Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Infant / 25KG / White
(6th of January)
3-1
Finito
Munkhjargal Gan-erdene
School of 74
Won by points
Dulguun Ariunbold Khaan khuns devjee
Boys Gi / Infant / 24KG / White
(6th of January)
2-2
Finito
Dulguun Bayarsaikhan
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Won by points
Anarbileg Odkhuu nmit
Boys Gi / Infant / 24KG / White
(6th of January)
2-1
Finito
Mandakhnar Ayush
Bayangol sum
Baterdene Narangerel Garuda Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 01:23
Boys Gi / Infant / 27KG / White
(6th of January)
2-4
Finito
Otgonshagai Bardanbaatar
nmit
Won by points - 03:00
Sukhbat Batkhuyag Ikh Shavi dojo
Boys Gi / Infant / 27KG / Yellow
(6th of January)
2-7
Finito
Ganbadral Munkhbat
Garuda Jiu Jitsu Academy
Uugan Erdene Byamba Erdene Bayangol sum Won by points - 03:00
Girls Gi / Infant / 32KG / White
(6th of January)
Finito
Sunjidmaa Sarantuya
Khaan khuns devjee
Uvdal Sumiyabazar Garuda Jiu Jitsu Academy Won by Walkover
Boys Gi / Infant / 34KG / White
(6th of January)
3-2
Finito
Dalaitseren Javkhlankhuu
Khaan khuns devjee
Sodbileg Zagdsuren nmit Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / 27KG / White
(6th of January)
2-5
Finito
Anar Altantugs
Garuda Jiu Jitsu Academy
Sukhbat Batkhuyag Ikh Shavi dojo Won by Disqualification (disqualification)
Boys Gi / Infant / 27KG / Yellow
(6th of January)
2-8
Finito
Shagjaasuren Erkhembayar
Bayangol sum
Won by points - 03:00
Ganbadral Munkhbat Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Infant / 34KG / White
(6th of January)
3-4
Finito
Enkhmandakh G
Selenge aimag Zuunburen
Won by Disqualification (disqualification) - 03:00
Az Jargal School of 74
Boys Gi / Infant / 38KG / White
(6th of January)
2-10
Finito
Usukhbayar Orkhon
Ikh Shavi dojo
Won by points - 03:00
Badral Bayasgalan Genco
Boys Gi / Infant / 34KG / White
(6th of January)
3-3
Finito
Sodbileg Zagdsuren
nmit
Won by Disqualification (disqualification) - 03:00
Baatarkhuu Gandul Monde Bjj
Boys Gi / Infant / 27KG / White
(6th of January)
2-6
Finito
Otgonshagai Bardanbaatar
nmit
Sukhbat Batkhuyag Ikh Shavi dojo Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / 42KG / White
(6th of January)
3-6
Finito
Temuulen Uuganbat
Hiro Brazilian Jiu-Jitsu Academy Yokohama
Won by Disqualification (disqualification) - 01:05
Gombo Ochir Chuluunbat Khaan khuns devjee
Boys Gi / Infant / 46KG / White
(6th of January)
3-7
Finito
Jargal Baymbasuren
Selenge aimag Zuunburen
Ochirnyam Batbold Garuda Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / 24KG / White
(6th of January)
2-3
Finito
Baterdene Narangerel
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Decision - 03:00
Dulguun Bayarsaikhan Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Infant / 34KG / White
(6th of January)
3-5
Finito
Sodbileg Zagdsuren
nmit
Won by points - 03:00
Enkhmandakh G Selenge aimag Zuunburen
Boys Gi / Infant / 27KG / Yellow
(6th of January)
2-9
Finito
Uugan Erdene Byamba Erdene
Bayangol sum
Won by points - 03:00
Shagjaasuren Erkhembayar Bayangol sum
Boys Gi / Infant / 46KG / White
(6th of January)
3-8
Finito
Enkhulzii Nyamtulga
Garuda Jiu Jitsu Academy
Buyanbaatar Jugdergarav Selenge aimag Sant sum Bor devjee Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / 38KG / White
(6th of January)
2-11
Finito
Tuguldur Davaasuren
nmit
Won by points - 03:00
Badral Bayasgalan Genco
Boys Gi / Junior / 37KG / White
(6th of January)
3-10
Finito
Batorgil Baterdene
Khaan khuns devjee
Won by points - 03:00
Hatanbaatar Ganbat Genco
Boys Gi / Infant / 42KG / Yellow
(6th of January)
2-13
Finito
Munkhhuyag Altanhuyag
Genco
Shinetulga Badrakh nmit Won by points - 01:22
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-14
Finito
Khuslenerdene Byambatsogt
nmit
Won by Submission - 02:13
Ankhbayar Ankhjargal Khaan khuns devjee
Boys Gi / Junior / 37KG / Yellow
(6th of January)
3-11
Finito
Anar Myagmarsuren
Genco
Won by Submission - 02:06
Amarsanaa Tugsbayar Khaan khuns devjee
Boys Gi / Infant / 38KG / White
(6th of January)
2-12
Finito
Usukhbayar Orkhon
Ikh Shavi dojo
Tuguldur Davaasuren nmit Won by points - 03:00
Boys Gi / Infant / 46KG / White
(6th of January)
3-9
Finito
Ochirnyam Batbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Buyanbaatar Jugdergarav Selenge aimag Sant sum Bor devjee Won by points - 03:00
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-15
Finito
Erdenebold Gotov
Khaan khuns devjee
Munkh-Orgil Suvd-Erdene Sukhbaatar aimag Won by Submission - 01:14
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-16
Finito
Naidan Batbilig
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Decision - 03:00
Khurelerdene Gotov Khaan khuns devjee
Boys Gi / Junior / 37KG / Yellow
(6th of January)
3-12
Finito
Otgonbaatar Munkhjin
Monde Bjj
Davaasuren Ganchimeg Bayangol sum Won by points - 03:00
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-17
Finito
Khuslenerdene Byambatsogt
nmit
Munkh-Orgil Suvd-Erdene Sukhbaatar aimag Won by points - 01:22
Boys Gi / Junior / 37KG / Yellow
(6th of January)
3-13
Finito
Bilguun Sodnompil
Genco
Buyankhishig Nyamdorj Khaan khuns devjee Won by points - 03:00
Boys Gi / Junior / 34KG / White
(6th of January)
2-18
Finito
Naidan Batbilig
Garuda Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 03:00
Altangerel Khoserdene Khaan khuns devjee