Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Women's NO-GI / Blue / 63KG
(Sunday)
1-73
Finito
Evelien Weeda
SJJA Australia
Won by points - 04:00
Skyla Lange LEAD BJJ
Boys NO-GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-63
Finito
Michael Hatzis
SJJA Australia
Jibril Kowaider Sydney Wrestling Academy Won by Submission - 02:25
Boys NO-GI / Teen / Grey / 67KG
(Sunday)
4-70
Finito
Hunter Castagna
Gracie Humaita Australia
Won by points - 03:00
Ahmet Anmak Sydney Wrestling Academy
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 120KG
(Sunday)
6-68
Finito
Benjamin Drayton
Clube de Lutas Australia
Tony Dib Australian Elite Team Won by Submission - 02:20
Boys NO-GI / Teen / Yellow / 56KG
(Sunday)
5-65
Finito
Weslei Acacio Schulz
LEAD BJJ
Micah Lam High Rollers Won by points - 03:00
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 55KG
(Sunday)
1-74
Finito
Shenae McEwan
Gracie Humaita Australia
Olivia Ukmar Forza Jiu Jitsu Won by Submission - 01:46
Boys NO-GI / Junior / Grey / 41KG
(Sunday)
3-64
Finito
Muhammad Sankari
Sydney Wrestling Academy
Cruize Chase Ortiz Martial Arts Academy Won by Submission - 02:11
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 94KG
(Sunday)
6-67
Finito
Lincoln Hancock
Dominance Will-Machado
Won by Submission - 04:31
RICHARD GONCALVES LIVE WELL MARTIAL ARTS
Youth Men's NO-GI / Blue / 55KG
(Sunday)
2-70
Finito
Metin Unal
Dominance Will-Machado
Kianoa Roberts Gracie Humaita Botany Won by Submission - 01:04
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 77KG
(Sunday)
1-75
Finito
Tiago Santa Ritta
Gracie Barra Oceania
Won by points - 05:00
Richard Kavanagh Legacy
Youth Women's NO-GI / Blue / 57KG
(Sunday)
3-65
Finito
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Won by Submission - 00:17
Tess McComish Team Perosh Mixed Martial Arts
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
4-71
Finito
Nicholas Miller
Gracie Barra Carlton
Ivan Donlic Dominance Will-Machado Won by Walkover
Women's NO-GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Sunday)
5-66
Finito
Wijdan Osman
Peter De Been Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Pembe Tacuri Clube de Lutas Australia
Men's NO-GI / Black / Professional / 69KG
(Sunday)
2-72
Finito
Ryan Walsh
Garage Jiu-Jitsu
Won by points - 05:00
Max Ferreira Gracie Barra Oceania
Youth Women's NO-GI / Blue / 63KG
(Sunday)
1-76
Finito
Harper Taylor
Gracie Barra Oceania
Evelien Weeda SJJA Australia Won by points - 04:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
6-70
Finito
Jake Nicholls
Australian Grappling Clubs
Won by points - 05:00
Heath Eadie Eadie Academy Team Norton
Boys NO-GI / Teen / Grey / 67KG
(Sunday)
4-72
Finito
Ari Sidoti
Ortiz Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Hunter Castagna Gracie Humaita Australia
Men's NO-GI / Black / Master 2 / 120KG
(Sunday)
3-66
Finito
Daniel Almeida
LEAD BJJ
Won by points - 05:00
David Belmonte Legacy
Men's NO-GI / Brown / Professional / 62KG
(Sunday)
5-67
Finito
Joseph Mekhael
Clube de Lutas Australia
Thiago Ortiz Ortiz Martial Arts Academy Won by Submission - 00:23
Men's NO-GI / Brown / Professional / 77KG
(Sunday)
4-73
Finito
Ethan Cannon
Peter De Been Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Daniel Orehek Legacy
Men's NO-GI / Brown / Professional / 94KG
(Sunday)
5-68
Finito
Peter Gallen
Guigo Jiu Jitsu
Ricky Pachon Gracie Barra Bondi Won by Submission - 01:45
Boys NO-GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
2-71
Finito
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Won by Walkover
Daniel Budd Australian Elite Team
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 77KG
(Sunday)
1-77
Finito
Kyle Phillips
Iconic Jiu Jitsu
Tim Cresswell Legacy Won by points - 05:00
Boys NO-GI / Teen / Orange/Green / 62KG
(Sunday)
2-73
Finito
Renzo James Tuzon
Australian Elite Team
Won by points - 03:00
Aryan Singh Team Perosh Mixed Martial Arts
Women's NO-GI / Purple / Professional / 62KG
(Sunday)
5-69
Finito
Melissa Patrick
Peter De Been Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:31
Carli Underwood LEAD BJJ
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 69KG
(Sunday)
3-67
Finito
Richard Quintana
Clube de Lutas Australia
Roderick Ongpaov Gracie Humaita Australia Won by points - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Sunday)
6-71
Finito
Unknown User
Sydney Wrestling Academy
Zachariah Cooper Singe Legacy Won by Disqualification (disqualification) - 00:41
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
4-74
Finito
John Tran
RedCat Will/Machado
Peter Peterson Garage Jiu-Jitsu Won by Submission - 04:19
Men's NO-GI / Brown / Professional / 69KG
(Sunday)
2-74
Finito
Angus Tonkin
Dominance Will-Machado
Won by Submission - 01:50
Firat Akdeniz ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
5-70
Finito
Taylor Pryor
Eadie Academy Team Norton
Won by Submission - 03:32
David Keddie Rise MMA
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 94KG
(Sunday)
1-78
Finito
Diogo Correa
Braddah Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Shannon Sedgwick High Rollers
Men's NO-GI / Purple / Professional / 69KG
(Sunday)
2-75
Finito
Nathan Calingao
SJJA Australia
Jacob Kong Immersion Mixed Martial Arts Won by points - 05:00