Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Women's NO-GI / Blue / 63KG
(Sunday)
1-73
Terminé
Evelien Weeda
SJJA Australia
Gagné par points - 04:00
Skyla Lange LEAD BJJ
Boys NO-GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-63
Terminé
Michael Hatzis
SJJA Australia
Jibril Kowaider Sydney Wrestling Academy Gagné par soumission - 02:25
Boys NO-GI / Teen / Grey / 67KG
(Sunday)
4-70
Terminé
Hunter Castagna
Gracie Humaita Australia
Gagné par points - 03:00
Ahmet Anmak Sydney Wrestling Academy
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
6-68
Terminé
Benjamin Drayton
Clube de Lutas Australia
Tony Dib Australian Elite Team Gagné par soumission - 02:20
Boys NO-GI / Teen / Yellow / 56KG
(Sunday)
5-65
Terminé
Weslei Acacio Schulz
LEAD BJJ
Micah Lam High Rollers Gagné par points - 03:00
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 55KG
(Sunday)
1-74
Terminé
Shenae McEwan
Gracie Humaita Australia
Olivia Ukmar Forza Jiu Jitsu Gagné par soumission - 01:46
Boys NO-GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-64
Terminé
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Cruize Chase Ortiz Martial Arts Academy Gagné par soumission - 02:11
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
6-67
Terminé
Lincoln Hancock
Dominance Will-Machado
Gagné par soumission - 04:31
RICHARD GONCALVES LIVE WELL MARTIAL ARTS
Youth Men's NO-GI / Blue / 55KG
(Sunday)
2-70
Terminé
Metin Unal
Dominance Will-Machado
Kianoa Roberts Gracie Humaita Botany Gagné par soumission - 01:04
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
1-75
Terminé
Tiago Santa Ritta
Gracie Barra Oceania
Gagné par points - 05:00
Richard Kavanagh Legacy
Youth Women's NO-GI / Blue / 57KG
(Sunday)
3-65
Terminé
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Gagné par soumission - 00:17
Tess McComish Team Perosh Mixed Martial Arts
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
4-71
Terminé
Nicholas Miller
Gracie Barra Carlton
Ivan Donlic Dominance Will-Machado Gagné par forfait
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Sunday)
5-66
Terminé
Wijdan Osman
Peter De Been Jiu Jitsu
Gagné par points - 05:00
Pembe Tacuri Clube de Lutas Australia
Men's NO-GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
2-72
Terminé
Ryan Walsh
Garage Jiu-Jitsu
Gagné par points - 05:00
Max Ferreira Gracie Barra Oceania
Youth Women's NO-GI / Blue / 63KG
(Sunday)
1-76
Terminé
Harper Taylor
Gracie Barra Oceania
Evelien Weeda SJJA Australia Gagné par points - 04:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
6-70
Terminé
Jake Nicholls
Australian Grappling Clubs
Gagné par points - 05:00
Heath Eadie Eadie Academy Team Norton
Boys NO-GI / Teen / Grey / 67KG
(Sunday)
4-72
Terminé
Ari Sidoti
Ortiz Martial Arts Academy
Gagné par points - 03:00
Hunter Castagna Gracie Humaita Australia
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 120KG
(Sunday)
3-66
Terminé
Daniel Almeida
LEAD BJJ
Gagné par points - 05:00
David Belmonte Legacy
Men's NO-GI / Brown / Professional / 62KG
(Sunday)
5-67
Terminé
Joseph Mekhael
Clube de Lutas Australia
Thiago Ortiz Ortiz Martial Arts Academy Gagné par soumission - 00:23
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
4-73
Terminé
Ethan Cannon
Peter De Been Jiu Jitsu
Gagné par points - 05:00
Daniel Orehek Legacy
Men's NO-GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
5-68
Terminé
Peter Gallen
Guigo Jiu Jitsu
Ricky Pachon Gracie Barra Bondi Gagné par soumission - 01:45
Boys NO-GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
2-71
Terminé
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Gagné par forfait
Daniel Budd Australian Elite Team
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-77
Terminé
Kyle Phillips
Iconic Jiu Jitsu
Tim Cresswell Legacy Gagné par points - 05:00
Boys NO-GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
2-73
Terminé
Renzo James Tuzon
Australian Elite Team
Gagné par points - 03:00
Aryan Singh Team Perosh Mixed Martial Arts
Women's NO-GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
5-69
Terminé
Melissa Patrick
Peter De Been Jiu Jitsu
Gagné par soumission - 00:31
Carli Underwood LEAD BJJ
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Sunday)
3-67
Terminé
Richard Quintana
Clube de Lutas Australia
Roderick Ongpaov Gracie Humaita Australia Gagné par points - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
6-71
Terminé
Unknown User
Sydney Wrestling Academy
Zachariah Cooper Singe Legacy Gagné par Disqualification - 00:41
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
4-74
Terminé
John Tran
RedCat Will/Machado
Peter Peterson Garage Jiu-Jitsu Gagné par soumission - 04:19
Men's NO-GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
2-74
Terminé
Angus Tonkin
Dominance Will-Machado
Gagné par soumission - 01:50
Firat Akdeniz ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-70
Terminé
Taylor Pryor
Eadie Academy Team Norton
Gagné par soumission - 03:32
David Keddie Rise MMA
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
1-78
Terminé
Diogo Correa
Braddah Jiu Jitsu
Gagné par points - 04:00
Shannon Sedgwick High Rollers
Men's NO-GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
2-75
Terminé
Nathan Calingao
SJJA Australia
Jacob Kong Immersion Mixed Martial Arts Gagné par points - 05:00