Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-34
Ferdig
IBADULLA ZAKIEV
Team Abubakarova
Anton Rebezov Zr Team Association Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-30
Ferdig
Salla Pasula
Hilti Finland
Seier med poeng - 05:00
Galina Diakonova Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Saturday)
5-32
Ferdig
Akhmed Magomedov
Bbjja
Akhmednabi Magomedov Team Abubakarova Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
3-35
Ferdig
David Titievskiy
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Leonid Garbuzov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
4-37
Ferdig
Mohammad Mustafa
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Ignatiy Bufeev Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Seier på submission - 03:23
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-35
Ferdig
Said Taramov
Checkmat International
Evgenii Chepik Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-33
Ferdig
Osama Kandil
Arena BJJ - Saudi
Seier på submission - 02:37
ALI HASSAN
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
3-36
Ferdig
Abdulrahman Ayesh Albarguthi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 03:29
Stepan Kokorin Zr Team Association
Parajiu-jitsu PARATHLETE / Class C
(Saturday)
5-34
Ferdig
MARCOS MORY
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier med poeng - 04:23
Ruslan Sbitnev Gracie Barra Hamburg
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
4-38
Ferdig
Davud Magomedov
Bbjja
Nikolay Salmin Strela Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-34
Ferdig
Unknown User
Association Aranha
Karim Madynov Senna Fight Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-36
Ferdig
Andrei Kalaitanov
Alliance
Seier på submission - 01:11
Aleksandr Aleksahin Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
3-37
Ferdig
Rizvan Kasumov
Checkmat International
Seier med poeng - 05:00
Sultan Kandil Arena BJJ - Saudi
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-35
Ferdig
Hassan Saabel
Igor Shishlakov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Saturday)
4-39
Ferdig
Abdullha Alkubaisi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 02:18
Naser Samtar Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-37
Ferdig
Ravshanzhon Sadykov
Frota Academy
Seier med poeng - 05:00
Thamir Alshamsi
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
3-38
Ferdig
Magomed Beysultanov
BERKUT Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Leonid Garbuzov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
4-40
Ferdig
Mohammad Mustafa
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Davud Magomedov Bbjja Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-38
Ferdig
Alexander Redvanov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier med poeng - 05:00
Alexandre Pereira JSBJJ
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-36
Ferdig
Nikolay Kulikov
ALEX TEAM BJJ
Seier med poeng - 03:23
Zayed Omar Albreiki Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-35
Ferdig
Andrey Zhukov
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
NURAZIZ SAYFIDDINOV Life Brothers Bjj Seier på submission - 02:31
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-37
Ferdig
Hassan Alraeesi
Vartan Arutunyan LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-36
Ferdig
Mana Albreiki
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 05:00
Magomed Aliev Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-39
Ferdig
Anton Rebezov
Zr Team Association
Mohammed Alswaidi Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:48
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Saturday)
4-41
Ferdig
Saoud Naser Al Harthi
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Nikolai Starodubtcev Bjj Globetrotters
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-40
Ferdig
Evgenii Chepik
Andrei Kalaitanov Alliance Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-37
Ferdig
Osama Kandil
Arena BJJ - Saudi
Seier med poeng - 05:00
Abdulrahman Yousif Albesher Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-38
Ferdig
Karim Madynov
Senna Fight Academy
Seier med poeng - 05:00
Kantemir Kazakov Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-38
Ferdig
Georgii Sarkisov
Stone Fight
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Mahmoud Abouelnas Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-41
Ferdig
Ravshanzhon Sadykov
Frota Academy
Seier med poeng - 05:00
Alexander Redvanov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-39
Ferdig
Igor Shishlakov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Nikolay Kulikov ALEX TEAM BJJ Seier på submission - 02:14
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-42
Ferdig
Mohammed Alswaidi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 05:00
Andrei Kalaitanov Alliance