Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
3-36
Färdig
Cocis Mark
Absoluto Bjj ( Romania )
Vann på poäng - 03:00
Ravasz Robert Brazilian Power Team International
Girls GI / Junior / Yellow / 63KG
(Day 1)
1-31
Färdig
Balint Denisa
Brazilian Power Team International
Vann på Submission - 01:55
Asselti Giuliana Maria Zr Team Association
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
3-37
Färdig
Victor Tirdea
Zr Team Association
Crestin Oliver ON-TOP MOLDOVA Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Junior / Grey / 48KG
(Day 1)
1-29
Färdig
Patricia Cristiana Jerlaianu
Bucharest Scoala Modern
Vann på poäng - 03:00
Elena Falup Napoca Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
2-33
Färdig
Jenaki Magor
Nomad Spirit
Vann på Submission - 00:35
Farcas Dragos Andrei Absoluto Bjj ( Romania )
Boys GI / Junior / White / 60KG
(Day 1)
3-35
Färdig
Alexei Todoroscean
Zr Team Association
Vann på poäng - 03:00
Eduard Petrescu Bucharest Scoala Modern
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
2-36
Färdig
Unknown User
Absoluto Bjj ( Romania )
Vann på Submission - 01:11
Barabas Norbert Brazilian Power Team International
Boys GI / Junior / Orange/Green / 60KG
(Day 1)
1-32
Färdig
Ivan Khusnullin
Mill Hill BJJ
Vann på Submission - 01:23
Vlad Mateoc Zr Team Association
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
3-38
Färdig
Ravasz Robert
Brazilian Power Team International
Victor Tirdea Zr Team Association Vann på Submission - 01:33
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
2-34
Färdig
Tamas Emanuel Nicolas
Absoluto Bjj ( Romania )
Vann på Submission - 00:37
Farcas Dragos Andrei Absoluto Bjj ( Romania )
Boys GI / Teen / White / 67KG
(Day 1)
1-33
Färdig
Gaman Razvan
Absoluto Bjj ( Romania )
Vann på poäng - 03:00
Luca Cotet Absoluto Bjj ( Romania )
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
2-37
Färdig
Petelean Lukas
Absoluto Bjj ( Romania )
Vann på Submission - 01:34
Barabas Norbert Brazilian Power Team International
Boys GI / Junior / White - Grey / 34KG
(Day 1)
3-40
Färdig
Ratiu Pamfil Stelian
Absoluto Bjj ( Romania )
Vann på poäng - 03:00
Iancu Darius Six Blades Jiu-Jitsu
Girls GI / Junior / Grey / 48KG
(Day 1)
1-30
Färdig
Baciu Sonia
Brazilian Power Team International
Patricia Cristiana Jerlaianu Bucharest Scoala Modern Vann på Submission - 02:01
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
2-39
Färdig
Sergiu Salcu
MatSide BJJ Romania
Vann på poäng - 03:00
Alex Coseacov Zr Team Association
Boys GI / Teen / Grey / 67KG
(Day 1)
1-34
Färdig
Dragomir Bogdan
Napoca Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 03:00
Molnar Vasile Absoluto Bjj ( Romania )
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
2-35
Färdig
Bence Zatyko
Bittan Academy Verrieres
Jenaki Magor Nomad Spirit Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Day 1)
3-41
Färdig
Catalin Toma
Brazilian Power Team International
Artur Cojocaru Zr Team Association Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
3-39
Färdig
Cocis Mark
Absoluto Bjj ( Romania )
Crestin Oliver ON-TOP MOLDOVA Vann på Submission - 00:23
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Day 1)
Färdig
Andrei Albu
Napoca Jiu Jitsu Academy
Oltean Ianis Andrei Absoluto Bjj ( Romania ) Vann på Walkover
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
2-38
Färdig
Unknown User
Absoluto Bjj ( Romania )
Vann på Submission - 00:28
Petelean Lukas Absoluto Bjj ( Romania )
Boys GI / Teen / Grey / 67KG
(Day 1)
1-35
Färdig
Ardelean Angelo
Absoluto Bjj ( Romania )
Vann på poäng - 03:00
Molnar Vasile Absoluto Bjj ( Romania )
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Day 1)
3-42
Färdig
Petras Albert Gabriel
Icon Romania
Vann på Submission - 00:58
Catalin Toma Brazilian Power Team International
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Day 1)
2-40
Färdig
Tudor Curelaru
Bucharest Scoala Modern
David Paunescu Evolution Werdum Romania Vann på Submission - 02:14
Girls GI / Teen / White - Grey / 63KG
(Day 1)
3-44
Färdig
Yildirim Elyza Mihaela
Brazilian Power Team International
Sanchez Cristina Alesia Absoluto Bjj ( Romania ) Vann på Submission - 02:04
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Day 1)
1-37
Färdig
David Muntean
Napoca Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 03:00
VICTOR - IONUT BABES Six Blades Jiu-Jitsu
Boys GI / Teen / Grey / 72KG
(Day 1)
3-45
Färdig
David Andrei Muresan
Icon Romania
Chiorean Alexandru Napoca Jiu Jitsu Academy Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Day 1)
2-41
Färdig
Alex Bogatean
Napoca Jiu Jitsu Academy
Darius Tiju Zr Team Association Vann på Submission - 00:26
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Day 1)
1-38
Färdig
Max Demian
Napoca Jiu Jitsu Academy
Vann via diskvalificering - 02:50
David Stadniciuc Checkmat International
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Day 1)
3-43
Färdig
Artur Cojocaru
Zr Team Association
Vann på poäng - 03:00
Petras Albert Gabriel Icon Romania
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Day 1)
2-42
Färdig
Alexandru Stanciuleasa
Roots System Brasov
Vann på Submission - 02:57
Vas Tifan Abel Brazilian Power Team International
Boys GI / Teen / Grey / 72KG
(Day 1)
3-46
Färdig
Santimbrean Andrei
Napoca Jiu Jitsu Academy
David Andrei Muresan Icon Romania Vann på Submission - 02:39