Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Kids 2 / Grey / 26KG
(Day 1)
4-1
Afgelopen
Lucas Souza
Gracie Barra
Gewonnen via Punten - 02:00
Samuel Paiva Team Jonson Rodrigues
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Day 1)
1-1
Afgelopen
Genilson Guilherme
BFC
João Santos Checkmat International Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / White / 50KG
(Day 1)
2-1
Afgelopen
Mateus Coutinho
Team Kimura KMR
Gewonnen via Overgave - 01:58
Stênio Felipe Família Caverna
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-1
Afgelopen
Arthur Santos
Zr Team Association
Gewonnen via Punten - 02:00
Joao Felix ROXBJJ
Girls GI / Infant / White / Grey / 36KG
(Day 1)
5-7
Afgelopen
Maria Lacerda
Gracie Barra
Gewonnen via Overgave - 00:15
Marcely Medeiros Santai Jiu-Jitsu
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Day 1)
2-2
Afgelopen
João Santos Neto
Gracie Barra
Bruno Rodrigues Zr Team Association Gewonnen via Overgave - 00:39
Boys GI / Infant / Grey / 46KG
(Day 1)
1-4
Afgelopen
Vinicius Germano
Team Jonson Rodrigues
Gewonnen via Punten - 03:00
Enzo Fonseca Gracie Barra
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Day 1)
2-5
Afgelopen
Hadassa Teixeira
Campeoes Do Amanha
Gewonnen via Overgave - 01:26
Maiza Mariano BFC
Boys GI / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
4-2
Afgelopen
Gabriel Nascimento
Team Kimura KMR
Kleybson Heitor Zr Team Association Gewonnen via Overgave - 00:26
Girls GI / Infant / Grey / 44KG
(Day 1)
5-4
Afgelopen
Lorena Silva
Checkmat International
Thelma Silva Toca Do Samurai Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Day 1)
2-3
Afgelopen
Kevyn Samuel
Zr Team Association
João Santos Neto Gracie Barra Gewonnen via Overgave - 00:33
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Day 1)
1-2
Afgelopen
Joao Milito
Andre Polvo
Genilson Guilherme BFC Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
4-3
Afgelopen
Edvan Souza
Team Kimura KMR
Gewonnen via Overgave - 00:26
Luiz Davi SAS TEAM
Boys GI / Infant / Yellow / 34KG
(Day 1)
2-6
Afgelopen
Luca Calieu
BFC
Davi Andrade Zr Team Association Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-2
Afgelopen
Heitor Salvador
Gracie Barra
Gewonnen via Punten - 02:00
Arthur Sousa Campeoes Do Amanha
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
5-1
Afgelopen
Gustavo Miranda
Zr Team Association
Gewonnen via Punten - 02:00
Andrey Paes Equipe Danilo Araujo
Boys GI / Infant / White / 34KG
(Day 1)
1-5
Afgelopen
André Vasconcelos
Team Kimura KMR
Mateus Galvão ROXBJJ Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 60KG
(Day 1)
3-5
Afgelopen
Sofia Medeiros
Campeoes Do Amanha
Gewonnen via Overgave - 00:22
Lohana Fattu Gracie Barra
Boys GI / Infant / Grey / 42KG
(Day 1)
3-6
Afgelopen
Túlio Alves
Família Caverna
Gewonnen via Punten - 03:00
Luis Fontes Gracie Barra
Boys GI / Kids 3 / Yellow / 34KG
(Day 1)
2-4
Afgelopen
Bruno Rodrigues
Zr Team Association
Gewonnen via Punten - 02:00
João Santos Neto Gracie Barra
Boys GI / Kids 3 / White / 38KG
(Day 1)
1-3
Afgelopen
João Santos
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 02:00
Genilson Guilherme BFC
Girls GI / Infant / Grey / 44KG
(Day 1)
5-5
Afgelopen
Laura Silveira
Gracie Barra
Gewonnen via Punten - 03:00
Lorena Silva Checkmat International
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Day 1)
4-4
Afgelopen
João Costa
Team Jonson Rodrigues
Gewonnen via Punten - 03:00
Luiz Davi SAS TEAM
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-3
Afgelopen
Joao Felix
ROXBJJ
Arthur Sousa Campeoes Do Amanha Gewonnen via Punten - 02:00
Boys GI / Kids 3 / Grey / 30KG
(Day 1)
5-2
Afgelopen
Antonio Nascimento
Campeoes Do Amanha
Gewonnen via Punten - 02:00
Andrey Paes Equipe Danilo Araujo
Boys GI / Kids 3 / Grey / 34KG
(Day 1)
3-4
Afgelopen
Arthur Santos
Zr Team Association
Gewonnen via Overgave - 01:08
Heitor Salvador Gracie Barra
Boys GI / Infant / Yellow / 38KG
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Isaac Souto
Zr Team Association
Gewonnen via Overgave - 01:48
Bernardo Medeiros Gracie Barra
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Arthur Costa
Gracie Barra
Geisiel Alef Família Caverna Gewonnen via Overgave - 02:05
Girls GI / Infant / Grey / 44KG
(Day 1)
5-6
Afgelopen
Thelma Silva
Toca Do Samurai
Gewonnen via Punten - 03:00
Laura Silveira Gracie Barra
Boys GI / Junior / Yellow / 66KG
(Day 1)
4-9
Afgelopen
Janderson Victor
SAS TEAM
Gustavo Oliveira Karkara Gewonnen via Overgave - 01:37
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Day 1)
1-8
Afgelopen
Jefersson Cefas
Gracie Barra
Bruno Vidal Ct Ubt. Gewonnen via Overgave - 02:36
Girls GI / Junior / White / 52KG
(Day 1)
4-6
Afgelopen
Isa Carvalho
ROXBJJ
Gewonnen via Punten - 03:00
Kaillane Sophia Família Caverna