Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Junior / Grey / 48KG
(Day 1)
24
Закінчено
Sofiia Kitsul
Alexandre Odebrecht Bjj Team
Won by Submission - 02:52
Valeriia Neshkova Yamasaki Academy
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
22
Закінчено
Vladyslav Perebeinos
Gracie Barra Birmingham
Bogdan Kurta Zr Team Association Won by points - 03:00
Girls Gi / Infant / Grey / 32KG
(Day 1)
24
Закінчено
VALERYIA NEMTSAVA
Yamasaki Academy
Won by Submission - 01:10
Kira Buhteeva A-Force BJJ International
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 23KG
(Day 1)
2-7
Закінчено
Illia Menkov
Zr Team Association
Won by points - 02:00
Miron Shpak Zr Team Association
Boys Gi / Infant / Grey / 42KG
(Day 1)
3-24
Закінчено
Ivan Tovaryshenko
Zr Team Association
Won by points - 03:00
Ivan Lyashko Yamasaki Academy
Boys Gi / Junior / Yellow / 66KG
(Day 1)
1-36
Закінчено
ROMAN VELKOV
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Won by points
Andrii Stupak Zr Team Association
Girls Gi / Infant / Grey/Yellow / 36KG
(Day 1)
27
Закінчено
Lena Mykolaychuk
Checkmat International
Won by points - 03:00
Alina Shepel Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 37KG
(Day 1)
27
Закінчено
Timofii Martynenko
Checkmat International
Daniil Belozerov Intelligent Team Ukraine Won by Submission - 01:09
Boys Gi / Kids 3 / Yellow / 38KG
(Day 1)
20
Закінчено
MAKSYM FEDCHENKO
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Kirill Dudnik Zr Team Association Won by points - 02:00
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
23
Закінчено
HafizuLlah Ustoev
FAJR - TEAM
Won by Submission - 02:27
Hleb Stepanenko Zr Team Association
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 66KG
(Day 1)
30
Закінчено
Vladislav Hadzi
A-Force BJJ International
Won by Submission - 01:01
Unknown User ATOS
Boys Gi / Kids 2 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-21
Закінчено
YAROSLAV FROLOV
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Won by points - 02:00
Yevhenii Kolishchak Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 41KG
(Day 1)
1-37
Закінчено
Yehor Rybalkin
Zr Team Association
Won by Submission - 00:56
Aleksandr Sulga A-Force BJJ International
Girls Gi / Infant / Grey/Yellow / 48KG
(Day 1)
3-27
Закінчено
Polyna Yeremyi
Zr Team Association
Mariia Poltorak Yamasaki Academy Won by Submission - 00:57
Girls Gi / Junior / Grey / 48KG
(Day 1)
25
Закінчено
Maria Klein
ATOS
Won by Submission - 01:04
Sofiia Kitsul Alexandre Odebrecht Bjj Team
Boys Gi / Junior / White/Grey / 41KG
(Day 1)
1-33
Закінчено
Daniil Kravets
ATOS
Timur Mavrin FAJR - TEAM Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
29
Закінчено
Danylo Kaniuk
BLAKZ Team
Unknown User Zr Team Association Won by Submission - 01:31
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-19
Закінчено
Danilo Amanov
Won by points - 01:11
Matvej Donec Zr Team Association
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 37KG
(Day 1)
28
Закінчено
DMYTRO LOBODA
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Won by Submission - 02:21
Timofii Martynenko Checkmat International
Boys Gi / Infant / White / 34KG
(Day 1)
24
Закінчено
Vladyslav Perebeinos
Gracie Barra Birmingham
Hleb Stepanenko Zr Team Association Won by points - 03:00
Girls Gi / Infant / Grey / 32KG
(Day 1)
25
Закінчено
Tatana Karnal
ATOS
Won by Submission - 01:43
VALERYIA NEMTSAVA Yamasaki Academy
Boys Gi / Infant / White / 30KG
(Day 1)
22
Закінчено
Oleksandr Lebid
BLAKZ Team
Roman Butkus Zr Team Association Won by Submission - 00:36
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 41KG
(Day 1)
1-38
Закінчено
Yehor Rybalkin
Zr Team Association
Won by Submission - 01:32
Oleg Krasnonos Zr Team Association
Boys Gi / Infant / Grey / 42KG
(Day 1)
3-25
Закінчено
Nikita Yur
Checkmat International
Ivan Lyashko Yamasaki Academy Won by points - 03:00
Girls Gi / Infant / White / 32KG
(Day 1)
2-22
Закінчено
Margarita Strizhakova
Zr Team Association
Won by Submission - 00:52
Anastasiya Ziyatdinova Wolfgang Heindel Academy
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 66KG
(Day 1)
31
Закінчено
Ihar Harunou
Yamasaki Academy
Won by points - 03:00
Unknown User ATOS
Girls Gi / Infant / Grey/Yellow / 36KG
(Day 1)
28
Закінчено
YANA PAVLIUK
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Won by points - 03:00
Lena Mykolaychuk Checkmat International
Boys Gi / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
2-20
Закінчено
Viktor Zebin
Zr Team Association
Won by points - 02:00
Platon Andriushko Yamasaki Academy
Girls Gi / Teen / White/Grey / 57KG
(Day 1)
1-40
Закінчено
Maria Sheshenko
Intelligent Team Ukraine
Won by Submission - 01:48
Sofiia Oleksii Zr Team Association
Boys Gi / Infant / White / 50KG
(Day 1)
24
Закінчено
Aleksandr Evdokimenko
Checkmat International
Andrej Androshchuk Zr Team Association Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / Yellow/Orange / 46KG
(Day 1)
3-28
Закінчено
Ivan Maksymuk
Checkmat International
Won by points - 03:00
LEV BAGROV Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Boys Gi / Junior / Orange/Green / 37KG
(Day 1)
29
Закінчено
Vladislav Danchul
Zr Team Association
Won by Submission - 02:00
Daniil Belozerov Intelligent Team Ukraine