Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
3-20
終了
Abdulla Alshaikh
Elements JJ Bahrain
Won by Submission - 04:39
Ahmed Faisal Alnaqbi UAE POLICE
Men's GI / White / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-17
終了
Abdullateef Alnajem
Tornado Academy
Won by Disqualification (disqualification) - 01:05
Muhammed Unal Flavio Behring Association
Men's GI / White / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
2-19
終了
Ahmet Oz
Checkmat International
Won by points - 05:00
Berkay Oksuz Gracie Barra Knightsbridge
Women's GI / White / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
4-18
終了
Maya Mereaby
Team Nogueira Dubai
Won by Submission - 01:44
Antoniou Panagiota Octagon Academy Jiu-Jitsu
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-19
終了
Magomed Osmanov
Agate team
Won by Submission - 03:52
Ali Roni Saygili Gfteam
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-21
終了
Farbod Bolouriasl
ANZU TEAM
Rafik Musaoglu Roger Gracie Academy Turkey Won by Submission - 04:16
Men's GI / White / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-20
終了
Mohanad Hasan
Iraq National Team
Won by points - 05:00
Mourad Lahrach Checkmat International
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-20
終了
Mahmood Taha
Iraq National Team
Won by points - 05:00
Mansoor AlMarzooqi Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
3-22
終了
Hamad Alkalbani
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Ahmed Faisal Alnaqbi UAE POLICE Won by points - 05:00
Men's GI / White / Master 2 / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-21
終了
Mustafa Ugur Bilici
Gokcehan Kirbac Team
Wadhah Jasim Iraq National Team Won by points - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-23
終了
Alanood Alhosani
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Kamelia Mihalkova Brasa Cta
Women's GI / White / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
4-21
終了
Hana Farouqi
FightX Martial Arts
Gabriela Gancheva Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Won by Submission - 03:47
Men's GI / White / Master 3 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-22
終了
Emil Magomedov
Pslpb Cicero Costha
Venelin Popov Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Won by points - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-24
終了
Zhangazy Kurmanbekov
Kyrgyzstan Top Team
Georgi Georgiev Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association Won by Submission - 00:49
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-22
終了
Panagiotis Gkogkos
Checkmat International
Won by points - 05:00
Magomed Osmanov Agate team
Men's GI / White / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-23
終了
Darin Valchev
Twisted Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Mohanad Hasan Iraq National Team
Men's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 56KG)
(Friday)
3-25
終了
Abdulla Alshaikh
Elements JJ Bahrain
Won by Submission - 00:56
Ahmed Faisal Alnaqbi UAE POLICE
Men's GI / White / Master 3 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
2-24
終了
Omar Ali Khan
M.O.D UAE
Cengiz Okten Ashina Clan Won by points - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-26
終了
Dicle Akcin
Ashina Clan
Alaa Hasan Elements JJ Bahrain Won by Submission - 00:55
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-23
終了
Mahmood Taha
Iraq National Team
Won by points - 05:00
Mirac Yildirim Association Aranha
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-27
終了
Sabir Musaoglu
Roger Gracie Academy Turkey
Osman Ahmadi Renzo Gracie Istanbul Won by Submission - 00:50
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-25
終了
Yunus Emre Batan
Corvos Combat
Won by points - 05:00
Ehsan Moradi Iran Jiu-Jitsu Academy
Men's GI / White / Master 2 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
4-24
終了
Wisam Shiltag
Iraq National Team
Arda Kocaman Checkmat International Won by Submission - 05:33
Women's GI / Blue / Amateur / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
3-28
終了
Kamelia Mihalkova
Brasa Cta
Won by Submission - 03:25
Dicle Akcin Ashina Clan
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-29
終了
Ahmed Almashjari
UAE POLICE
Won by Submission - 03:51
Kaloyan Stoyanov Brasa Cta
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-25
終了
Magomed Osmanov
Agate team
Won by points - 05:00
Mirac Yildirim Association Aranha
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-26
終了
Artem Sokha
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
Won by Disqualification (disqualification) - 01:59
Niyaz Rasul Roger Gracie Academy Turkey
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
3-33
終了
Ismail Cem
Checkmat International
Boubatrin Stefano Giorgio Academia Marinus Focsani Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-27
終了
Esef Akpinar
Checkmat International
Won by points - 05:00
Daniel Stamenov Twisted Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-28
終了
Moussa Ndahimana
Gfteam
Yunus Emre Batan Corvos Combat Won by points - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-31
終了
Sabir Musaoglu
Roger Gracie Academy Turkey
Won by Submission - 02:35
Kaloyan Stoyanov Brasa Cta
Men's GI / White / Master 1 / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
4-26
終了
Panagiotis Gkogkos
Checkmat International
Won by Submission - 01:55
Mahmood Taha Iraq National Team