Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-54
Afgelopen
Karolina Stepanova
Jungle BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Alberte Roed Ostermann ArteSuaveDK
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-59
Afgelopen
Jochen Mittelberger
Team Ganbaru
Carl Henning Arndt Gracie Berlin Gewonnen via Overgave - 03:22
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
2-61
Afgelopen
Tom Hayton
Gfteam
Mohammed Khamis AlFarsi Oman Sur Academy Gewonnen via Overgave - 02:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
4-50
Afgelopen
Niklas Grentzebach
Gracie Barra Hamburg
Gewonnen via Overgave - 01:58
Dmitrij Vesely Clube de Jiu-jitsu Pitbull CZ
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-57
Afgelopen
David Spalenka
Jungle BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:05
Bahadirhan Vatan Pslpb Cicero Costha
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-55
Afgelopen
Christopher Mueller
Serious Fighter
Alexander Martin Berserkers Team Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
4-53
Afgelopen
Toni Grande
Gfteam
Gewonnen via Punten - 05:00
Saidkhusein Akhmetov Gracie Barra Hamburg
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
4-51
Afgelopen
Ricardo Holzfuss
Team Ganbaru
Gewonnen via Punten - 05:00
Niklas Grentzebach Gracie Barra Hamburg
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-58
Afgelopen
Marvin Voss
Gracie Barra Hamburg
Frederik Bondiek Team Ganbaru Gewonnen via Overgave - 03:43
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 69KG
(Saturday)
1-58
Afgelopen
Unknown User
CVA Jiu-Jitsu
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Emil Engler Gracie Berlin
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
2-62
Afgelopen
Klara Bursova
Jungle BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Tori Anna Hamilton Gfteam
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
2-63
Afgelopen
Anna Schmidt
Hilti Bjj Berlin
Gewonnen via Overgave - 04:02
Mendy Macatis Kampfsportschule Toukon
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-56
Afgelopen
Eldar Rafigaev
Jungle BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:46
Christopher Mueller Serious Fighter
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-60
Afgelopen
Fabrizio Cavallo
Tropa De Elite
Marvin Gauer Pslpb Cicero Costha Gewonnen via Overgave - 02:44
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-55
Afgelopen
Erik Zoellner
Alliance
Dimitar Petrov Checkmat International Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-59
Afgelopen
Bennet Vesely
Gracie Barra Hamburg
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:57
Claus Soltl Escorpiao Combat Club
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
Afgelopen
Toni Grande
Gfteam
Gewonnen via Walkover
Dennis Tugend Gfteam
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-61
Afgelopen
Enes Malik Inaltekin
Gfteam
Carl Henning Arndt Gracie Berlin Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-60
Afgelopen
Alexander Naumov
ArteSuaveDK
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 04:18
Unknown User - Gfteam
Women's NO-GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
2-64
Afgelopen
Tori Anna Hamilton
Gfteam
Mendy Macatis Kampfsportschule Toukon Gewonnen via Overgave - 00:42
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-62
Afgelopen
Leon Fischer
Team Ganbaru
Marvin Gauer Pslpb Cicero Costha Gewonnen via Punten - 01:48
Men's NO-GI / Brown / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-57
Afgelopen
Alexander Martin
Berserkers Team
Eldar Rafigaev Jungle BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-56
Afgelopen
Robert Svedik
Jungle BJJ
Erik Zoellner Alliance Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-58
Afgelopen
Florian Gehrt
Team Ganbaru
Gewonnen via Overgave - 00:52
Steffen Lier Six Blades Jiu-Jitsu
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-61
Afgelopen
Ibrahim Jusupov
Corvos Combat
Gewonnen via Overgave - 01:19
Frederik Bondiek Team Ganbaru
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
1-63
Afgelopen
Enes Malik Inaltekin
Gfteam
Leon Fischer Team Ganbaru Gewonnen via Punten - 05:00
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-62
Afgelopen
Benjamin Hansen
Ataque Duplo Hannover
Gewonnen via Overgave - 03:05
Bennet Vesely Gracie Barra Hamburg
Men's NO-GI / Purple / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-57
Afgelopen
Dimitar Petrov
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 04:59
Erik Zoellner Alliance
Men's NO-GI / Purple / Professional / 85KG
(Saturday)
1-66
Afgelopen
Alexander Hampfe
Berserkers Team
Gewonnen via Punten - 05:00
Fabian Ruhrmund Mill Hill BJJ
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
4-59
Afgelopen
Saman Moradi
Team Ganbaru
Gewonnen via Overgave - 01:56
Steffen Lier Six Blades Jiu-Jitsu
Men's NO-GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
3-63
Afgelopen
Marcel Stecker
Gracie Barra Hamburg
Gewonnen via Punten - 05:00
Noorjan Saidi Team Ganbaru
Men's NO-GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
4-61
Afgelopen
Pere Jacobs
Team Ganbaru
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 03:08
Michael Flathau Six Blades Jiu-Jitsu