Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
Ferdig
Luka Vuksan
Checkmat International
Jakov Ivic Mladost BD Seier på Walkover
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
Ferdig
Alen Kontrec
Mladost BD
Seier på Walkover
Luka Vuksan Checkmat International
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
Ferdig
Ante Jakic
Nova União International
MARKO MARTINEC Mladost BD Seier på Walkover
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 18th May)
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 18th May)
Ferdig
Edo Dermit
JJK Arrow
Flavius Bogdan Coroban Checkmat International Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
Ferdig
Ivan Bosancic
Checkmat International
Duje Bacic Roger Gracie Academy Croatia Seier på Walkover
Male Gi / White / Master 2 / 94KG
(Saturday 18th May)
Ferdig
Tomislav Plazonic
Nova União International
Mihai Mag Checkmat International Seier på Walkover
Male Gi / White / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
Ferdig
Mladen Kvaternik-Simunic
Mladost BD
Ivan Katalinic Rio Grappling Club Croatia Seier på Walkover
Male Gi / White / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
Ferdig
Andrija Lekic
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Seier på Walkover
Mladen Kvaternik-Simunic Mladost BD
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
Ferdig
Matko Hrvatin
Mladost BD
Marko Cvejic Gracie Barra Ljubljana Seier på Walkover
Boys Gi / Kids 2 / 26KG
(Saturday 18th May)
2-1
Ferdig
Sergej Humel Canaki
Rio Grappling Club Croatia
Patrik Pesic Checkmat International Seier på submission - 00:39
Girls Gi / Kids 2 / 25KG
(Saturday 18th May)
2-4
Ferdig
Petra Pesic
Checkmat International
Nika Bilokapic Rio Grappling Club Croatia Seier på submission
Boys Gi / Junior / 41KG
(Saturday 18th May)
3-1
Ferdig
Renato Mrva
Checkmat International
Mark Jobst Rio Grappling Club Croatia Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / 27KG
(Saturday 18th May)
1-1
Ferdig
Ivano Tur
Checkmat International
Nikola Petar Škola borilačkih vještina Shaolin Seier på submission
Boys Gi / Kids 3 / 27KG
(Saturday 18th May)
1-3
Ferdig
Matija Katacic
Checkmat International
Seier med poeng - 02:00
Unknown User Škola borilačkih vještina Shaolin
Juvenile Gi Female / White / 57KG
(Saturday 18th May)
4-1
Ferdig
Neja Toic
Checkmat International
Tihana Andrasev Rio Grappling Club Croatia Seier med poeng - 04:00
Girls Gi / Junior / 48KG
(Saturday 18th May)
3-2
Ferdig
Rubi Bosnic
Checkmat International
Alba Bosnic Checkmat International Seier på submission - 02:28
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday 18th May)
4-2
Ferdig
MARCO ZUNIC
Lotus Club Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:57
Dario Santini Checkmat International
Boys Gi / Kids 2 / 26KG
(Saturday 18th May)
2-2
Ferdig
Fran Preradovic
Rio Grappling Club Croatia
Seier med poeng - 02:00
Sergej Humel Canaki Rio Grappling Club Croatia
Boys Gi / Junior / 50KG
(Saturday 18th May)
3-5
Ferdig
Unknown User Cesaric
Checkmat International
Marko Milutin Checkmat International Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / 27KG
(Saturday 18th May)
1-2
Ferdig
Nikola Petar
Škola borilačkih vještina Shaolin
Seier på submission - 00:23
Unknown User Mladost BD
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday 18th May)
4-4
Ferdig
Unknown User
Peter Schira International
Marko Ancic Nova União International Seier på submission - 02:34
Boys Gi / Kids 3 / 30KG
(Saturday 18th May)
1-5
Ferdig
Leonard Brebric
Mladost BD
Seier på submission - 00:24
Gabrijel Balicevic Rio Grappling Club Croatia
Girls Gi / Kids 2 / 25KG
(Saturday 18th May)
2-5
Ferdig
Iskra Cavarovic
Mladost BD
Seier på submission - 01:40
Unknown User Škola borilačkih vještina Shaolin
Girls Gi / Junior / 48KG
(Saturday 18th May)
3-3
Ferdig
Unknown User Vrsalovic
Checkmat International
Seier med poeng - 03:00
Rubi Bosnic Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / 30KG
(Saturday 18th May)
1-6
Ferdig
Stipe Pozega
Rio Grappling Club Croatia
Noa Horvat Rio Grappling Club Croatia Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday 18th May)
4-3
Ferdig
MARCO ZUNIC
Lotus Club Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:49
Maximillian Lovel Jeremic Nova União International
Girls Gi / Kids 2 / 25KG
(Saturday 18th May)
2-6
Ferdig
Rino Bulic
Checkmat International
Nika Vrbanic Rio Grappling Club Croatia Seier med poeng
Boys Gi / Junior / 55KG
(Saturday 18th May)
3-7
Ferdig
Lenart Radulic
Checkmat International
Teo Vuletic Rio Grappling Club Croatia Seier med poeng - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Saturday 18th May)
4-7
Ferdig
Aleksandar Kovacevic
Gracie Barra Ljubljana
Noa Radulic Checkmat International Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Kids 3 / 27KG
(Saturday 18th May)
1-4
Ferdig
Nikola Petar
Škola borilačkih vještina Shaolin
Seier på submission - 01:18
Matija Katacic Checkmat International
Boys Gi / Kids 2 / 26KG
(Saturday 18th May)
2-3
Ferdig
Patrik Pesic
Checkmat International
Seier med poeng - 02:00
Fran Preradovic Rio Grappling Club Croatia