Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Men's GI / White / 94KG
(Day 1)
4-24
Afgelopen
Jhonatan Louhanderson
PITBULL BROTHERS
Gewonnen via Punten - 04:00
Eduardo Cauan BFC
Youth Men's GI / White / 81KG
(Day 1)
1-28
Afgelopen
Gabriel Ieshua
Team Kimura KMR
Francisco Souza Karkara Gewonnen via Overgave - 02:30
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 1)
5-27
Afgelopen
Juan Rodrigues
Team Kimura KMR
Gustavo Serrano Campeoes Do Amanha Gewonnen via Punten - 04:00
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 1)
3-26
Afgelopen
Marcos Alexandre
SAS TEAM
Cauan Victor Assad Gewonnen via Overgave - 00:39
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 1)
4-25
Afgelopen
Pedro Fontes
ROXBJJ
Gewonnen via Overgave - 01:53
Antônio Ferreira NORDESTE FIGHT
Youth Men's GI / White / 55KG
(Day 1)
1-30
Afgelopen
João Ryan
Família Caverna
Luz Luccheta Gracie Barra Gewonnen via Punten - 04:00
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 1)
2-26
Afgelopen
Matheus Lucas
Gracie Barra
Kaue Lucas Team Kimura KMR Gewonnen via Punten - 04:00
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
5-19
Afgelopen
Luan Rafael
Kioto Brazilian Jiu-Jitsu
Renato Mathias BFC Gewonnen via Punten - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
2-29
Afgelopen
João Liberato
Team Jonson Rodrigues
Mikael Silva ROXBJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
3-31
Afgelopen
Unknown User
Checkmat International
Davi Silva Pslpb Cicero Costha Gewonnen via Punten - 04:48
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 1)
4-26
Afgelopen
Pedro Ferrera
Yuri Gomes Bjj
Vitor Soares Team Kimura KMR Gewonnen via Punten - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Day 1)
1-31
Afgelopen
Diego Oliveira
Família Caverna
Gewonnen via Overgave - 02:47
Diego Cesar SAS TEAM
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
2-30
Afgelopen
Marcos Nogueira
Karkara
Gewonnen via Punten - 04:00
Vinicius Mascarenhas Gracie Barra
Men's GI / Black / Professional / 62KG
(Day 1)
3-34
Afgelopen
Telmo Rodrigues De Franca
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 05:00
Gabriel Rocha COMPLEXO BEM ESTAR BJJ
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Day 1)
5-20
Afgelopen
Samuel Myller
ROXBJJ
Gewonnen via Overgave - 03:20
Matheus Santos Equipe Mello Bjj
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 1)
4-29
Afgelopen
Caio Sousa
Game Fight
Gewonnen via Overgave - 04:00
Haiquel Melo Team Kimura KMR
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 1)
2-27
Afgelopen
Otavio Santos
Team Jonson Rodrigues
Gewonnen op Beslissing
Victor Santos Team Jonson Rodrigues
Youth Men's GI / White / 81KG
(Day 1)
1-29
Afgelopen
Guilherme Barbosa
Gracie Barra
Francisco Souza Karkara Gewonnen via Punten - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
2-31
Afgelopen
Joao Sousa
Soul Fighters
Gewonnen via Punten - 04:00
Caio Carvalho Campeoes Do Amanha
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
3-32
Afgelopen
Lucas Goteu
Checkmat International
Gewonnen via Overgave - 03:11
Unknown User Checkmat International
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Day 1)
4-30
Afgelopen
Iago Lobo
SAS TEAM
Gewonnen via Punten - 05:00
Rubens Queiroz Hope Jiu Jitsu
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 1)
5-23
Afgelopen
Gabriel Miranda
Gracie Barra
Gewonnen via Overgave - 02:38
José Hilbert BFC
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Day 1)
1-32
Afgelopen
Matheus Cardoso
Campeoes Do Amanha
Luiz Silva ROXBJJ Gewonnen via Overgave - 00:26
Women's GI / Brown / Black / Professional / 70KG
(Day 1)
1-36
Afgelopen
Ershirley Kessy
South Zone Team
Gewonnen via Overgave - 00:40
Ana Silva Nova União International
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 1)
5-28
Afgelopen
Armys Vasconcelos
Team Kimura KMR
Miguel Campos Checkmat International Gewonnen op Beslissing - 00:22
Youth Men's GI / Blue / 60KG
(Day 1)
3-33
Afgelopen
Luan Santos
Hunters Brazilian Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 04:00
Davi Silva Pslpb Cicero Costha
Youth Men's GI / Blue / 94KG
(Day 1)
1-33
Afgelopen
Diego Cesar
SAS TEAM
Gewonnen via Overgave - 01:04
Matheus Cardoso Campeoes Do Amanha
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 1)
2-32
Afgelopen
Ronald Morais
Zr Team Association
Mikael Silva ROXBJJ Gewonnen op Beslissing - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 1)
4-27
Afgelopen
Antônio Ferreira
NORDESTE FIGHT
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 02:32
Pedro Ferrera Yuri Gomes Bjj
Women's GI / Brown / Black / Master 1 / 62KG
(Day 1)
3-37
Afgelopen
Tatiana Silva
Ubuntu Jiu Jitsu Oficial
Gewonnen via Punten - 05:00
Evelly Da Costa Lopes Melo COMPLEXO BEM ESTAR BJJ
Men's GI / Black / Professional / 85KG
(Day 1)
5-35
Afgelopen
Sebastião Cipriano
Gracie Barra
Adrianderson Pessoa South Zone Team - SZT Gewonnen via Overgave - 01:21
Men's GI / Black / Professional / 69KG
(Day 1)
4-32
Afgelopen
Ryrion Ramos
Gracie Barra
Jonatan De Souza ROXBJJ Gewonnen via Punten - 05:00