Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White - Grey / 50KG
(Sunday)
2-26
Afgelopen
Hendrick Domingos
Gracie Barra Angola
Gewonnen via Overgave - 02:28
Ivan Agostinho Z1 Academy
Girls GI / Infant / Yellow / 44KG
(Sunday)
1-25
Afgelopen
Alice Augusto
Gracie Barra Angola
Luana Lima Academia CP Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Infant / White / 40KG
(Sunday)
3-22
Afgelopen
Rayane Larissa Mateus
Z1 Academy
Yohana De Sousa Academia CP Gewonnen via Overgave - 00:59
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Sunday)
2-27
Afgelopen
Adrinel Germano
Z1 Academy
Gewonnen via Overgave - 00:32
Joel Costa Gracie Barra Angola
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
3-23
Afgelopen
Rodrigo Goncalves
Gracie Barra Angola
Gewonnen via Overgave - 03:00
Alexandre Garcia Z1 Academy
Boys GI / Junior / Grey / 34KG
(Sunday)
1-27
Afgelopen
Dario Paulo
Gracie Barra Angola
Gewonnen via Overgave - 02:37
Wayami Franco Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Girls GI / Infant / Yellow - Orange / 32KG
(Sunday)
2-28
Afgelopen
Dricla Esgueira
Academia CP
Gewonnen via Overgave - 01:38
Leah Costa Puro Academy
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Sunday)
1-28
Afgelopen
Maria Bernardo
Z1 Academy
Kendra Mariza Gaspar Matilha Bjj Angola Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Junior / White - Grey / 50KG
(Sunday)
2-29
Afgelopen
Hendrick Domingos
Gracie Barra Angola
Gewonnen via Overgave - 00:27
Ivan Agostinho Z1 Academy
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Sunday)
3-26
Afgelopen
Luana Malanga
Gracie Barra Angola
Gewonnen via Overgave - 03:00
Camila Cunha Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Teen / White / 67KG
(Sunday)
1-29
Afgelopen
William Braulio
Z1 Academy
Gewonnen via Overgave - 00:39
Jilson Samukonga Z1 Academy
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Sunday)
2-32
Afgelopen
Rui Daniel Santos
Z1 Academy
Gewonnen via Punten - 03:00
William Tavares Z1 Academy
Girls GI / Teen / Grey / 57KG
(Sunday)
1-32
Afgelopen
Luna Mingas
Gracie Barra Angola
Ulengi Kiadi Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
3-25
Afgelopen
Eros Oliveira
Gracie Barra Angola
Gewonnen via Overgave - 03:00
Alexandre Garcia Z1 Academy
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 44KG
(Sunday)
2-33
Afgelopen
Luana Rafaela Santos
Z1 Academy
Daniela Costa Z1 Academy Gewonnen via Overgave - 00:51
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Sunday)
2-34
Afgelopen
Rui Daniel Santos
Z1 Academy
William Tavares Z1 Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Sunday)
1-30
Afgelopen
Maria Bernardo
Z1 Academy
Kendra Mariza Gaspar Matilha Bjj Angola Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Sunday)
3-27
Afgelopen
Gabriela Gaspar
Matilha Bjj Angola
Clementina Simao Z1 Academy Gewonnen via Overgave - 03:00
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 44KG
(Sunday)
2-35
Afgelopen
Luana Rafaela Santos
Z1 Academy
Daniela Costa Z1 Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / White / 67KG
(Sunday)
1-31
Afgelopen
William Braulio
Z1 Academy
Gewonnen via Overgave - 01:39
Jilson Samukonga Z1 Academy
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
3-28
Afgelopen
Marcelino Quichipo
Aliança Do Tatame Angola
Rodrigo Goncalves Gracie Barra Angola Gewonnen via Overgave - 03:00
Girls GI / Teen / Grey / 57KG
(Sunday)
1-34
Afgelopen
Luna Mingas
Gracie Barra Angola
Ulengi Kiadi Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Sunday)
2-36
Afgelopen
Rui Daniel Santos
Z1 Academy
William Tavares Z1 Academy Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Sunday)
3-29
Afgelopen
Kessia Maiara
Z1 Academy
Camila Cunha Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Gewonnen via Overgave - 02:02
Youth Women's GI / White / 63KG
(Sunday)
1-35
Afgelopen
Rachel Menezes
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Gewonnen via Overgave - 00:20
Iris Daniela Santos Z1 Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 38KG
(Sunday)
2-38
Afgelopen
Wejiany Marcelino
Aliança Do Tatame Angola
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:44
Antonio Silva Aliança Do Tatame Angola
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Sunday)
3-30
Afgelopen
Gabriela Gaspar
Matilha Bjj Angola
Gewonnen via Overgave - 03:00
Clementina Simao Z1 Academy
Youth Men's GI / White / 73KG
(Sunday)
1-38
Afgelopen
Marco Tavares
Z1 Academy
Gewonnen via Punten - 04:00
David Capingana Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Sunday)
3-31
Afgelopen
Klein Gaspar
Matilha Bjj Angola
Gewonnen via Overgave - 03:00
Gabriel Malanga Gracie Barra Angola
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Sunday)
2-39
Afgelopen
Tiago Alfredo
Z1 Academy
Gewonnen via Overgave - 00:39
Denzel Ricardo Sebastiao Academia CP
Youth Women's GI / White / 63KG
(Sunday)
1-37
Afgelopen
Rachel Menezes
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Gewonnen via Overgave - 00:37
Iris Daniela Santos Z1 Academy
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Sunday)
3-32
Afgelopen
Luana Malanga
Gracie Barra Angola
Gewonnen via Overgave - 02:55
Camila Cunha Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu