Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Teen / Grey - Yellow / 63KG
(Saturday)
1-1
Färdig
Nela Humhalova
Pragoplata BJJ
Vann på poäng - 03:00
Sofia Rafigajeva Jungle BJJ
Boys GI / Junior / Yellow / 55KG
(Saturday)
2-1
Färdig
Maxim Siwek
Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí
Vann på Submission - 01:42
Ondrej Svancara Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí
Boys GI / Junior / White - Grey / 34KG
(Saturday)
3-1
Färdig
Adam Dockal
Renzo Gracie Prague
Vann på Submission - 01:04
Bruno Cizek Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Saturday)
3-2
Färdig
Patrik Simek
Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí
Denis Bandurovic Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí Vann på Submission - 00:47
Youth Men's GI / White / 81KG
(Saturday)
2-2
Färdig
Juan Barrington
Jungle BJJ
Temuulen Saruulkhuu Gremlin Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
1-2
Färdig
Ondrej Vesely
Panther BJJ
Marek Wannepain Panther BJJ Vann på Submission - 02:55
Boys GI / Junior / White - Grey / 34KG
(Saturday)
3-3
Färdig
Martin Jurecka
Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí
Bruno Cizek Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí Vann på Submission - 01:14
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
1-3
Färdig
Jakub Lor
Panther BJJ
Vann på poäng - 03:09
Marek Frys Jungle BJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-3
Färdig
Florian Schiller
Gremlin Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Matyas Vrba Jungle BJJ
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-4
Färdig
Diogo Dos Santos Farias
Jungle BJJ
Thomas Reis Gomes Pslpb Cicero Costha Vann på Submission - 01:55
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-4
Färdig
Iulian Barda
Gracie Berlin
Martin Fojtik Jungle BJJ Vann på Submission - 02:40
Boys GI / Junior / White - Grey / 34KG
(Saturday)
3-5
Färdig
Adam Dockal
Renzo Gracie Prague
Vann på poäng - 03:00
Bruno Cizek Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-4
Färdig
Petr Gieszman
Jungle BJJ
Vann på poäng - 05:00
Jindra Candra Gladiators Gym - Bulletproof
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
1-5
Färdig
Ondrej Vesely
Panther BJJ
Marek Frys Jungle BJJ Vann på Submission - 03:09
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-6
Färdig
Pavel Mikeska
Jungle BJJ
Patrik Semerak Choketopus Gym Vann på Submission - 01:07
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-6
Färdig
Jakub Olsiak
Jungle BJJ
Paul Valdeck Gfteam Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-7
Färdig
Matej Seibert
Academy of Movement
David Velisek Gladiators Gym - Bulletproof Vann på Submission - 01:25
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-5
Färdig
George Albul
Zr Team Association
Vann på Submission - 04:19
Patrick Herrmann Caveirinha Jiu Jitsu Family
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-8
Färdig
Diogo Dos Santos Farias
Jungle BJJ
Vann på poäng - 05:00
Pavel Mikeska Jungle BJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-7
Färdig
Radek Jedlicka
Pslpb Cicero Costha
Vann på poäng - 05:00
Jan Meixner Frota Academy
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-6
Färdig
Matyas Vrba
Jungle BJJ
Vann på poäng - 05:00
Jindra Candra Gladiators Gym - Bulletproof
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
3-9
Färdig
Giuliano Dipoppa
Jungle BJJ
Matej Seibert Academy of Movement Vann på poäng - 05:00
Youth Men's GI / White / 73KG
(Saturday)
1-8
Färdig
Marek Wannepain
Panther BJJ
Vann på Submission - 01:24
Jakub Lor Panther BJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-9
Färdig
Iulian Barda
Gracie Berlin
Vann på Submission - 01:20
Jakub Olsiak Jungle BJJ
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
2-8
Färdig
Jan Kopac
Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí
Abdelrahman Waled Wasfy Jungle BJJ Vann på Submission - 02:41
Men's GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
3-10
Färdig
Thomas Reis Gomes
Pslpb Cicero Costha
Patrik Semerak Choketopus Gym Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-10
Färdig
Martin Fojtik
Jungle BJJ
Paul Valdeck Gfteam Vann på poäng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
2-7
Färdig
Florian Schiller
Gremlin Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Petr Gieszman Jungle BJJ
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
1-11
Färdig
Jan Jirasek
Jungle BJJ
Vann på poäng - 05:00
Jan Meixner Frota Academy
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-11
Färdig
Jaroslav Kohoutek
Frota Academy
Vann på poäng - 05:00
Borna Akrap Mladost BD
Men's GI / Brown / Professional / 77KG
(Saturday)
2-9
Färdig
Frantisek Lukes
Choketopus Gym
Vann på Submission - 00:45
Rafail Konstantinou Gracie Barra Cyprus
Men's GI / Purple / Master 1 / 120KG
(Saturday)
2-10
Färdig
Jakob Knorr
Jungle BJJ
Vann på Submission - 02:56
Jan Kopac Brazilian Jiu-Jitsu Ústí nad Orlicí