Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
1-34
終了
Georgiy Titievskiy
Gymnasium Team
Won by points - 05:00
Unknown User Ft Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Professional / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
2-31
終了
Julio Junior
Gfteam
Won by Submission - 02:29
Rostislav Berezovchuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Brown / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
3-33
終了
Alexander Kalandarishvili
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Ilya Anisimov Strela Team Won by Submission - 02:48
Male Gi / Black / Professional / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
2-30
終了
Murtazali Murtazaliev
Andre Luiz Cantanhede Al Ain Jiu-Jitsu Club Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
1-35
終了
Gleb Rezakov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Ilya Poyarkov Strela Team Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-34
終了
Artem Kaygarodov
Pslpb Cicero Costha
Won by points - 05:00
Madzhid Kurakhov Agate team
Male Gi / Brown / Professional / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
1-33
終了
Magomed Abdulkhamidov
Strela Team
Nikolay Salmin Strela Team Won by Submission - 01:08
Male Gi / Brown / Masters / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
2-27
終了
Artem Petukhov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 05:00
Igor Oveshnikov Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Male Gi / Purple / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
1-36
終了
Iurii Kuznetsov
Checkmat International
Won by Submission - 04:38
Oleg Ryabchikov Strela Team
Male Gi / Brown / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-36
終了
Artur Abiev
Gymnasium Team
Ivan Popov Gymnasium Team Won by Walkover
Male Gi / Brown / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
3-37
終了
Artur Gareev
Strela Team
Vladimir Kotelnikov Brasa (Felipe Costa) Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
2-34
終了
Pavel Samultsev
Won by points - 05:00
Beslan Atabaev Team Nogueira Dubai
Male Gi / Purple / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
1-37
終了
Litin Ivan
Strela Team
Eduard Dimura Zr Team Association Won by Submission - 00:46
Male Gi / Purple / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
1-38
終了
Georgiy Titievskiy
Gymnasium Team
Won by points - 05:00
Alexander Redvanov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Brown / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
3-35
終了
Ilya Anisimov
Strela Team
Lucas Giraud Commando Group Won by points - 05:00
Male Gi / Black / Professional / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
2-32
終了
Ramiz Yakhiyaev
Top Team Fight Club
Rostislav Berezovchuk LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
1-39
終了
Ilya Poyarkov
Strela Team
Iurii Kuznetsov Checkmat International Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-38
終了
Artem Kaygarodov
Pslpb Cicero Costha
Won by Submission - 03:58
Ivan Popov Gymnasium Team
Male Gi / Brown / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
2-36
終了
Eldar Sayidov
Agate team
Won by Submission - 01:21
Ruslan Mamedov Strela Team
Male Gi / Purple / Professional / Featherweight (Under 62KG)
(Sunday)
1-41
終了
Unknown User
Association Aranha
Emin Rzaev Strela Team Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
2-35
終了
Pavel Samultsev
Svyatoslav Ognev Marcelo Garcia Jiu-Jitsu Won by points - 04:22
Male Gi / Purple / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
3-40
終了
Victor Sirotin
Brasa (Felipe Costa)
Won by points - 05:00
Philipp Malov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Purple / Professional / Featherweight (Under 62KG)
(Sunday)
1-43
終了
Vladislav Safonov
Zr Team Association
Won by points
Sergey Goncharenko Checkmat International
Male Gi / Brown / Professional / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
3-41
終了
Artur Agashirinov
Agate team
Won by points - 05:00
Nicolas Ponce Pslpb Cicero Costha
Male Gi / Black / Professional / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
2-33
終了
Rostislav Berezovchuk
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Murtazali Murtazaliev Won by Submission - 01:17
Male Gi / Purple / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
1-40
終了
Eduard Dimura
Zr Team Association
Won by points - 05:00
Georgiy Titievskiy Gymnasium Team
Male Gi / Brown / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
3-42
終了
Alexander Kalandarishvili
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Won by Walkover
Artur Gareev Strela Team
Male Gi / Purple / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
3-43
終了
Rafael Araujo
AMA JIU-JITSU TEAM - Alexandre Machado Association
Tagir Galimov Strela Team Won by points - 05:00
Male Gi / Black / Professional / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
2-40
終了
Arslan Gadzhiev
Agate team
Luiz Paulo Medeiros Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 01:26
Male Gi / Brown / Professional / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
2-37
終了
Beslan Atabaev
Team Nogueira Dubai
Ruslan Mamedov Strela Team Won by points - 05:00
Male Gi / Purple / Professional / Featherweight (Under 62KG)
(Sunday)
1-44
終了
Boris Vayderman
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Won by points - 05:00
Andrey Zhukov Gracie Barra Knightsbridge
Male Gi / Brown / Professional / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
3-44
終了
Alexander Kalandarishvili
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Won by points - 05:00
Ilya Anisimov Strela Team