Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Blue / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
24
Završeno
Rômulo Rangel
Alliance
Pobedio Završnicom - 00:44
Cosme Maciel Castro Team
Women's GI / Blue / Amateur / Roosterweight (Under 49KG)
(Friday)
5-38
Završeno
Eduarda Andrade
Paulo Nogueira JIU-JITSU
Carolina Tavares FAQUIR BROTHERS Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-34
Završeno
Joao Pedro De Melo Gutierrez
Commando Group
Eduardo De Seixas Commando Group Pobedio Završnicom - 00:56
Men's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
Završeno
Ricardo Pinto
TJJ School
Pobeda bez borbe
Luciano Ferreira Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-26
Završeno
Zakaria Haddouche
Manimal Team France
Pobedio Završnicom - 04:38
Matheus Alexandre mjjteam
Men's GI / Blue / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
3-32
Završeno
Ricardo Filho
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
MAtheus Araujo Top Brother
Men's GI / Blue / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
26
Završeno
Yury Marques
Gfteam
Pobedio Završnicom - 02:41
Jose Santos Kidokan
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-25
Završeno
Marcio Magalhaes
Crown Jiu-jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 04:32
Joao Pedro Marchesano Diniz Maia Gfteam
Para Jiu-Jitsu / Male / Class C1 - E4
(Friday)
8-21
Završeno
Alvaro Neto
Team Passos
Joao Magalhaes Gracie Barra Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 70KG)
(Friday)
9-33
Završeno
Claudia Gonzalez
Ratao Jiu Jitsu internacional
Antonieta Faundez Cohab Chile Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
6-31
Završeno
Diogo Luis
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Lucas Leao Gracie Barra Bh
Men's GI / Blue / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
5-40
Završeno
Joaquin Sodero
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Daniel Benitez Gracie Barra Asuncion Paraguay
Men's GI / Blue / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
7-36
Završeno
Gustavo Da Silva Barboza
Gracie Humaita
Wesley Souza Nova União International Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-28
Završeno
Waldemir Junior
Castro Team
Pobedio Završnicom - 03:24
Dominick Melo SAS TEAM
Men's GI / Blue / Master 1 / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Friday)
27
Završeno
Rômulo Rangel
Alliance
Pobedio Završnicom - 02:39
Paulo Neto Carlson Gracie
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-26
Završeno
Leandro Lira
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Guilherme Amaral Gfteam
Para Jiu-Jitsu / Male / Class A3 MEDIO
(Friday)
8-23
Završeno
Jose Alves
B9 Carturan
Pobedio Završnicom - 02:23
Alan Ferreira Gracie Barra
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-27
Završeno
Richard Pires
TEAM CRUZ BJJ
Jose Freire Esporte Dez Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
6-32
Završeno
Dilzielle Ribeiro
Gracie Barra Asuncion Paraguay
Thais Morais Checkmat UAE Pobedio Završnicom - 02:19
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-29
Završeno
GUILHERME VIEIRA
Brigadeiro Brazilian Jiujitsu
Marcus Cardoso Danilo Lima Pobedio Završnicom - 00:24
Men's GI / Blue / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
28
Završeno
Guilherme Leite
Carlson Gracie Team
Pobeda po poenima - 05:00
Rafael Oliveira Rolando Toro Team
Men's GI / Blue / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
Završeno
Jaime Garcia
Nova União International
Diogo Luis Gfteam Pobeda bez borbe
Men's GI / Blue / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
7-35
Završeno
Joab Reis
Six Blades Jiu-Jitsu
Erik Lira Gfteam Pobedio Završnicom - 03:56
Para Jiu-Jitsu / Male / Class B2
(Friday)
8-22
Završeno
RODSON JUNIOR
Brota Campeao
Pobeda po poenima - 05:00
GEOVANE LIMA COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Men's GI / Blue / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
Završeno
Lukas Moreira
Gfteam
Pobeda bez borbe
Lucas Leao Gracie Barra Bh
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-30
Završeno
Hudson Lucas
Guigo Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:05
Alessander Firmino Hazáq Jiu-Jitsu
Women's GI / White / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
8-26
Završeno
Alhanna Henning
Nova União International
Pobeda po poenima - 05:00
Ana Barros Cn Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-29
Završeno
Gustavo Deus
Gustavo Adolfo Jiu Jitsu Team
Pobedio Završnicom - 01:36
Luan Alves Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
2-28
Završeno
Anta Romain
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Oleksandr Oliinyk Zr Team Association Pobedio Završnicom - 02:19
Men's GI / Blue / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
7-38
Završeno
Pedro Rubianes
Commando Group
Gustavo Da Silva Barboza Gracie Humaita Pobeda po poenima - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
1-31
Završeno
Zakaria Haddouche
Manimal Team France
Andres Echavarria Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Women's GI / Blue / Master 1 / Lightweight (Under 62KG)
(Friday)
6-34
Završeno
Jocelyn Rodriguez
Cohab Chile
Pobedio Završnicom - 01:43
Dilzielle Ribeiro Gracie Barra Asuncion Paraguay