Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
3-20
Terminé
Abdulla Alshaikh
Elements JJ Bahrain
Gagné par soumission - 04:39
Ahmed Faisal Alnaqbi UAE POLICE
Men's GI / White / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-17
Terminé
Abdullateef Alnajem
Tornado Academy
Gagné par Disqualification - 01:05
Muhammed Unal Flavio Behring Association
Men's GI / White / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
2-19
Terminé
Ahmet Oz
Checkmat International
Gagné par points - 05:00
Berkay Oksuz Gracie Barra Knightsbridge
Women's GI / White / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
4-18
Terminé
Maya Mereaby
Team Nogueira Dubai
Gagné par soumission - 01:44
Antoniou Panagiota Octagon Academy Jiu-Jitsu
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-19
Terminé
Magomed Osmanov
Agate team
Gagné par soumission - 03:52
Ali Roni Saygili Gfteam
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-21
Terminé
Farbod Bolouriasl
ANZU TEAM
Rafik Musaoglu Roger Gracie Academy Turkey Gagné par soumission - 04:16
Men's GI / White / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-20
Terminé
Mohanad Hasan
Iraq National Team
Gagné par points - 05:00
Mourad Lahrach Checkmat International
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-20
Terminé
Mahmood Taha
Iraq National Team
Gagné par points - 05:00
Mansoor AlMarzooqi Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
3-22
Terminé
Hamad Alkalbani
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Ahmed Faisal Alnaqbi UAE POLICE Gagné par points - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-21
Terminé
Mustafa Ugur Bilici
Gokcehan Kirbac Team
Wadhah Jasim Iraq National Team Gagné par points - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-23
Terminé
Alanood Alhosani
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Gagné par points - 05:00
Kamelia Mihalkova Brasa Cta
Women's GI / White / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
4-21
Terminé
Hana Farouqi
FightX Martial Arts
Gabriela Gancheva Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Gagné par soumission - 03:47
Men's GI / White / Master 3 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-22
Terminé
Emil Magomedov
Pslpb Cicero Costha
Venelin Popov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Gagné par points - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-24
Terminé
Zhangazy Kurmanbekov
Kyrgyzstan Top Team
Georgi Georgiev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Gagné par soumission - 00:49
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-22
Terminé
Panagiotis Gkogkos
Checkmat International
Gagné par points - 05:00
Magomed Osmanov Agate team
Men's GI / White / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-23
Terminé
Darin Valchev
Twisted Jiu Jitsu
Gagné par points - 05:00
Mohanad Hasan Iraq National Team
Men's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
3-25
Terminé
Abdulla Alshaikh
Elements JJ Bahrain
Gagné par soumission - 00:56
Ahmed Faisal Alnaqbi UAE POLICE
Men's GI / White / Master 3 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
2-24
Terminé
Omar Ali Khan
M.O.D UAE
Cengiz Okten Ashina Clan Gagné par points - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-26
Terminé
Dicle Akcin
Ashina Clan
Alaa Hasan Elements JJ Bahrain Gagné par soumission - 00:55
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-23
Terminé
Mahmood Taha
Iraq National Team
Gagné par points - 05:00
Mirac Yildirim Association Aranha
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-27
Terminé
Sabir Musaoglu
Roger Gracie Academy Turkey
Osman Ahmadi Renzo Gracie Istanbul Gagné par soumission - 00:50
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-25
Terminé
Yunus Emre Batan
Corvos Combat
Gagné par points - 05:00
Ehsan Moradi Iran Jiu-Jitsu Academy
Men's GI / White / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
4-24
Terminé
Wisam Shiltag
Iraq National Team
Arda Kocaman Checkmat International Gagné par soumission - 05:33
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-28
Terminé
Kamelia Mihalkova
Brasa Cta
Gagné par soumission - 03:25
Dicle Akcin Ashina Clan
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-29
Terminé
Ahmed Almashjari
UAE POLICE
Gagné par soumission - 03:51
Kaloyan Stoyanov Brasa Cta
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-25
Terminé
Magomed Osmanov
Agate team
Gagné par points - 05:00
Mirac Yildirim Association Aranha
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-26
Terminé
Artem Sokha
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Gagné par Disqualification - 01:59
Niyaz Rasul Roger Gracie Academy Turkey
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
3-33
Terminé
Ismail Cem
Checkmat International
Boubatrin Stefano Giorgio Academia Marinus Focsani Gagné par points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-27
Terminé
Esef Akpinar
Checkmat International
Gagné par points - 05:00
Daniel Stamenov Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-28
Terminé
Moussa Ndahimana
Gfteam
Yunus Emre Batan Corvos Combat Gagné par points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-31
Terminé
Sabir Musaoglu
Roger Gracie Academy Turkey
Gagné par soumission - 02:35
Kaloyan Stoyanov Brasa Cta
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-26
Terminé
Panagiotis Gkogkos
Checkmat International
Gagné par soumission - 01:55
Mahmood Taha Iraq National Team