Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / Purple / Adult / 90KG
(Sunday)
4-3
Finished
Ekaterina Polikashina
Zr Team Association
Yulia Poznyakova LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by Submission - 02:16
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-1
Finished
Kostantinos Ioannou
Mario Sukata Uk
Igor Dralov Gracie Barra - Almaty, Kazakhstan Won by Decision - 05:00
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-5
Finished
Denis Aliev
Strela Team
Dmitry Yakovlev Gracie Barra - Almaty, Kazakhstan Won by points - 05:00
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-4
Finished
Karimov Mukhammad
Zr Team Association
Yerzhan Dochshanov Kazakhstan National Team Won by Disqualification (disqualification)
Male / White / Adult / 94KG
(Sunday)
1-3
Finished
Sanzhar Matayev
Kazakhstan National Team
Vitaliy Svininov Ribeiro Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Female / White / Master 1 / 55KG
(Sunday)
6-2
Finished
Irina Ivonina
Augusto Miranda Team Carvalho
Won by points - 05:00
Natalya Kareva Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
Finished
Ruslan Shaykhulov
Jungle BJJ
Won by Walkover
Artur Gelkhaev Checkmat International
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-6
Finished
Arsen Sultanov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Abdul Radzhabov ALOROOBA SPORTS&CULTURAL CLUB Won by Submission - 02:53
Male / Blue / Adult / 56KG
(Sunday)
2-5
Finished
Zelimkhan Umarov
BERKUT Jiu-Jitsu
Gevorg Arutyunyan Zr Team Association Won by Submission
Female / White / Adult / 55KG
(Sunday)
3-1
Finished
Elizaveta Khelemendik
Stone Fight
Won by points - 05:00
Sabina Tugusheva Checkmat International
Male / White / Adult / 56KG
(Sunday)
2-2
Finished
Ibragim Kagirhadjiev
BERKUT Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:40
Vilnur Khayrtdinov Jungle BJJ
Male / White / Adult / 94KG
(Sunday)
1-4
Finished
Sergey Rogov
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Won by points - 05:00
Pavel Paliukhevich Ribeiro Jiu Jitsu
Female / White / Adult / 49KG
(Sunday)
7-4
Finished
Dina Kakenova
Kazakhstan National Team
Won by Submission - 02:24
Alla Kushnir Intelligent Team Ukraine
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-3
Finished
Vladimir Kozyrev
Strela Team
Won by points - 05:00
Ayaz Shaymurzin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-5
Finished
Kirill Otroshkin
Beverly Hills Jiu Jitsu Club
Khabib Djanaev Team Abubakarova Won by Submission - 04:17
Female / Purple / Adult / 70KG
(Sunday)
4-2
Finished
Bogdana Golub
ATOS
Won by Submission - 02:20
Oksana Bench Ribeiro Jiu Jitsu
Female / White / Adult / 49KG
(Sunday)
7-3
Finished
Anna Gorbunova-Tarakanova
Strela Team
Anel Rakisheva Strela Alliance Won by Submission - 02:28
Male / Blue / Adult / 69KG
(Sunday)
2-9
Finished
Dmitrii Mizinin
Zr Team Association
Denis Maimanov Gracie Barra Hamburg Won by Submission - 02:51
Female / White / Adult / 55KG
(Sunday)
3-3
Finished
Anastasiia Leonovich
Strela Team
Won by Submission - 01:29
Marina Kochan LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male / White / Adult / 94KG
(Sunday)
1-5
Finished
Yusup Kurbaitaev
Ribeiro Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Unknown User LION ACADEMY
Female / Purple / Adult / 90KG
(Sunday)
4-4
Finished
Nina Kim
Strela Alliance
Won by Submission - 01:58
Ekaterina Polikashina Zr Team Association
Male / White / Adult / 62KG
(Sunday)
6-6
Finished
David Antoniants
Ribeiro Jiu Jitsu
Andrey Zhukov RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA) Won by Disqualification (disqualification) - 01:20
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
Finished
Abdulakhanov Utkirkhon
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by Walkover
Ахмед Ахриев BERKUT Jiu-Jitsu
Male / White / Adult / 56KG
(Sunday)
2-3
Finished
Viktor Litvak
Zr Team Association
Ibragim Kagirhadjiev BERKUT Jiu-Jitsu Won by Submission - 04:36
Male / Purple / Adult / 94KG
(Sunday)
Finished
Rostislav Berezovchuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Bartosz Zawadzki Gracie Barra Sosnowiec Won by Walkover - 06:00
Male / White / Adult / 94KG
(Sunday)
1-6
Finished
Vitaliy Svininov
Ribeiro Jiu Jitsu
Timur Pshikhopov Senna Fight Academy Won by points - 05:00
Female / White / Master 1 / 55KG
(Sunday)
6-3
Finished
Marina Znova
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Won by points - 05:00
Irina Ivonina Augusto Miranda Team Carvalho
Male / White / Adult / 69KG
(Sunday)
7-7
Finished
Azat Sabitov
Strela Team
Sanan Mamedov Ribeiro Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male / White / Adult / 77KG
(Sunday)
5-2
Finished
Igor Dralov
Gracie Barra - Almaty, Kazakhstan
Aleksandr Aksenov Ribeiro Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male / White / Adult / 94KG
(Sunday)
1-7
Finished
Sergey Rogov
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Won by Submission - 03:18
Roman Gorbatov Zr Team Association
Male / Blue / Adult / 56KG
(Sunday)
2-6
Finished
Bogdan Yar
Strela Team
Won by Submission - 03:36
Zelimkhan Umarov BERKUT Jiu-Jitsu
Male / Purple / Adult / 94KG
(Sunday)
4-6
Finished
Ilya Anisimov
Strela Team
Won by points - 06:00
André Campedelli LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ