Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Sunday)
59
Finito
Mikhail Saraev
Strela Team
Andrei Pavlov Baikal Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 32KG
(Sunday)
77
Finito
Gan-Erdene Munkhjargal
Shine badrakh jiu jitsu
Namkhai Tsogbadrakh Bayankhongor aimag Won by points - 03:00
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 41KG
(Sunday)
63
Finito
Tengis Selenge
Shine badrakh jiu jitsu
Odbayar Ganzorig Arkhangai aimag Won by points - 03:00
Boys Gi / Junior / White - Grey / 78KG
(Sunday)
73
Finito
Myanganbayar Mashnuuts
Shine badrakh jiu jitsu
Zolbayar Ulziibayar Ikh Shavi dojo Won by points - 03:00
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 41KG
(Sunday)
64
Finito
Tuvshinjargal Bayasgalan
Arkhangai aimag
Tuvshinjargal Batsuren Suld Sport Khoroo Won by points - 03:00
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 66KG
(Sunday)
75
Finito
Amgalanbaatar Batsaikhan
Ikh Shavi dojo
Won by points - 03:00
Tergel B Dayan shonkhor
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 41KG
(Sunday)
Finito
Anjaikhuu Buman Ayush
Ralph Gracie Mongolia
Won by Walkover
Tugsjargal Molomjamts Shine badrakh jiu jitsu
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 41KG
(Sunday)
65
Finito
Tuvshinbayar Bayasgalan
Arkhangai aimag
Odbayar Ganzorig Arkhangai aimag Won by points - 03:00
Boys Gi / Junior / Yellow - Green / 50KG
(Sunday)
78
Finito
Davaajargal D
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Won by Submission - 00:32
Delgermurun E Shine badrakh jiu jitsu
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 41KG
(Sunday)
66
Finito
Tuvshinjargal Batsuren
Suld Sport Khoroo
Anjaikhuu Buman Ayush Ralph Gracie Mongolia Won by Submission - 01:06
Boys Gi / Junior / Yellow - Green / 50KG
(Sunday)
79
Finito
Khangal M
Shine badrakh jiu jitsu
Evgeniy Chursin Strela Team Won by Submission - 00:26
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 66KG
(Sunday)
76
Finito
Bilguunbadrakh Zadikhuu
SOYOMBO JIU JITSU ACADEMY
Munkh-erdene Bat Munkh Shine badrakh jiu jitsu Won by Submission - 01:06
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 30KG
(Sunday)
48
Finito
Sodnomdorj G
Shine badrakh jiu jitsu
Gunsar Unubold Garuda Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:22
Boys Gi / Junior / Yellow - Green / 50KG
(Sunday)
80
Finito
Davaajargal D
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Won by Submission - 01:15
Bilguun G Shine badrakh jiu jitsu
Girls Gi / Infant / White / 60KG
(Sunday)
46
Finito
Tumenkhusel Batdorj
Suld Sport Khoroo
BURTE TAMIR Suld Sport Khoroo Won by points - 03:00
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 44KG
(Sunday)
69
Finito
Anudari Oyuntsetseg
Bayangol sum
Won by points - 03:00
Khulan Batbaatar Bayalag club
Boys Gi / Junior / Yellow - Green / 50KG
(Sunday)
81
Finito
Evgeniy Chursin
Strela Team
Shinetulga Badrakh Shine badrakh jiu jitsu Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 30KG
(Sunday)
49
Finito
Yesukhei Buyanjargal
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:27
Orgil Purevdorj Ikh Shavi dojo
Girls Gi / Teen / White - Yellow/ 40KG
(Sunday)
84
Finito
Solongo Delgertsetseg
Nalaikh
Won by points - 03:00
Delgerbuyan Chuluun Arkhangai aimag
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 30KG
(Sunday)
50
Finito
Gunsar Unubold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Semen Amsheev Strela Team Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant /Grey - Yellow / 27KG
(Sunday)
53
Finito
Anar U
Shine badrakh jiu jitsu
Munkhbold B Selenge Tavan Khan Won by points - 03:00
Boys Gi / Junior / Yellow - Green / 50KG
(Sunday)
82
Finito
Bilguun G
Shine badrakh jiu jitsu
Evgeniy Chursin Strela Team Won by Submission - 00:15
Girls Gi / Teen / White - Yellow/ 40KG
(Sunday)
85
Finito
Enkhbulag Jamiyan
Shine badrakh jiu jitsu
Won by Submission - 00:15
DELGERMAA BATBILEG Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 38KG
(Sunday)
88
Finito
Munkh-Orgil Batgerel
Ikh Shavi dojo
Myagmarnaran Nyamkhuu Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 30KG
(Sunday)
51
Finito
Orgil Purevdorj
Ikh Shavi dojo
Won by points - 03:00
Gunsar Unubold Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Junior / Yellow - Green / 50KG
(Sunday)
83
Finito
Davaajargal D
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Shinetulga Badrakh Shine badrakh jiu jitsu Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant /Grey - Yellow / 27KG
(Sunday)
54
Finito
Munkhjin Munkhbayar
Ikh Shavi dojo
Won by Submission - 00:28
Altanshagai Munkhtsolmon Nalaikh
Boys Gi / Infant /Grey - Yellow / 27KG
(Sunday)
55
Finito
Temuujin A
Shine badrakh jiu jitsu
Won by Submission - 00:23
Batbaatar Davaadalai Monde Bjj
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 30KG
(Sunday)
52
Finito
Yesukhei Buyanjargal
Garuda Jiu Jitsu Academy
Semen Amsheev Strela Team Won by points - 03:00
Girls Gi / Teen / White - Yellow/ 40KG
(Sunday)
86
Finito
Delgerbuyan Chuluun
Arkhangai aimag
DELGERMAA BATBILEG Garuda Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:55
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 38KG
(Sunday)
89
Finito
Tuguldur Choijiljav
Shine badrakh jiu jitsu
Lkhamsuren Narangerel Bayankhongor aimag Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant /Grey - Yellow / 27KG
(Sunday)
56
Finito
Munkhbold B
Selenge Tavan Khan
Munkhjin Munkhbayar Ikh Shavi dojo Won by Submission - 01:09