Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Teen / Orange Green / 56KG
(Sunday)
1-50
Ferdig
RAPHAEL FERREIRA VERDAM
Ifteam - Império Fight Team
Victo Ferreira Gfteam Seier på submission - 01:30
Boys Gi / Teen / Orange Green / 62KG
(Sunday)
Ferdig
Matheus Sa
Gfteam
Seier på Walkover
Carlos Pereira Vinicius Prudêncio JJ
Male / Adult / Black / 94KG
(Sunday)
3 (TV)-31
Ferdig
Arthur Silva
Checkmat International
Elkjaer Lourenco GA Fight Seier med poeng - 06:00
Boys Gi / Teen / Yellow / 62KG
(Sunday)
1-55
Ferdig
Pedro Henrique Silva
Checkmat International
Joao Nascimento ATOS Seier på submission - 01:10
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
4-30
Ferdig
Gabriel Mello
Gracie Barra
Robson Junior Gfteam Seier på submission
Male / Adult / Purple / 77KG
(Sunday)
5-35
Ferdig
Bryaner Ioga
RELSON GRACIE BRASIL
Seier på submission - 03:50
Caio Silva Gfteam
Female / Adult / Blue / 55KG
(Sunday)
2-33
Ferdig
Mylenna Marques
ATOS
Alyssandra Ramos NETO FIGHT TEAM Seier på submission - 00:52
Female / Adult / Blue / 55KG
(Sunday)
2-34
Ferdig
Renata Quintino
GA Fight
Maria Silva RIO BJJ Seier med poeng - 04:12
Boys Gi / Teen / Orange Green / 62KG
(Sunday)
1-54
Ferdig
Luiz Bissaco
Agnaldo Goes
Andre Lima zaganelli jiu-jitsu Seier med poeng - 03:00
Male / Adult / Black / 85KG
(Sunday)
3 (TV)-28
Ferdig
Alexandre Vieira
The Match Champ
Pedro Agrizzi STRIKER JIU JITSU Seier på submission - 01:01
Male / Adult / Blue / 69KG
(Sunday)
4-29
Ferdig
Hitalo Fonseca
pro fight
Rafael Rodrigues STRIKER JIU JITSU Seier på submission - 01:48
Male / Adult / Purple / 77KG
(Sunday)
5-33
Ferdig
MURILO GUIZAN
Gracie Barra
Alan Barcelos Gfteam Seier med poeng - 06:00
Male / Adult / Black / 85KG
(Sunday)
3 (TV)-29
Ferdig
Gustavo Borges
Gfteam
Joao De Oliveira Kronos Seier med poeng - 06:00
Boys Gi / Teen / Orange Green / 72KG
(Sunday)
1-59
Ferdig
Carlos Ribeiro
Vinicius Prudêncio JJ
Juan Nascimento ATOS Seier med poeng - 03:00
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
2-38
Ferdig
Daniela Castilho
Agnaldo Goes
Seier med poeng - 05:00
Joyse Torres LEAO DOURADO
Male / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
4-37
Ferdig
Lucas Souza
Game Fight
Seier med poeng - 06:00
GABRIEL BARTMANN Gfteam
Male / Adult / Purple / 56KG
(Sunday)
4-31
Ferdig
ELIAS LUCIO
marcelo moreira
Seier med poeng
Wesley Sousa Gracie Humaita
Male / Adult / Purple / 77KG
(Sunday)
5-34
Ferdig
Gabriel Silva
equipe gama
Luan Sousa CASSAO TEAM Seier med poeng - 06:00
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
2-41
Ferdig
Quenia Victor
Flavio Teixeira
Katiuscia Dozzo Maromba Jiu Jitsu Seier på submission - 02:23
Male / Adult / Black / 94KG
(Sunday)
3 (TV)-32
Ferdig
Gesuel Aguiar
Agnaldo Goes
Seier med poeng - 06:00
Arthur Silva Checkmat International
Boys Gi / Teen / Yellow / 62KG
(Sunday)
1-56
Ferdig
Emanoel MacHado
Gfteam
Alex Silva ATOS Seier på submission - 01:09
Male / Adult / Purple / 69KG
(Sunday)
4-42
Ferdig
JOAO ABREU
Gracie Barra
Seier på submission - 05:18
Viny Costa Simetria fight
Boys Gi / Teen / Orange Green / 67KG
(Sunday)
1-60
Ferdig
Kaue Costa
Eudes Team
Seier med poeng - 03:00
Richard Cominotti Agnaldo Goes
Female / Adult / Blue / 62KG
(Sunday)
2-40
Ferdig
Unknown User
Roberta Silva Escola De Jiu-jitsu Douglas Fernandes Seier på submission - 03:59
Juvenile male / Juvenile / Blue / 55KG
(Sunday)
1-61
Ferdig
Gustavo Santos
Jjft - Silas Caldas
Seier på submission - 02:00
Gabriel Rodrigues STRIKER JIU JITSU
Male / Adult / Purple / 94KG
(Sunday)
5-49
Ferdig
Caio Goncalves
Nova União International
Luiz Henrique Betta Da Silva Kronos Seier med poeng - 06:00
Male / Adult / Brown / 77KG
(Sunday)
2-29
Ferdig
GABRIEL FERREIRA
Gfteam
Seier med poeng - 06:00
Pedro Melo Gfteam
Male / Adult / Purple / 62KG
(Sunday)
4-38
Ferdig
Jesse Araujo
Game Fight
Seier med poeng - 06:00
RENNAN QUINTANILHA Nova União International
Boys Gi / Teen / Yellow / 62KG
(Sunday)
1-57
Ferdig
Pedro Henrique Silva
Checkmat International
Emanoel MacHado Gfteam Seier på submission - 00:34
Male / Adult / Black / 94KG
(Sunday)
3 (TV)-33
Ferdig
Gerard Labinski
NS Brotherhood
Seier på submission - 03:18
Elkjaer Lourenco GA Fight
Boys Gi / Teen / Yellow / 62KG
(Sunday)
1-58
Ferdig
Joao Nascimento
ATOS
Alex Silva ATOS Seier med poeng - 03:00
Male / Adult / Purple / 77KG
(Sunday)
5-36
Ferdig
Otacio Ferreira
team alexandre xuxa
Seier med poeng - 06:00
Adriano Santos GA Fight