Boys Gi / 34KG / Kids 3 / White
(Saturday)
5-3
Färdig
Kirill Tsygankov
Stone Fight
Vann på poäng - 02:00
Nikita Dmitriev Ribeiro Jiu Jitsu
Boys Gi / 27KG / Kids 3 / White
(Saturday)
1-1
Färdig
Mikhail Brovkin
Supernova BJJ Academy
Pavel Fenin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Vann på Submission - 00:37
Boys Gi / 30KG / Kids 3 / Grey
(Saturday)
6-2
Färdig
Otto Blyum
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på poäng - 02:00
Boris Bukin Ribeiro Jiu Jitsu
Boys Gi / 34KG / Kids 3 / White
(Saturday)
5-4
Färdig
Bogdan Dedik
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Vann på Submission - 01:37
Uzeyir Tahmazov Bbjja