Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
2-13
Terminé
Tselmuun Davaasuren
Bayalag club
Gagné par points - 03:00
Bulgan-Erdene Bulganbaatar Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Day 1)
4-16
Terminé
Shenwei Jia
Gracie Barra Shunyi
Gagné par points - 03:00
Nyam Ochir Lhagvademberel BB Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-13
Terminé
Tianyi Gao
Reaper Magic
Tengis Gankhulug Garuda Zaisan Darkhan Tsaaz Academy Gagné par soumission - 00:48
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Day 1)
5-14
Terminé
Tuvshinbayar Tuvsaikhan
Bayalag club
Gagné par points - 03:00
Bat Ireedui Munkh Erdene Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Infant / White / 62KG
(Day 1)
4-17
Terminé
Ganchudur Enkhkhuslen
Bayalag club
Gagné par soumission - 00:46
Dulguun Murun Myagmarsuren Magic 13
Girls GI / Kids 3 / White / 28KG
(Day 1)
3-14
Terminé
AGEMA P
Glory Academy
Gagné par points - 03:00
Iveelen Munkhsukh Jiu Jitsu Methods Mongolia
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
2-14
Terminé
Gan-Erdene Margad-Erdene
Bayalag club
Iderbat Saikhanbayasgalan Bayalag club Gagné par soumission - 02:15
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
4-18
Terminé
Erkhes Dalaibayar
Ralph Gracie Mongolia
Gagné par soumission - 02:44
Buyandelgerekh Munkhnasan Bayalag club
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Day 1)
1-15
Terminé
Enheturu Taoli
Glory Academy
Usukh-ireedui Bayarjargal Thunder BJJ Academy Gagné par points - 03:00
Girls GI / Infant / White / 36KG
(Day 1)
5-15
Terminé
Bold Oyunerdene
Dornod Marshall Jiu Jitsu
Tergel Ganbayar Dornogovi jiu jitsu Gagné par points - 04:00
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Day 1)
4-19
Terminé
Bilguun Ochirkhuyag
Ralph Gracie Mongolia
Gagné par soumission - 00:47
Shenwei Jia Gracie Barra Shunyi
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
2-15
Terminé
Sainbayar Gankhuyag
Bayalag club
Gagné par soumission - 02:50
Tselmuun Davaasuren Bayalag club
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
3-15
Terminé
Garid Sarmandakh
Bayalag club
Gagné par points - 02:00
Erkhes Purevtsend BB Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
4-20
Terminé
Ankhbayar Suld-Och
BB Jiu Jitsu Academy
Buyandelgerekh Munkhnasan Bayalag club Gagné par points - 03:00
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Day 1)
2-16
Terminé
Tuguldur Byamba
Bayalag club
Munguntulga Purevjaw Magic 13 Gagné par points - 03:00
Girls GI / Infant / White / 36KG
(Day 1)
5-16
Terminé
Yaning Xi
Panda Sports
Michid-Erdene Batsaikhan Unique Jiu Jitsu Club Gagné par points - 03:00
Girls GI / Kids 3 / White / 28KG
(Day 1)
3-16
Terminé
Ebkhhishig Enkhtur
Glory Academy
Iveelen Munkhsukh Jiu Jitsu Methods Mongolia Gagné par soumission - 01:02
Girls GI / Infant / White - Grey - Yellow / 60KG
(Day 1)
1-17
Terminé
Tugs-Ujin Tugsjargal
Bayalag club
Uugantuya Baasankhuu Gobi Panthera BJJ Gagné par soumission - 02:29
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
4-21
Terminé
Myagmarsuren Badamsuren
Gobi Panthera BJJ
Enkhbayalag Tuvshin BB Jiu Jitsu Academy Gagné par points - 03:00
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
3-17
Terminé
Enkhtushig Erdenetsogt
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Gagné par points - 02:00
Erkhes Purevtsend BB Jiu Jitsu Academy
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
2-17
Terminé
Gan-Erdene Margad-Erdene
Bayalag club
Tselmuun Davaasuren Bayalag club Gagné par soumission - 01:37
Boys GI / Infant / White / 27KG
(Day 1)
5-17
Terminé
Odbayar Choijamts
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Gagné par soumission - 00:15
Bolor Erdene Ulziibat Gobi Panthera BJJ
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
4-22
Terminé
Gantogs Hatanbaatar
Magic 13
Gagné par soumission - 01:07
Ser Od Chinkhvslen Ralph Gracie Mongolia
Boys GI / Kids 3 / White / 50KG
(Day 1)
3-18
Terminé
Bilguun Azbileg
Dornod Marshall Jiu Jitsu
Tulga-Erdene Munkhbayar Erkhes jiu jitsu club Gagné par points - 02:00
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 1)
1-18
Terminé
Mandakhnaran Bilguun
Glory Academy
Gagné par points - 03:00
Lkhagvadash Oidovsuren Dornogovi jiu jitsu
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
4-23
Terminé
Gan-Erdene Ganbayar
Magic 13
Erkhes Dalaibayar Ralph Gracie Mongolia Gagné par soumission - 00:52
Boys GI / Infant / White / 42KG
(Day 1)
2-18
Terminé
Enkhbold Ganbold
Bayalag club
Gagné par points - 03:00
Tuguldur Byamba Bayalag club
Girls GI / Infant / White / 36KG
(Day 1)
5-18
Terminé
Udval Khatanbuuvei
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Tergel Ganbayar Dornogovi jiu jitsu Gagné par points - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
4-24
Terminé
Azerdene Tsogtbaatar
Magic 13
Gagné par soumission - 00:30
Enkhbayalag Tuvshin BB Jiu Jitsu Academy
Girls GI / Kids 3 / White / 28KG
(Day 1)
3-19
Terminé
Emujin Tserentsogtokh
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Gagné par soumission - 00:15
AGEMA P Glory Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 1)
4-25
Terminé
Gantogs Hatanbaatar
Magic 13
Dashbalbar Ochirbat Bayalag club Gagné par soumission - 00:55
Boys GI / Kids 3 / White / 30KG
(Day 1)
3-20
Terminé
Garid Sarmandakh
Bayalag club
Enkhtushig Erdenetsogt Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Gagné par points - 02:00