Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-10
Afgelopen
Hungi Kim
De La Riva jj
Youm Ki Hun JWGA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Hwasung Lee
Korea Bjj
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Minseong Kim Wavebjj
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-7
Afgelopen
Joseph Jenkins
Ivan Sakamoto BJJ Okinawa
Gewonnen via Walkover
Kevin Smith Endure Bjj
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-8
Afgelopen
Andres Reyes
Marcio Cruz Brazilian Jiu Jitsu
Unknown User Garuda Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-11
Afgelopen
Jeong Ceolsoo
Wavebjj
Gewonnen via Punten - 05:00
Hagwon Song Korea Bjj
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
9
Afgelopen
Khorloo Myagmargerel
Garuda Jiu Jitsu Academy
Enkherdene Dolgorjav Garuda Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 00:34
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
1-9
Afgelopen
Taehwa Kim
Dcbs
Gewonnen via Overgave - 01:09
Noah Lee De La Riva jj
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
1-11
Afgelopen
Byungmoo Kang
De La Riva jj
Ik Hwan Kim Bonsai Jiu-Jitsu Japan Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Day 1)
10
Afgelopen
Chungoo Lee
Action Reaction Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Erdenebayar Erdenebileg Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-9
Afgelopen
Seongyu Gim
Dcbs
Joseph Jenkins Ivan Sakamoto BJJ Okinawa Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-12
Afgelopen
Kim Dohyun
Ratel Yellow Jiujitsu
JaeYeong Jeong Dcbs Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Joungnam Kim
Mobius Bjj
Gewonnen via Punten - 05:00
Shijirbaatar Sarangerel Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Day 1)
11
Afgelopen
Jeongmin Kim
Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 05:00
Munkhbat Bayarsaikhan Garuda Jiu Jitsu Academy
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
4-10
Afgelopen
Mongoljin Ganbaatar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Overgave - 04:33
NARA JIN Sanai Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-13
Afgelopen
Youm Ki Hun
JWGA
Gewonnen via Overgave - 02:17
Jeong Ceolsoo Wavebjj
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Day 1)
12
Afgelopen
Lee Dae Young
Blue Dragon
Gewonnen via Punten - 05:00
Wei Heng Poh Equilibrium Mma
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
1-10
Afgelopen
Choinyam Enkhbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Taehwa Kim Dcbs Gewonnen via Overgave - 03:33
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-11
Afgelopen
Andres Reyes
Marcio Cruz Brazilian Jiu Jitsu
Seongyu Gim Dcbs Gewonnen via Overgave - 00:47
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-14
Afgelopen
Munkhbayar Namsraijav
Garuda Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Bae Jin Seok ASM BJJ KOREA WABS
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
1-12
Afgelopen
Buyanmunkh Davaa
Garuda Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Byungmoo Kang De La Riva jj
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-15
Afgelopen
Kim Dohyun
Ratel Yellow Jiujitsu
Jeong Ceolsoo Wavebjj Gewonnen via Punten - 05:00
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
4-12
Afgelopen
Bayartugs Dashdendev
Mobius Bjj
NARA JIN Sanai Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 01:09
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Day 1)
13
Afgelopen
Jeongmin Kim
Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
CHEOL HUN LEE Sanai Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Day 1)
4-13
Afgelopen
Russell Gilliland
Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
Konstantin Kalinin Strela Team Gewonnen via Overgave - 01:13
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-14
Afgelopen
Unknown User
Garuda Jiu Jitsu Academy
Joseph Jenkins Ivan Sakamoto BJJ Okinawa Gewonnen via Overgave - 04:12
Female Gi / White / Adult / 90KG
(Day 1)
1-14
Afgelopen
Jeongsuk Lim
Korea Bjj
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Altantulkhuur Ochirbat Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-16
Afgelopen
Jin Bo
John Frankl Bjj
Ko Ilkon Ratel Yellow Jiujitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
14
Afgelopen
Jun Hyun Bin
John Frankl Bjj
Mintaek Lim Sanai Jiu Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 02:11
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
4-15
Afgelopen
Mongoljin Ganbaatar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Overgave - 03:30
NARA JIN Sanai Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Day 1)
15
Afgelopen
Wei Heng Poh
Equilibrium Mma
Jeongmin Kim Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 05:00
Female Gi / White / Adult / 90KG
(Day 1)
1-15
Afgelopen
Gerelsuren Usukhbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Jinseul Park Korea Bjj Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-17
Afgelopen
Munkhbayar Namsraijav
Garuda Jiu Jitsu Academy
Gewonnen via Overgave - 04:20
Shin Young Min JWGA