Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Infant / White / 62KG
(Day 1)
1-38
Afgelopen
Zhaoran Zhang
FIGHT GEEK CHINA
Gewonnen via Overgave - 02:40
Yuehang Yu AC5
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-44
Afgelopen
Jiayi Dong
Bolo Martial Arts
Qianrui Zhao Top Brother China Gewonnen via Punten - 02:00
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 1)
3-31
Afgelopen
Victor Espindola
Fight Sports Pantanal
Gewonnen via Punten - 05:00
Feng Tong Mighty Heart
Boys GI / Infant / White / 30KG
(Day 1)
5-43
Afgelopen
Ziheng Chen
Bolo Martial Arts
Siyuan Yang Top Brother China Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
2-45
Afgelopen
Ruochen Li
China New BASE
Gewonnen via Overgave - 00:18
Anbo Lv Top Brother China
Girls GI / Infant / Grey / 28KG
(Day 1)
1-39
Afgelopen
Muhan Zhao
Gracie Barra Shunyi
Gewonnen via Punten - 03:00
Yun Ling Yuan
Boys GI / Kids 3 / Grey / 50KG
(Day 1)
2-47
Afgelopen
Zekai Li
United Power China
Hongming Luo Gracie Barra Gewonnen via Overgave - 01:24
Girls GI / Infant / Grey / 25KG
(Day 1)
5-44
Afgelopen
Ellie Jiaheng Wang
Gracie Barra
Gewonnen via Punten - 03:00
Jingyi Liu ATOS 901
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Day 1)
Boys GI / Kids 3 / Grey / 42KG
(Day 1)
4-41
Afgelopen
Xinyuan Feng
Reborn Fight Team
Gewonnen via Punten - 02:00
Junyan Wu The Real Freedom Jiu Jitsu School
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 1)
Afgelopen
Xiang Fei
Yuan
Gewonnen via Walkover
Hamed Al Hanaee Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Men's GI / Brown / Master 3 / 77KG
(Day 1)
3-33
Afgelopen
Hongtao Wang
Top Brother China
Haiyun Tang Xuanwu Gedou Gewonnen via Punten - 05:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 50KG
(Day 1)
2-50
Afgelopen
Mingqian Wu
Western District Jiu-jitsu
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Zekai Li United Power China
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
4-42
Afgelopen
Haomiao Li
Lineage Fadda BJJ
Yizhang Ge Irmandade Jiu Jitsu Carlos Lima Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
1-42
Afgelopen
Kunze Wu
Gracie Barra
Gewonnen via Overgave - 01:14
Baitian Li Top Brother China
Boys GI / Infant / Grey / 27KG
(Day 1)
5-45
Afgelopen
Yixun Wang
Gracie Barra
Gewonnen via Punten - 01:48
Yinuo Liu Over Limit Jiu Jitsu Academy
Girls GI / Infant / White / 32KG
(Day 1)
4-43
Afgelopen
Mohan Wang
Aranha China
Gewonnen via Overgave - 01:35
Yurou Zhan Aodong Martial Arts
Boys GI / Infant / White / 38KG
(Day 1)
1-40
Afgelopen
Hongzhe Chen
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 03:00
Yutong Jing XIN BJJ
Men's GI / Brown / Professional / 94KG
(Day 1)
Afgelopen
Feng Tong
Mighty Heart
Gewonnen via Walkover
Hamed Al Hanaee Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
4-44
Afgelopen
Mo Zhou
The Real Freedom Jiu Jitsu School
Gewonnen via Punten - 03:00
Jiyun Wu zhenglizhengxin
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
2-40
Afgelopen
Zhaoxing Ding
China New BASE
Gewonnen op Beslissing
Edward Justham Bushido China
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Day 1)
5-46
Afgelopen
Jingwen Zhang
Chi-Na Fight Club
Shenwei Jia Gracie Barra Shunyi Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 28KG
(Day 1)
1-41
Afgelopen
JIAMO Zhou
Gracie Barra Shunyi
Gewonnen via Overgave - 00:21
Xitong Cui Aranha China
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
4-46
Afgelopen
Ruihang Li
Barata Bjj Spirit Team
Gewonnen via Punten - 03:00
Yizhang Ge Irmandade Jiu Jitsu Carlos Lima
Girls GI / Infant / Yellow / 32KG
(Day 1)
3-36
Afgelopen
Huiyan Xu
Lineage Fadda BJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Xinyi Zhang Aranha China
Girls GI / Infant / Grey / 28KG
(Day 1)
1-43
Afgelopen
Yun Ling
Yuan
Gewonnen via Punten - 03:00
Xitong Cui Aranha China
Girls GI / Infant / Grey / 60KG
(Day 1)
3-35
Afgelopen
Yunlin Chen
Alliance
Yunyi Li Barata Bjj Spirit Team Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Day 1)
5-47
Afgelopen
Feiyang Feng
Checkmat International
Xiurui Jiang EFL Gewonnen via Overgave - 02:56
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
1-44
Afgelopen
Siyuan Jia
Top Brother China
Kunze Wu Gracie Barra Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 36KG
(Day 1)
4-48
Afgelopen
Qianyu Wu
HeFei Armageddon BJJ Academy
Yunxi Zhang Energy MMA Club Gewonnen via Overgave - 02:52
Boys GI / Kids 3 / Grey / 50KG
(Day 1)
2-52
Afgelopen
Hongming Luo
Gracie Barra
Gewonnen via Punten - 02:00
Mingqian Wu Western District Jiu-jitsu
Girls GI / Junior / Yellow / 40KG
(Day 1)
3-37
Afgelopen
Diana Guan Yang
Gracie Barra
Ruoxi Tang Xuanwu Gedou Gewonnen via Overgave - 02:52