Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
45
Finito
Javkhaamandakh Bat Erdene
Arkhangai aimag
Won by points - 03:00
Anar Batzaya Unique Jiu Jitsu Club
Girls Gi / Infant / White / 48KG
(Sunday)
43
Finito
Baigalmaa Bayarmaa
Bayalag club
Won by Submission - 00:33
Odtuya Batmagnai Ikh Shavi dojo
Girls Gi / Infant / White / 60KG
(Sunday)
45
Finito
Misheel Chinbat
Dornogovi jiu jitsu
BURTE TAMIR Suld Sport Khoroo Won by points - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
35
Finito
Ivan Zemlyanichkin
Baikal Jiu Jitsu
Tseedorj Baatar Bayankhongor aimag Won by points - 04:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
48
Finito
Ganzorig Batmunkh
Ikh Shavi dojo
Unknown User Strela Team Won by points - 01:41
Boys Gi / Infant / Grey - Yellow / 30KG
(Sunday)
47
Finito
Enkhtur Jamiyan
Shine badrakh jiu jitsu
Yesukhei Buyanjargal Garuda Jiu Jitsu Academy Won by points - 01:06
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
46
Finito
Borkhuu Tuvshinbayar
Ralph Gracie Mongolia
Won by points - 03:00
Anar Batzaya Unique Jiu Jitsu Club
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
36
Finito
Yaroslav Rymashevkii
Strela Team
Won by points - 04:00
Vladimir Koliaka Baikal Jiu Jitsu
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
Finito
Baasansuren Jargalsaikhan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Walkover
Tugsjargal Ganzorig Temuujin Dojo
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
37
Finito
Temuujin Munkhjargal
Dornogovi jiu jitsu
Won by points - 04:00
Tseedorj Baatar Bayankhongor aimag
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
Finito
Unknown User
Strela Team
Won by Walkover - 00:33
UUGANZAYA BYAMBATSOGT Suld Sport Khoroo
Boys Gi / Junior / White / 45KG
(Sunday)
47
Finito
Tseren-Ochir Bolor-Erdene
Bayankhongor aimag
Javkhaamandakh Bat Erdene Arkhangai aimag Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
40
Finito
Vadim Antipin
Baikal Jiu Jitsu
Orgil Delger Ikh Shavi dojo Won by points - 03:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
49
Finito
Anton Kostrykin
Undesnii biyiin tamiriin deed surguuli
Sukhbat Khadbaatar Monde Bjj Won by Submission - 00:38
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
50
Finito
Baasansuren Jargalsaikhan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:06
Zolbayar Otgontsetseg Dornogovi jiu jitsu
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
51
Finito
Budragchaa Khureltogoo
Garuda Jiu Jitsu Academy
Artemiy Chursin Strela Team Won by Submission - 02:35
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
38
Finito
Vladimir Koliaka
Baikal Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Tseedorj Baatar Bayankhongor aimag
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
52
Finito
Unknown User
Strela Team
Sukhbat Khadbaatar Monde Bjj Won by points - 04:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
41
Finito
Gerelt-od Gerelt-Erdene
Shine badrakh jiu jitsu
Damir Zaiganov Strela Team Won by Submission - 00:55
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
53
Finito
Baasansuren Jargalsaikhan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Artemiy Chursin Strela Team Won by Submission - 02:15
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
42
Finito
Temuulen Bayarjavkhlan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:36
Batbayar Saintumur Ralph Gracie Mongolia
Boys Gi / Junior / White - Grey/ 50KG
(Sunday)
56
Finito
Nyamjav Chuluunjav
Sukhbaatar aimag
Vladimir Doshlov Baikal Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Sunday)
39
Finito
Yaroslav Rymashevkii
Strela Team
Won by points - 04:00
Temuujin Munkhjargal Dornogovi jiu jitsu
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
54
Finito
Unknown User
Strela Team
Won by points - 04:00
Baasansuren Jargalsaikhan Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
43
Finito
Orgil Delger
Ikh Shavi dojo
Damir Zaiganov Strela Team Won by Decision - 03:00
Boys Gi / Junior / White - Grey/ 50KG
(Sunday)
57
Finito
Matvey Chernigovski
Strela Team
Tugsbold Nyamdorj Ikh Shavi dojo Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
44
Finito
Temuulen Bayarjavkhlan
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 00:50
Zoljargal O Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Junior / White - Grey/ 50KG
(Sunday)
58
Finito
Bilguun Gansukh
Dornogovi jiu jitsu
Aleksandr Pyatakov Baikal Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 62KG
(Sunday)
47
Finito
Bukh-Ulzii Nyamtulga
Garuda Jiu Jitsu Academy
Lkhagvadorj S Dayan shonkhor Won by points - 03:00
Juvenile Gi Male / White - Blue / 73KG
(Sunday)
55
Finito
Sukhbat Khadbaatar
Monde Bjj
Won by Submission - 03:22
Artemiy Chursin Strela Team
Boys Gi / Infant / White - Yellow / 42KG
(Sunday)
45
Finito
Orgil Delger
Ikh Shavi dojo
Won by Submission - 00:48
Zoljargal O Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Junior / White / 37KG
(Sunday)
48
Finito
Tugssanaa Batbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Battsagaan M Selenge Tavan Khan