Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-34
Gotowy
IBADULLA ZAKIEV
Team Abubakarova
Anton Rebezov Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-30
Gotowy
Salla Pasula
Hilti Finland
Wygrana na punkty - 05:00
Galina Diakonova Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Saturday)
5-32
Gotowy
Akhmed Magomedov
Bbjja
Akhmednabi Magomedov Team Abubakarova Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
3-35
Gotowy
David Titievskiy
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Leonid Garbuzov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
4-37
Gotowy
Mohammad Mustafa
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Ignatiy Bufeev Neves Brazilian Jiu Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-35
Gotowy
Said Taramov
Checkmat International
Evgenii Chepik Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-33
Gotowy
Osama Kandil
Arena BJJ - Saudi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
ALI HASSAN
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
3-36
Gotowy
Abdulrahman Ayesh Albarguthi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:29
Stepan Kokorin Zr Team Association
Parajiu-jitsu PARATHLETE / Class C
(Saturday)
5-34
Gotowy
MARCOS MORY
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 04:23
Ruslan Sbitnev Gracie Barra Hamburg
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
4-38
Gotowy
Davud Magomedov
Bbjja
Nikolay Salmin Strela Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-34
Gotowy
Unknown User
Association Aranha
Karim Madynov Senna Fight Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-36
Gotowy
Andrei Kalaitanov
Alliance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Aleksandr Aleksahin Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
3-37
Gotowy
Rizvan Kasumov
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Sultan Kandil Arena BJJ - Saudi
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-35
Gotowy
Hassan Saabel
Igor Shishlakov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Saturday)
4-39
Gotowy
Abdullha Alkubaisi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Naser Samtar Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-37
Gotowy
Ravshanzhon Sadykov
Frota Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Thamir Alshamsi
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
3-38
Gotowy
Magomed Beysultanov
BERKUT Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Leonid Garbuzov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
4-40
Gotowy
Mohammad Mustafa
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Davud Magomedov Bbjja Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-38
Gotowy
Alexander Redvanov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Alexandre Pereira JSBJJ
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-36
Gotowy
Nikolay Kulikov
ALEX TEAM BJJ
Wygrana na punkty - 03:23
Zayed Omar Albreiki Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-35
Gotowy
Andrey Zhukov
RONIN FAMILY (ROY DEAN ACADEMY RUSSIA)
NURAZIZ SAYFIDDINOV Life Brothers Bjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-37
Gotowy
Hassan Alraeesi
Vartan Arutunyan LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-36
Gotowy
Mana Albreiki
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Magomed Aliev Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-39
Gotowy
Anton Rebezov
Zr Team Association
Mohammed Alswaidi Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Saturday)
4-41
Gotowy
Saoud Naser Al Harthi
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Nikolai Starodubtcev Bjj Globetrotters
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-40
Gotowy
Evgenii Chepik
Andrei Kalaitanov Alliance Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-37
Gotowy
Osama Kandil
Arena BJJ - Saudi
Wygrana na punkty - 05:00
Abdulrahman Yousif Albesher Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-38
Gotowy
Karim Madynov
Senna Fight Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Kantemir Kazakov Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-38
Gotowy
Georgii Sarkisov
Stone Fight
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Mahmoud Abouelnas Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-41
Gotowy
Ravshanzhon Sadykov
Frota Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Redvanov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
5-39
Gotowy
Igor Shishlakov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Nikolay Kulikov ALEX TEAM BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-42
Gotowy
Mohammed Alswaidi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Andrei Kalaitanov Alliance