Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Teen / White / 80KG
(Day 1)
1-1
Färdig
Tia Ljujic
Martin Krpan Litija
Vann på Submission - 02:23
Lina Zoja Lampret Martin Krpan Litija
Boys GI / Kids 3 / White / 34KG
(Day 1)
2-1
Färdig
Nik Reljic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Vann på Submission - 02:00
Andrija Borovcak Škola borilačkih vještina Shaolin
Boys GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
4-1
Färdig
Leon Prelec
Škola borilačkih vještina Shaolin
Vann på poäng - 02:00
Erik Reljic Škola borilačkih vještina Shaolin
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
3-1
Färdig
Jakov Hrgovic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Matej Mikulandra Škola borilačkih vještina Shaolin Vann på Submission - 01:56
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
2-2
Färdig
Jakov Mikulandra
Škola borilačkih vještina Shaolin
Vito Kuscar Škola borilačkih vještina Shaolin Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
1-2
Färdig
Jakov Matoic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Marco Mrdalj Gremlin Jiu Jitsu Vann på Submission
Girls GI / Kids 3 / Grey / 28KG
(Day 1)
4-2
Färdig
Nika Pantelic
Gracie Barra Ljubljana
Vann på poäng - 02:00
Jasna Fosic Škola borilačkih vještina Shaolin
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
3-2
Färdig
Raonar Roni
Gracie Barra Graz
Vann på Submission - 00:50
Val Bitenc Gracie Barra Domžale
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
1-3
Färdig
Petar Zemljic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Vann på Submission - 00:45
Luka Vojvoda Škola borilačkih vještina Shaolin
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
2-3
Färdig
Petar Babic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Vann på poäng - 02:00
Jakov Boras Škola borilačkih vještina Shaolin
Girls GI / Kids 1 / White / 21KG
(Day 1)
4-3
Färdig
Vita Orlic
Škola borilačkih vještina Shaolin
Ema Ying Chen Škola borilačkih vještina Shaolin Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
1-5
Färdig
Oskar Koplan
Gracie Barra Domžale
Rok Verhovec Martin Krpan Litija Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
3-3
Färdig
Junaid Juni
Gracie Barra Graz
Vann på poäng - 02:00
Maro Katic Rio Grappling Club Croatia
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
2-4
Färdig
Filip Vojvoda
Škola borilačkih vještina Shaolin
Vann på poäng - 03:00
Lovro Fosic Škola borilačkih vještina Shaolin
Girls GI / Kids 3 / Grey / 25KG
(Day 1)
4-4
Färdig
Kaja Gorisek
Gracie Barra Ljubljana
Vanja Miskovic Gracie Barra Ljubljana Vann på Submission - 01:31
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
1-4
Färdig
Marco Mrdalj
Gremlin Jiu Jitsu
Petar Zemljic Škola borilačkih vještina Shaolin Vann på poäng - 02:00
Boys GI / Kids 2 / Grey / 30KG
(Day 1)
3-4
Färdig
Maks Rugel
Gracie Barra Ljubljana
Martin Kramberger Mendek Gracie Barra Ljubljana Vann på poäng - 02:00
Girls GI / Infant / Grey / Yellow / 48KG
(Day 1)
4-5
Färdig
Ella Jagic
Mladost BD
Iza Vilar Gracie Barra Domžale Vann på Submission - 02:24
Boys GI / Infant / White / 62KG
(Day 1)
2-5
Färdig
Mislav Pukljak
Škola borilačkih vještina Shaolin
Srecko Filipovic Škola borilačkih vještina Shaolin Vann på Submission - 02:19
Girls GI / Infant / Orange / 44KG
(Day 1)
3-5
Färdig
Nera Supina
Mladost BD
Vann på poäng - 03:00
Iskra Cavarovic Mladost BD
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
1-6
Färdig
Markus Loznjakovic
Gracie Barra Ljubljana
Dorian Lenz Gremlin Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:22
Girls GI / Junior / White / Grey / 63KG
(Day 1)
4-8
Färdig
Clarissa Friedl
Gremlin Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Julija Stangar Gracie Barra Domžale
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
1-9
Färdig
Florijan Gorjup
Gracie Jiu Jitsu Bolzano
Vann på domslut - 04:00
Marat Mirsadykov Gracie Barra Domžale
Boys GI / Junior / White / Grey / 50KG
(Day 1)
2-6
Färdig
David Chuanhong Chen
Škola borilačkih vještina Shaolin
Ziga Banic Gracie Barra Ljubljana Vann på Submission - 00:26
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 1)
3-6
Färdig
Amir Asukhanov
Renzo Gracie Austria
Vann på Submission - 00:40
Lodovico De Antoni Gracie Jiu Jitsu Bolzano
Girls GI / Junior / Grey / 48KG
(Day 1)
2-9
Färdig
Ema Bacurin
Mladost BD
Helena Masata Gremlin Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:19
Girls GI / Infant / Grey / Yellow / 48KG
(Day 1)
4-6
Färdig
Vita Rodela Vilhar
Gracie Jiu Jitsu Bolzano
Vann på poäng - 03:00
Ella Jagic Mladost BD
Boys GI / Junior / White / Grey / 50KG
(Day 1)
2-7
Färdig
Jovan Nesovic
Gracie Barra Domžale
Vann på Submission - 00:11
David Chuanhong Chen Škola borilačkih vještina Shaolin
Men's GI / White / Amateur / 85KG
(Day 1)
3-7
Färdig
Stjepan Sliskovic
LGJJ
Ziga Rugelj Gracie Barra Ljubljana Vann på poäng - 05:00
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
1-7
Färdig
Oskar Koplan
Gracie Barra Domžale
Vann på poäng - 03:00
Markus Loznjakovic Gracie Barra Ljubljana
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Day 1)
2-10
Färdig
Ivan Karlovcec
MS Jiu-Jitsu
Temuulen Saruulkhuu Gremlin Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:50
Boys GI / Junior / Grey / 41KG
(Day 1)
4-9
Färdig
Davor Momcilovic
Gracie Barra Domžale
Vann på Submission - 00:21
Lovro Zvonkovic Škola borilačkih vještina Shaolin