Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White - Grey / 50KG
(Sunday)
2-26
Färdig
Hendrick Domingos
Gracie Barra Angola
Vann på Submission - 02:28
Ivan Agostinho Z1 Academy
Girls GI / Infant / Yellow / 44KG
(Sunday)
1-25
Färdig
Alice Augusto
Gracie Barra Angola
Luana Lima Academia CP Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Infant / White / 40KG
(Sunday)
3-22
Färdig
Rayane Larissa Mateus
Z1 Academy
Yohana De Sousa Academia CP Vann på Submission - 00:59
Boys GI / Infant / Grey / 38KG
(Sunday)
2-27
Färdig
Adrinel Germano
Z1 Academy
Vann på Submission - 00:32
Joel Costa Gracie Barra Angola
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
3-23
Färdig
Rodrigo Goncalves
Gracie Barra Angola
Vann på Submission - 03:00
Alexandre Garcia Z1 Academy
Boys GI / Junior / Grey / 34KG
(Sunday)
1-27
Färdig
Dario Paulo
Gracie Barra Angola
Vann på Submission - 02:37
Wayami Franco Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Girls GI / Infant / Yellow - Orange / 32KG
(Sunday)
2-28
Färdig
Dricla Esgueira
Academia CP
Vann på Submission - 01:38
Leah Costa Puro Academy
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Sunday)
1-28
Färdig
Maria Bernardo
Z1 Academy
Kendra Mariza Gaspar Matilha Bjj Angola Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Junior / White - Grey / 50KG
(Sunday)
2-29
Färdig
Hendrick Domingos
Gracie Barra Angola
Vann på Submission - 00:27
Ivan Agostinho Z1 Academy
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Sunday)
3-26
Färdig
Luana Malanga
Gracie Barra Angola
Vann på Submission - 03:00
Camila Cunha Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Teen / White / 67KG
(Sunday)
1-29
Färdig
William Braulio
Z1 Academy
Vann på Submission - 00:39
Jilson Samukonga Z1 Academy
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Sunday)
2-32
Färdig
Rui Daniel Santos
Z1 Academy
Vann på poäng - 03:00
William Tavares Z1 Academy
Girls GI / Teen / Grey / 57KG
(Sunday)
1-32
Färdig
Luna Mingas
Gracie Barra Angola
Ulengi Kiadi Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
3-25
Färdig
Eros Oliveira
Gracie Barra Angola
Vann på Submission - 03:00
Alexandre Garcia Z1 Academy
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 44KG
(Sunday)
2-33
Färdig
Luana Rafaela Santos
Z1 Academy
Daniela Costa Z1 Academy Vann på Submission - 00:51
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Sunday)
2-34
Färdig
Rui Daniel Santos
Z1 Academy
William Tavares Z1 Academy Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Teen / White / 57KG
(Sunday)
1-30
Färdig
Maria Bernardo
Z1 Academy
Kendra Mariza Gaspar Matilha Bjj Angola Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Sunday)
3-27
Färdig
Gabriela Gaspar
Matilha Bjj Angola
Clementina Simao Z1 Academy Vann på Submission - 03:00
Girls GI / Junior / Grey - Yellow / 44KG
(Sunday)
2-35
Färdig
Luana Rafaela Santos
Z1 Academy
Daniela Costa Z1 Academy Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Teen / White / 67KG
(Sunday)
1-31
Färdig
William Braulio
Z1 Academy
Vann på Submission - 01:39
Jilson Samukonga Z1 Academy
Boys GI / Infant / Grey / 30KG
(Sunday)
3-28
Färdig
Marcelino Quichipo
Aliança Do Tatame Angola
Rodrigo Goncalves Gracie Barra Angola Vann på Submission - 03:00
Girls GI / Teen / Grey / 57KG
(Sunday)
1-34
Färdig
Luna Mingas
Gracie Barra Angola
Ulengi Kiadi Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Boys GI / Junior / Yellow / 34KG
(Sunday)
2-36
Färdig
Rui Daniel Santos
Z1 Academy
William Tavares Z1 Academy Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Sunday)
3-29
Färdig
Kessia Maiara
Z1 Academy
Camila Cunha Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu Vann på Submission - 02:02
Youth Women's GI / White / 63KG
(Sunday)
1-35
Färdig
Rachel Menezes
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Vann på Submission - 00:20
Iris Daniela Santos Z1 Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 38KG
(Sunday)
2-38
Färdig
Wejiany Marcelino
Aliança Do Tatame Angola
Vann via diskvalificering - 01:44
Antonio Silva Aliança Do Tatame Angola
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Sunday)
3-30
Färdig
Gabriela Gaspar
Matilha Bjj Angola
Vann på Submission - 03:00
Clementina Simao Z1 Academy
Youth Men's GI / White / 73KG
(Sunday)
1-38
Färdig
Marco Tavares
Z1 Academy
Vann på poäng - 04:00
David Capingana Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu
Boys GI / Junior / Grey / 45KG
(Sunday)
3-31
Färdig
Klein Gaspar
Matilha Bjj Angola
Vann på Submission - 03:00
Gabriel Malanga Gracie Barra Angola
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Sunday)
2-39
Färdig
Tiago Alfredo
Z1 Academy
Vann på Submission - 00:39
Denzel Ricardo Sebastiao Academia CP
Youth Women's GI / White / 63KG
(Sunday)
1-37
Färdig
Rachel Menezes
Kings Jiu-Jitsu Luanda
Vann på Submission - 00:37
Iris Daniela Santos Z1 Academy
Girls GI / Infant / Grey / 32KG
(Sunday)
3-32
Färdig
Luana Malanga
Gracie Barra Angola
Vann på Submission - 02:55
Camila Cunha Dchasers Brazilian Jiu-Jitsu