Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Purple / Professional / 62KG
(Saturday)
2-34
Afgelopen
Lisa Meidus
Bjj Revolution
Alina Dubosa MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA Gewonnen via Punten - 05:00
Boys GI / Teen / Grey / 62KG
(Saturday)
1-31
Afgelopen
Kajus Jurkulnevicius
A-Force BJJ International
Gewonnen via Punten - 03:00
Adomas Pakenas Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Youth Women's GI / White / 63KG
(Saturday)
3-34
Afgelopen
Ula Griksaite
Roger Gracie Academy
Gewonnen via Overgave - 01:28
Kristina Nikolaieva Yamasaki Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Saturday)
3-35
Afgelopen
Vilte Vagonyte Karpoviciene
A-Force BJJ International
Gewonnen via Punten - 05:00
Unknown User A-Force BJJ International
Youth Men's GI / White / 94KG
(Saturday)
1-32
Afgelopen
Martynas Celkis
Roger Gracie Academy
Gewonnen via Overgave - 01:16
Paulius Patackas A-Force BJJ International
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
1-33
Afgelopen
Mantas Navickas
Rga London
Gewonnen via Overgave - 01:13
Yury Shkarbanov Gracie Barra Brasa Latvia
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-36
Afgelopen
Edas Savelievas
Roger Gracie Academy
Tadd Ilgas MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA Gewonnen via Overgave - 02:07
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-34
Afgelopen
Donatas Urbonas
A-Force BJJ International
Mantas Kasauskas Roger Gracie Academy Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-35
Afgelopen
Aleksandras Juzik
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Aleksandr Cizov A Force BJJ/Jiu jitsu team Jelgava Gewonnen via Punten - 05:00
Youth Women's GI / White / 63KG
(Saturday)
3-37
Afgelopen
Laura Znobistseva
Bjj Globetrotters
Ula Griksaite Roger Gracie Academy Gewonnen via Overgave - 01:19
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-38
Afgelopen
Aarian Bohomolov
Gracie Barra Brasa Latvia
Gewonnen via Overgave - 02:36
Maciej Pawelec Copacabana Fight Club
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-35
Afgelopen
Mindaugas Bartkus
MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA
Gewonnen via Punten - 05:00
Arnas Pikunas A-Force BJJ International
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-39
Afgelopen
Domantas Jasmontas
A-Force BJJ International
Bayram Charyev MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA Gewonnen via Punten - 05:00
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Saturday)
2-36
Afgelopen
Justas Labanauskas
Roger Gracie Academy
Gewonnen op Beslissing - 00:04
Gustas Labanauskas Roger Gracie Academy
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-37
Afgelopen
Erikas Cchovrebovas
Yamasaki Academy
Gewonnen via Punten - 05:00
Tomas Navickas Rga London
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-36
Afgelopen
Danielius Trimakas
MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA
Gewonnen via Punten - 05:00
Mantas Kasauskas Roger Gracie Academy
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-40
Afgelopen
Edas Savelievas
Roger Gracie Academy
Gewonnen via Overgave - 02:34
Maciej Pawelec Copacabana Fight Club
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-38
Afgelopen
Vladimirs Rimkevics
MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA
Gewonnen via Punten - 05:00
Damian Stefanski Dragon's Den / Ze Radiola Poland
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
1-37
Afgelopen
Aurelijus Gakas
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Andrius Surkus A-Force BJJ International Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-41
Afgelopen
Ovidijus Bartusevicius
A-Force BJJ International
Rytis Neniskis Rga London Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-38
Afgelopen
Mantas Kasauskas
Roger Gracie Academy
Arnas Pikunas A-Force BJJ International Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-39
Afgelopen
Adam Koziel
Copacabana Fight Club
Aleksandr Cizov A Force BJJ/Jiu jitsu team Jelgava Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-42
Afgelopen
Eligijus Bujokas
A-Force BJJ International
Gewonnen via Overgave - 01:41
Boriss Kleimjonovs Strela Riga
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
3-43
Afgelopen
Tadd Ilgas
MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA
Gewonnen via Overgave - 03:22
Aarian Bohomolov Gracie Barra Brasa Latvia
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
1-39
Afgelopen
Raivo Jefimovs
Gracie Barra Brasa Latvia
Gewonnen via Overgave - 01:05
Andres Gribovski LION ACADEMY
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
1-40
Afgelopen
Mindaugas Svitojus
Mnbjj
Egils Kalnmalis A 1 JIU JITSU ACADEMY Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Purple / Professional / 77KG
(Saturday)
2-40
Afgelopen
Erikas Cchovrebovas
Yamasaki Academy
Vladimirs Rimkevics MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
3-44
Afgelopen
Domantas Jasmontas
A-Force BJJ International
Gewonnen via Punten - 05:00
Ovidijus Bartusevicius A-Force BJJ International
Men's GI / Purple / Professional / 94KG
(Saturday)
2-41
Afgelopen
Giuliano Tronci
Dragon's Den / Ze Radiola Poland
Mantas Kondratavicius Roger Gracie Academy Gewonnen via Overgave - 02:20
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
1-41
Afgelopen
Danielius Trimakas
MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA
Mindaugas Bartkus MASCARENHAS TEAM KLAIPĖDA Gewonnen via Overgave - 00:43
Men's GI / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
1-42
Afgelopen
Aurelijus Gakas
Roger Gracie Academy Klaipėda (Pagrindinė)
Andres Gribovski LION ACADEMY Gewonnen via Punten - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
3-45
Afgelopen
Paulius Tevelis
Roger Gracie Academy
Gewonnen via Overgave - 04:43
Boriss Kleimjonovs Strela Riga