Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
3-8
Ferdig
Gorkem Gumus
Roger Gracie Academy Turkey
Vedat Aydin Flavio Behring Association Seier på submission - 02:22
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
2-10
Ferdig
Iliyan Makshutov
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Uygar Akca Carlson Gracie Istanbul Seier på submission - 04:25
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
2-11
Ferdig
Fedor Vereshchak
Bjj Globetrotters
Islambek Magomedov Dagestan Jiu-Jitsu Team Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
Ferdig
Muhammed Camkiran
Gokcehan Kirbac Team
Seier på Walkover
Dilshod Marufi Checkmat International
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
Ferdig
Mohamed Channouf
Power Academy
Albaraa Moukayez Dagestan Jiu-Jitsu Team Seier på Walkover
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-10
Ferdig
Server Arslan
Gokcehan Kirbac Team
Farbod Bolouriasl ANZU TEAM Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
4-10
Ferdig
Adam Dikaev
Pslpb Cicero Costha
Sajjad Hasan Iraq National Team Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
3-9
Ferdig
Daryoush Khanlari
Arte Suave Academy / GFTeam Iran
Seier på submission - 02:28
Muhemmed Fakeeh Arena BJJ - Saudi
Men's GI / White / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-13
Ferdig
Muhammed Unal
Flavio Behring Association
Abdullateef Alnajem Tornado Academy Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-11
Ferdig
Ada Guner
Flavio Behring Association
Ali Abdollahi Iranian Brazilian Jiu Jitsu Seier på submission - 02:06
Men's GI / White / Amateur / Featherweight (Under 62KG)
(Friday)
4-11
Ferdig
Samad Kozhaev
Peacock Fight Club
Seier med poeng - 05:00
Karim Saati Sharjah Sports Club
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
3-12
Ferdig
Gorkem Gumus
Roger Gracie Academy Turkey
Muhemmed Fakeeh Arena BJJ - Saudi Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:39
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
2-12
Ferdig
MICHAIL LOUFAKIS
Checkmat International
Seier med poeng - 05:00
Uygar Akca Carlson Gracie Istanbul
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
4-12
Ferdig
Muhammed Emin Ata
Carlson Gracie Istanbul
Timur Karatash Peacock Fight Club Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-13
Ferdig
Salmane Zeroual
Roger Gracie Academy Turkey
Farbod Bolouriasl ANZU TEAM Seier på submission - 02:07
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-14
Ferdig
Zhangazy Kurmanbekov
Kyrgyzstan Top Team
Seier på submission - 03:13
El Abbouni Billel Resistencia Bjj
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
4-13
Ferdig
Achilleas Tsoleridis
Gracie Barra Greece
Seier på submission - 01:32
Albaraa Moukayez Dagestan Jiu-Jitsu Team
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
4-8
Ferdig
Sajjad Hasan
Iraq National Team
Seier med poeng - 05:00
Timur Karatash Peacock Fight Club
Men's GI / White / Amateur / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
3-15
Ferdig
Vedat Aydin
Flavio Behring Association
Daryoush Khanlari Arte Suave Academy / GFTeam Iran Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
2-15
Ferdig
Fedor Vereshchak
Bjj Globetrotters
Uygar Akca Carlson Gracie Istanbul Seier med poeng - 05:00
Women's GI / White / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
4-9
Ferdig
Maya Mereaby
Team Nogueira Dubai
Hana Farouqi FightX Martial Arts Seier med poeng - 04:59
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-16
Ferdig
Georgi Georgiev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:36
Mirac Akdag Ashina Clan
Men's GI / White / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
2-14
Ferdig
Kazemi Amirali
Iranian Brazilian Jiu Jitsu
Muhammed Unal Flavio Behring Association Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-17
Ferdig
Ali Abdollahi
Iranian Brazilian Jiu Jitsu
Rafik Musaoglu Roger Gracie Academy Turkey Seier på submission - 03:49
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
4-14
Ferdig
Albaraa Moukayez
Dagestan Jiu-Jitsu Team
Seier på submission - 03:19
Timur Karatash Peacock Fight Club
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-18
Ferdig
Farbod Bolouriasl
ANZU TEAM
Zhangazy Kurmanbekov Kyrgyzstan Top Team Seier med poeng - 05:00
Men's GI / White / Master 1 / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
2-18
Ferdig
Darin Valchev
Twisted Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:47
Mourad Lahrach Checkmat International
Women's GI / White / Master 1 / Light Featherweight (Under 55KG)
(Friday)
4-15
Ferdig
Gabriela Gancheva
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Seier på submission - 02:27
Antoniou Panagiota Octagon Academy Jiu-Jitsu
Men's GI / White / Amateur / Welterweight (Under 77KG)
(Friday)
2-16
Ferdig
Islambek Magomedov
Dagestan Jiu-Jitsu Team
Seier på submission - 02:50
MICHAIL LOUFAKIS Checkmat International
Men's GI / White / Master 1 / Lightweight (Under 69KG)
(Friday)
4-16
Ferdig
Pedro Goncalves
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Seier med poeng - 05:00
Timur Salikhov Eurasian Centre of Martial Arts (ECMA)
Men's GI / White / Amateur / Middleweight (Under 85KG)
(Friday)
3-19
Ferdig
Georgi Georgiev
Bruno Bastos Jiu-Jitsu Association
Seier med poeng - 05:00
Rafik Musaoglu Roger Gracie Academy Turkey
Men's GI / White / Amateur / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Friday)
4-17
Ferdig
Achilleas Tsoleridis
Gracie Barra Greece
Seier på submission - 01:54
Sajjad Hasan Iraq National Team