Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / 94KG
(Sunday 5th November)
5-49
Закінчено
Timur Verdiev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by Decision - 04:48
Yusup Kurbaitaev Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-50
Закінчено
Alexander Sirash
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by points - 05:00
Samad Gurbanov LION ACADEMY
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-52
Закінчено
Sergey Zimaev
Strela Team
Rahmatullah Ramazanov Strela Team Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-57
Закінчено
Sergey Badalyan
Team Lagarto
Maxim Gladkov Ribeiro Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-51
Закінчено
Евгений Транжилин
Checkmat International
Won by points - 05:00
Andrey Izosimov LION ACADEMY
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Sunday 5th November)
1-51
Закінчено
Rafig Salmanov
Frota Academy
Dmitriy Reshetiuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by points - 05:00
Female Gi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-90KG)
(Sunday 5th November)
3-58
Закінчено
Yulia Poznyakova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by Submission - 02:05
Ekaterina Kustikova Senna Fight Academy
Female Gi OPEN / Purple / Adult / Heavyweight (-90KG)
(Sunday 5th November)
3-60
Закінчено
Oksana Bench
Ribeiro Jiu Jitsu
Won by Disqualification (disqualification)
WO
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
4-58
Закінчено
Vitalii Chirkin
Gfteam
Masaru Ueda LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by Walkover
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-58
Закінчено
Vasilii Kuzminov
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Artem Shlyakov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-52
Закінчено
Evgenii Lorov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by points - 05:00
Yury Yakubovskiy Gracie Barra Knightsbridge
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
4-61
Закінчено
Masaru Ueda
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by Submission - 01:39
Sergei Komarov Checkmat International
Female Gi OPEN / Blue / Adult / Heavyweight (-90KG)
(Sunday 5th November)
3-59
Закінчено
Yulia Poznyakova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by Submission - 01:13
Valentina Arkhipova Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
4-60
Закінчено
Dmitriy Ozhegov
LION ACADEMY
Won by Disqualification (disqualification)
Inal Kochiev Zr Team Association
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
4-63
Закінчено
Dmitriy Ozhegov
LION ACADEMY
Mikhail Grazhdan LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by Disqualification (disqualification)
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
4-64
Закінчено
Sergei Komarov
Checkmat International
Won by Disqualification (disqualification)
Dmitriy Ozhegov LION ACADEMY
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-53
Закінчено
Sarkis Karapetyan
Top Team Fight Club
Won by points - 00:58
Alexander Sirash LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-59
Закінчено
Igor Tolmachev-Shustov
Ribeiro Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Sergey Badalyan Team Lagarto
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-59
Закінчено
Vadim Mikhailov
Zenith Bjj
Won by Disqualification (disqualification)
Vasilii Kuzminov RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Male Gi OPEN / Brown / Adult / Lightweight (-77KG)
(Sunday 5th November)
3-61
Закінчено
Zaurbek Shekhinati
LION ACADEMY
Magamedrasul Gadzhiev Bbjja Won by points - 06:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Sunday 5th November)
4-62
Закінчено
Stanislav Scheglov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by Decision - 05:00
Maxim Gladkov Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Sunday 5th November)
2-54
Закінчено
Евгений Транжилин
Checkmat International
Won by points - 05:00
Evgenii Lorov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi OPEN / Brown / Adult / Heavyweight (-110KG)
(Sunday 5th November)
3-62
Закінчено
Denis Storozhenko
Team Lagarto
Georgii Emelianov Strela Team Won by Submission - 03:25
Male Gi OPEN / Purple / Adult / Lightweight (-77KG)
(Sunday 5th November)
3-64
Закінчено
Muslim Abaev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by points - 06:00
Shamsudin Magomedov Frota Academy
Male Gi / White / Master 2 / 85KG
(Sunday 5th November)
4-65
Закінчено
Masaru Ueda
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by Submission - 01:19
Mikhail Grazhdan LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / White / Master 1 / 94KG
(Sunday 5th November)
1-60
Закінчено
Vitaliy Svininov
Ribeiro Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Artem Shlyakov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi OPEN / Blue / Adult / Lightweight (-77KG)
(Sunday 5th November)
2-57
Закінчено
Valeriy Kruglov
Jungle BJJ
Won by Submission - 04:11
Denis Maimanov Gracie Barra Hamburg
Male Gi OPEN / Purple / Adult / Lightweight (-77KG)
(Sunday 5th November)
3-65
Закінчено
Unknown User
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Andrei Oktiabrinskii Strela Team Won by points - 06:00
Male Gi OPEN / Blue / Adult / Lightweight (-77KG)
(Sunday 5th November)
2-58
Закінчено
Evgeny Kastornov
LION ACADEMY
Won by Submission - 04:28
Artem Kosyakin Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi OPEN / Brown / Adult / Heavyweight (-110KG)
(Sunday 5th November)
3-63
Закінчено
Georgii Emelianov
Strela Team
Won by Submission - 01:55
Aleksey Mishchenko Brasa (Felipe Costa)
Male Gi OPEN / Purple / Adult / Heavyweight (-110KG)
(Sunday 5th November)
1-61
Закінчено
Abdurahmanhaji Murtazaliev
Unity Jiu Jitsu
Won by points - 06:00
Artem Ushakov Ribeiro Jiu Jitsu
Male Gi OPEN / Blue / Adult / Lightweight (-77KG)
(Sunday 5th November)
2-59
Закінчено
Ruslan Murtazaliev
Strela Team
Won by points - 05:00
Anatoliy Chsheglov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ