Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Saturday)
3-22
Afgelopen
Maksims Gladevics
A 1 JIU JITSU ACADEMY
Gewonnen via Punten - 03:00
Zygimantas Gakas Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Saturday)
1-22
Afgelopen
Timofej Kultasev
Uabjj
Gewonnen via Punten - 03:00
Jonas Mockus Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Saturday)
2-23
Afgelopen
Kristers Gobins
Gracie Barra Brasa Latvia
Gewonnen via Punten - 03:00
Vitas Adomaitis MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA
Boys GI / Infant / Grey / 34KG
(Saturday)
3-23
Afgelopen
Mantas Katkauskas
A-Force BJJ International
Martynas Paulauskas A-Force BJJ International Gewonnen via Overgave - 01:05
Girls GI / Infant / White / 40KG
(Saturday)
1-23
Afgelopen
Adel Grinkova
Gracie Barra Brasa Latvia
Gewonnen via Punten - 03:00
Paulina Smirnovaite Yamasaki Academy
Boys GI / Teen / White - Yellow / 38KG
(Saturday)
2-24
Afgelopen
Nojus Petrikauskas
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Mark Levtsenko LION ACADEMY Gewonnen via Overgave - 00:55
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Saturday)
3-24
Afgelopen
Patriks Moritis
A 1 JIU JITSU ACADEMY
Markuss Kranga A 1 JIU JITSU ACADEMY Gewonnen via Overgave - 01:43
Girls GI / Junior / White / 44KG
(Saturday)
1-24
Afgelopen
Patricija Miskunec
A-Force BJJ International
Taina Turakova Gracie Barra Brasa Latvia Gewonnen via Overgave - 00:50
Boys GI / Junior / White - Yellow / 66KG
(Saturday)
2-25
Afgelopen
Naglis Sakalauskas
Yamasaki Academy
Jokubas Vaitekunas A-Force BJJ International Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Saturday)
3-25
Afgelopen
Evaldas Patasius
Yamasaki Academy
Aivaras Mikalauskas Mnbjj Gewonnen via Overgave - 00:37
Boys GI / Teen / White / 56KG
(Saturday)
1-25
Afgelopen
Maksym Bykanov
Roger Gracie Academy
Erik Kurajev Yamasaki Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Saturday)
3-26
Afgelopen
Patriks Moritis
A 1 JIU JITSU ACADEMY
Gewonnen via Overgave - 02:19
Zygimantas Gakas Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Saturday)
2-26
Afgelopen
Kajus Latakas
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Gewonnen via Punten - 03:00
Vitas Adomaitis MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Saturday)
3-27
Afgelopen
Martins Sers
A 1 JIU JITSU ACADEMY
Evaldas Patasius Yamasaki Academy Gewonnen via Overgave - 00:45
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Saturday)
1-26
Afgelopen
Timur Gusiatin
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Kajus Jurkulnevicius A-Force BJJ International Gewonnen via Overgave - 00:59
Girls GI / Junior / Grey / 48KG
(Saturday)
3-28
Afgelopen
Auguste Janaviciute
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Viktorija Stankevica Gracie Barra Brasa Latvia Gewonnen via Overgave - 01:10
Girls GI / Teen / Yellow - Orange/Green / 40KG
(Saturday)
2-27
Afgelopen
Anzelika Smirnova
Gracie Barra Brasa Latvia
Sofija Moksina Yamasaki Academy Gewonnen via Overgave - 00:58
Youth Men's GI / White / 94KG
(Saturday)
1-27
Afgelopen
Paulius Patackas
A-Force BJJ International
Martynas Celkis Roger Gracie Academy Gewonnen via Overgave - 03:52
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Saturday)
3-29
Afgelopen
Markuss Kranga
A 1 JIU JITSU ACADEMY
Gewonnen via Punten - 03:18
Maksims Gladevics A 1 JIU JITSU ACADEMY
Boys GI / Teen / Orange/Green / 46KG
(Saturday)
2-28
Afgelopen
Vladislav Kuldsaar
LION ACADEMY
Somats Becers Gracie Barra Brasa Latvia Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Saturday)
1-28
Afgelopen
Adomas Pakenas
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Gewonnen via Overgave - 02:19
Timur Gusiatin Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Boys GI / Teen / White / 84KG
(Saturday)
2-29
Afgelopen
Kristers Gobins
Gracie Barra Brasa Latvia
Gewonnen via Punten - 03:00
Kajus Latakas Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Boys GI / Junior / White / 55KG
(Saturday)
3-30
Afgelopen
Aivaras Mikalauskas
Mnbjj
Gewonnen via Punten - 03:00
Evaldas Patasius Yamasaki Academy
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
2-30
Afgelopen
Justas Labanauskas
Roger Gracie Academy
Gewonnen via Overgave - 00:46
Martins Gailius Gracie Barra Brasa Latvia
Youth Men's GI / White / 94KG
(Saturday)
1-29
Afgelopen
Matas Komratovas
Roger Gracie Academy
Paulius Patackas A-Force BJJ International Gewonnen op Beslissing - 05:00
Boys GI / Teen / Grey / 56KG
(Saturday)
3-31
Afgelopen
Mykhailo Kodytsia
LION ACADEMY
Lukass Jurgelis Gracie Barra Brasa Latvia Gewonnen via Overgave - 00:31
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
2-31
Afgelopen
Gustas Labanauskas
Roger Gracie Academy
Gewonnen via Overgave - 01:04
Dziugas Juskevicius MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA
Youth Women's GI / White / 63KG
(Saturday)
3-32
Afgelopen
Kristina Nikolaieva
Yamasaki Academy
Laura Znobistseva Bjj Globetrotters Gewonnen via Punten - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Saturday)
2-32
Afgelopen
Rihards Kokins
Gracie Barra Brasa Latvia
Aleksandrs Malcevs BJJ Academy Lv Gewonnen via Overgave - 02:56
Women's GI / Blue / Amateur / 70KG
(Saturday)
1-30
Afgelopen
Anna Kolisnetsenko
Gracie Barra Brasa Latvia
Karolina Auskelyte A-Force BJJ International Gewonnen via Punten - 05:00
Youth Men's GI / White / 66KG
(Saturday)
3-33
Afgelopen
Modestas Zaldaris
Mnbjj
Gewonnen via Punten - 04:00
Jekabs Pinkis Strela Riga
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
2-33
Afgelopen
Martins Gailius
Gracie Barra Brasa Latvia
Dziugas Juskevicius MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA Gewonnen op Beslissing - 00:19