Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
24
Ferdig
Rômulo Rangel
Alliance
Seier på submission - 00:44
Cosme Maciel Castro Team
Women's GI / Blue / Amateur / Roosterweight (Under 49KG)
(Friday)
5-38
Ferdig
Eduarda Andrade
Paulo Nogueira JIU-JITSU
Carolina Tavares FAQUIR BROTHERS Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-34
Ferdig
Joao Pedro De Melo Gutierrez
Commando Group
Eduardo De Seixas Commando Group Seier på submission - 00:56
Men's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
Ferdig
Ricardo Pinto
TJJ School
Seier på Walkover
Luciano Ferreira Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-26
Ferdig
Zakaria Haddouche
Manimal Team France
Seier på submission - 04:38
Matheus Alexandre mjjteam
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-32
Ferdig
Ricardo Filho
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
MAtheus Araujo Top Brother
Men's GI / Blue / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
26
Ferdig
Yury Marques
Gfteam
Seier på submission - 02:41
Jose Santos Kidokan
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-25
Ferdig
Marcio Magalhaes
Crown Jiu-jitsu Academy
Seier på submission - 04:32
Joao Pedro Marchesano Diniz Maia Gfteam
Para Jiu-Jitsu / Male / Class C1 - E4
(Friday)
8-21
Ferdig
Alvaro Neto
Team Passos
Joao Magalhaes Gracie Barra Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
9-33
Ferdig
Claudia Gonzalez
Ratao Jiu Jitsu internacional
Antonieta Faundez Cohab Chile Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
6-31
Ferdig
Diogo Luis
Gfteam
Seier med poeng - 05:00
Lucas Leao Gracie Barra Bh
Men's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-40
Ferdig
Joaquin Sodero
Gfteam
Seier med poeng - 05:00
Daniel Benitez Gracie Barra Asuncion Paraguay
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-28
Ferdig
Waldemir Junior
Castro Team
Seier på submission - 03:24
Dominick Melo SAS TEAM
Men's GI / Blue / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
27
Ferdig
Rômulo Rangel
Alliance
Seier på submission - 02:39
Paulo Neto Carlson Gracie
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-26
Ferdig
Leandro Lira
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Guilherme Amaral Gfteam
Para Jiu-Jitsu / Male / Class A3 MEDIO
(Friday)
8-23
Ferdig
Jose Alves
B9 Carturan
Seier på submission - 02:23
Alan Ferreira Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-27
Ferdig
Richard Pires
TEAM CRUZ BJJ
Jose Freire Esporte Dez Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Blue / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
6-32
Ferdig
Dilzielle Ribeiro
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Thais Morais Checkmat UAE Seier på submission - 02:19
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-29
Ferdig
GUILHERME VIEIRA
Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Marcus Cardoso Danilo Lima Seier på submission - 00:24
Men's GI / Blue / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
28
Ferdig
Guilherme Leite
Carlson Gracie Team
Seier med poeng - 05:00
Rafael Oliveira Rolando Toro Team
Men's GI / Blue / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
Ferdig
Jaime Garcia
Nova União International
Diogo Luis Gfteam Seier på Walkover
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-35
Ferdig
Joab Reis
Six Blades Jiu-Jitsu
Erik Lira Gfteam Seier på submission - 03:56
Para Jiu-Jitsu / Male / Class B2
(Friday)
8-22
Ferdig
RODSON JUNIOR
Brota Campeao
Seier med poeng - 05:00
GEOVANE LIMA COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Men's GI / Blue / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
Ferdig
Lukas Moreira
Gfteam
Seier på Walkover
Lucas Leao Gracie Barra Bh
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-30
Ferdig
Hudson Lucas
Guigo Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:05
Alessander Firmino Hazáq Jiu-Jitsu
Women's GI / White / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
8-26
Ferdig
Alhanna Henning
Nova União International
Seier med poeng - 05:00
Ana Barros Cn Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-29
Ferdig
Gustavo Deus
Gustavo Adolfo Jiu Jitsu Team
Seier på submission - 01:36
Luan Alves Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-28
Ferdig
ANTA Romain
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Oleksandr Oliinyk Zr Team Association Seier på submission - 02:19
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-31
Ferdig
Zakaria Haddouche
Manimal Team France
Andres Echavarria Gfteam Seier med poeng - 05:00
Women's GI / Blue / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
6-34
Ferdig
Jocelyn Rodriguez
Cohab Chile
Seier på submission - 01:43
Dilzielle Ribeiro Gracie Barra Asuncion Paraguay
Men's GI / White / Master 4 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
8-29
Ferdig
Luiz Kasprik
Melqui Galvao
Seier på submission - 04:01
JOSIAS CONCEICAO SEMEL
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-30
Ferdig
Nata Lourenco
Gracie Barra
Seier med poeng - 05:00
NICKOLLAS SILVA SEMEL