Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-10
Gotowy
Hungi Kim
De La Riva jj
Youm Ki Hun JWGA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-6
Gotowy
Hwasung Lee
Korea Bjj
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Minseong Kim Wavebjj
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-7
Gotowy
Joseph Jenkins
Ivan Sakamoto BJJ Okinawa
Wygrana walkowerem
Kevin Smith Endure Bjj
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-8
Gotowy
Andres Reyes
Marcio Cruz Brazilian Jiu Jitsu
Unknown User Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-11
Gotowy
Jeong Ceolsoo
Wavebjj
Wygrana na punkty - 05:00
Hagwon Song Korea Bjj
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
9
Gotowy
Khorloo Myagmargerel
Garuda Jiu Jitsu Academy
Enkherdene Dolgorjav Garuda Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
1-9
Gotowy
Taehwa Kim
Dcbs
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Noah Lee De La Riva jj
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
1-11
Gotowy
Byungmoo Kang
De La Riva jj
Ik Hwan Kim Bonsai Jiu-Jitsu Japan Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Day 1)
10
Gotowy
Chungoo Lee
Action Reaction Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Erdenebayar Erdenebileg Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-9
Gotowy
Seongyu Gim
Dcbs
Joseph Jenkins Ivan Sakamoto BJJ Okinawa Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-12
Gotowy
Kim Dohyun
Ratel Yellow Jiujitsu
JaeYeong Jeong Dcbs Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Master 1 / 77KG
(Day 1)
1-7
Gotowy
Joungnam Kim
Mobius Bjj
Wygrana na punkty - 05:00
Shijirbaatar Sarangerel Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Day 1)
11
Gotowy
Jeongmin Kim
Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Munkhbat Bayarsaikhan Garuda Jiu Jitsu Academy
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
4-10
Gotowy
Mongoljin Ganbaatar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
NARA JIN Sanai Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-13
Gotowy
Youm Ki Hun
JWGA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Jeong Ceolsoo Wavebjj
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Day 1)
12
Gotowy
Lee Dae Young
Blue Dragon
Wygrana na punkty - 05:00
Wei Heng Poh Equilibrium Mma
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Day 1)
1-10
Gotowy
Choinyam Enkhbold
Garuda Jiu Jitsu Academy
Taehwa Kim Dcbs Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-11
Gotowy
Andres Reyes
Marcio Cruz Brazilian Jiu Jitsu
Seongyu Gim Dcbs Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-14
Gotowy
Munkhbayar Namsraijav
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Bae Jin Seok ASM BJJ KOREA WABS
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Day 1)
1-12
Gotowy
Buyanmunkh Davaa
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Byungmoo Kang De La Riva jj
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Day 1)
2-15
Gotowy
Kim Dohyun
Ratel Yellow Jiujitsu
Jeong Ceolsoo Wavebjj Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
4-12
Gotowy
Bayartugs Dashdendev
Mobius Bjj
NARA JIN Sanai Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Day 1)
13
Gotowy
Jeongmin Kim
Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
CHEOL HUN LEE Sanai Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Day 1)
4-13
Gotowy
Russell Gilliland
Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu
Konstantin Kalinin Strela Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Day 1)
4-14
Gotowy
Unknown User
Garuda Jiu Jitsu Academy
Joseph Jenkins Ivan Sakamoto BJJ Okinawa Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:12
Female Gi / White / Adult / 90KG
(Day 1)
1-14
Gotowy
Jeongsuk Lim
Korea Bjj
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Altantulkhuur Ochirbat Garuda Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-16
Gotowy
Jin Bo
John Frankl Bjj
Ko Ilkon Ratel Yellow Jiujitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
14
Gotowy
Jun Hyun Bin
John Frankl Bjj
Mintaek Lim Sanai Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Day 1)
4-15
Gotowy
Mongoljin Ganbaatar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
NARA JIN Sanai Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Day 1)
15
Gotowy
Wei Heng Poh
Equilibrium Mma
Jeongmin Kim Kris Kim Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / White / Adult / 90KG
(Day 1)
1-15
Gotowy
Gerelsuren Usukhbayar
Garuda Jiu Jitsu Academy
Jinseul Park Korea Bjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Day 1)
2-17
Gotowy
Munkhbayar Namsraijav
Garuda Jiu Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Shin Young Min JWGA