Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Blue / Master 1 / 55KG
(Day 1)
2-10
Afgelopen
Zihan Huang
Team Carvalho Asia
Gewonnen via Overgave - 01:57
Dan Cheng SHANXI SHANGROU BJJ
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
5-8
Afgelopen
Wanyang Zhang
zhenglizhengxin
Gewonnen via Punten - 02:00
Jiajun Cai FIGHT GEEK CHINA
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Xuanyi Mei
Gracie Barra Shunyi
Ke Xi Energy MMA Club Gewonnen via Overgave - 01:21
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Day 1)
3-6
Afgelopen
Yuan Zhou
Gracie Barra
Gewonnen via Punten - 05:00
Rayra Coutinho Pinheiro FIGHT GEEK CHINA
Girls GI / Kids 2 / White / 25KG
(Day 1)
2-9
Afgelopen
Xintong Du
Top Brother China
Gewonnen via Punten - 02:00
Zihan Yin Irmandade Jiu Jitsu Carlos Lima
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
5-9
Afgelopen
Shengzhe Tian
EFL
Gewonnen via Overgave - 02:00
Angze Li SHANXI SHANGROU BJJ
Girls GI / Kids 1 / White / 18KG
(Day 1)
4-7
Afgelopen
Ruoying Zhang
China New BASE
Gewonnen via Overgave - 00:51
Luoyi Han Gracie Barra
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Jingkun Zhao
Gracie Barra
Maochen Tian TigerShark Gewonnen via Overgave - 01:54
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-8
Afgelopen
Zixiang Liu
Top Brother China
Gewonnen via Punten - 02:00
Jiacheng Zhang EFL
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Day 1)
4-8
Afgelopen
Lanxuan Shen
Top Brother China
Qihe Liu The Real Freedom Jiu Jitsu School Gewonnen via Overgave - 00:28
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Day 1)
5-10
Afgelopen
Haonan Meng
KOF GYM
Xiaofeng Jia Gracie Barra Gewonnen via Punten - 05:00
Women's GI / Purple / Professional / 70KG
(Day 1)
1-8
Afgelopen
Yanqi Sun
EFA BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Qingchen Li ATOS 901
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Day 1)
4-9
Afgelopen
Hongli Zhu
Over Limit CHN
Gewonnen via Overgave - 02:24
Zhiqi Song China New BASE
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
3-7
Afgelopen
Daniel Soares
Gfteam
Thiago Pomo Dos Santos FIGHT GEEK CHINA Gewonnen via Punten - 05:00
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-11
Afgelopen
Xuanmo Zhang
Top Brother China
Xucheng Du SHANXI SHANGROU BJJ Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-12
Afgelopen
Minghe Zhang
Top Brother China
Zixiang Liu Top Brother China Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Kids 1 / White / 18KG
(Day 1)
4-10
Afgelopen
Youqi Wang
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 02:00
Ruoying Zhang China New BASE
Boys GI / Kids 2 / White / 23KG
(Day 1)
5-11
Afgelopen
Yile Chen
Top Brother China
Gewonnen via Punten - 02:00
Hengyuan Hu Irmandade Jiu Jitsu Carlos Lima
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-9
Afgelopen
Haohong Li
SHANXI SHANGROU BJJ
Gewonnen via Punten - 02:00
Mosong Du Top Brother China
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Day 1)
3-8
Afgelopen
Jia Liu
Nanjing BJJ Academy
Rayra Coutinho Pinheiro FIGHT GEEK CHINA Gewonnen via Punten - 05:00
Boys GI / Kids 2 / White / 18KG
(Day 1)
4-11
Afgelopen
Haochen Sun
FIGHT GEEK CHINA
Gewonnen via Overgave - 01:39
Lanxuan Shen Top Brother China
Boys GI / Kids 2 / White / 20KG
(Day 1)
2-13
Afgelopen
Lecheng Wang
Top Brother China
Xucheng Du SHANXI SHANGROU BJJ Gewonnen via Overgave - 01:09
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
5-12
Afgelopen
Jiaqi Zhang
Lineage Fadda BJJ
Di Fan Gracie Barra Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-10
Afgelopen
Zimo Tian
The Real Freedom Jiu Jitsu School
Gewonnen via Punten - 02:00
Ke Xi Energy MMA Club
Girls GI / Kids 2 / White / 19KG
(Day 1)
4-12
Afgelopen
Xinyue Ma
Top Brother China
Wulv Cui Top Brother China Gewonnen via Overgave - 01:40
Girls GI / Kids 2 / Grey / 22KG
(Day 1)
2-7
Afgelopen
Chenyue Yang
Top Brother China
Gewonnen via Punten - 02:00
Luoju Qiu Team Carvalho Asia
Boys GI / Kids 2 / White / 30KG
(Day 1)
5-13
Afgelopen
Xinzhi Cui
The Real Freedom Jiu Jitsu School
Wanyang Zhang zhenglizhengxin Gewonnen via Overgave - 01:09
Girls GI / Kids 2 / White / 19KG
(Day 1)
4-13
Afgelopen
Wanji Wang
Top Brother China
Yicheng Kong United Power China Gewonnen via Overgave - 03:00
Men's GI / Black / Professional / 94KG
(Day 1)
3-9
Afgelopen
Weiyi Yu
EFL
Reid Reale Bushido China Gewonnen via Punten - 05:00
Women's GI / Blue / Master 1 / 55KG
(Day 1)
2-5
Afgelopen
Fan Yang
The Real Freedom Jiu Jitsu School
Gewonnen via Punten - 05:00
Huizi Rong Nova União International
Boys GI / Kids 2 / White / 26KG
(Day 1)
1-11
Afgelopen
Maochen Tian
TigerShark
Gewonnen via Punten - 02:00
Haohong Li SHANXI SHANGROU BJJ
Girls GI / Kids 3 / White / 25KG
(Day 1)
5-14
Afgelopen
Junmiao Liu
Top Brother China
Shanyu Yao Irmandade Jiu Jitsu Carlos Lima Gewonnen via Overgave - 00:19