Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Luka Vuksan
Checkmat International
Jakov Ivic Mladost BD Gewonnen via Walkover
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Alen Kontrec
Mladost BD
Gewonnen via Walkover
Luka Vuksan Checkmat International
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Ante Jakic
Nova União International
MARKO MARTINEC Mladost BD Gewonnen via Walkover
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Edo Dermit
JJK Arrow
Luka Jelic Mladost BD Gewonnen via Walkover
Male Gi / White / Master 1 / 85KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Edo Dermit
JJK Arrow
Flavius Bogdan Coroban Checkmat International Gewonnen via Walkover
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Ivan Bosancic
Checkmat International
Duje Bacic Roger Gracie Academy Croatia Gewonnen via Walkover
Male Gi / White / Master 2 / 94KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Tomislav Plazonic
Nova União International
Mihai Mag Checkmat International Gewonnen via Walkover
Male Gi / White / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Mladen Kvaternik-Simunic
Mladost BD
Ivan Katalinic Rio Grappling Club Croatia Gewonnen via Walkover
Male Gi / White / Adult / 110KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Andrija Lekic
BJJ BLACK DRAGON SPLIT
Gewonnen via Walkover
Mladen Kvaternik-Simunic Mladost BD
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Saturday 18th May)
Afgelopen
Matko Hrvatin
Mladost BD
Marko Cvejic Gracie Barra Ljubljana Gewonnen via Walkover
Boys Gi / Kids 2 / 26KG
(Saturday 18th May)
2-1
Afgelopen
Sergej Humel Canaki
Rio Grappling Club Croatia
Patrik Pesic Checkmat International Gewonnen via Overgave - 00:39
Girls Gi / Kids 2 / 25KG
(Saturday 18th May)
2-4
Afgelopen
Petra Pesic
Checkmat International
Nika Bilokapic Rio Grappling Club Croatia Gewonnen via Overgave
Boys Gi / Junior / 41KG
(Saturday 18th May)
3-1
Afgelopen
Renato Mrva
Checkmat International
Mark Jobst Rio Grappling Club Croatia Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / 27KG
(Saturday 18th May)
1-1
Afgelopen
Ivano Tur
Checkmat International
Nikola Petar Škola borilačkih vještina Shaolin Gewonnen via Overgave
Boys Gi / Kids 3 / 27KG
(Saturday 18th May)
1-3
Afgelopen
Matija Katacic
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 02:00
Unknown User Škola borilačkih vještina Shaolin
Juvenile Gi Female / White / 57KG
(Saturday 18th May)
4-1
Afgelopen
Neja Toic
Checkmat International
Tihana Andrasev Rio Grappling Club Croatia Gewonnen via Punten - 04:00
Girls Gi / Junior / 48KG
(Saturday 18th May)
3-2
Afgelopen
Rubi Bosnic
Checkmat International
Alba Bosnic Checkmat International Gewonnen via Overgave - 02:28
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday 18th May)
4-2
Afgelopen
MARCO ZUNIC
Lotus Club Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 03:57
Dario Santini Checkmat International
Boys Gi / Kids 2 / 26KG
(Saturday 18th May)
2-2
Afgelopen
Fran Preradovic
Rio Grappling Club Croatia
Gewonnen via Punten - 02:00
Sergej Humel Canaki Rio Grappling Club Croatia
Boys Gi / Junior / 50KG
(Saturday 18th May)
3-5
Afgelopen
Unknown User Cesaric
Checkmat International
Marko Milutin Checkmat International Gewonnen op Beslissing - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / 27KG
(Saturday 18th May)
1-2
Afgelopen
Nikola Petar
Škola borilačkih vještina Shaolin
Gewonnen via Overgave - 00:23
Unknown User Mladost BD
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday 18th May)
4-4
Afgelopen
Unknown User
Peter Schira International
Marko Ancic Nova União International Gewonnen via Overgave - 02:34
Boys Gi / Kids 3 / 30KG
(Saturday 18th May)
1-5
Afgelopen
Leonard Brebric
Mladost BD
Gewonnen via Overgave - 00:24
Gabrijel Balicevic Rio Grappling Club Croatia
Girls Gi / Kids 2 / 25KG
(Saturday 18th May)
2-5
Afgelopen
Iskra Cavarovic
Mladost BD
Gewonnen via Overgave - 01:40
Unknown User Škola borilačkih vještina Shaolin
Girls Gi / Junior / 48KG
(Saturday 18th May)
3-3
Afgelopen
Unknown User Vrsalovic
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 03:00
Rubi Bosnic Checkmat International
Boys Gi / Kids 3 / 30KG
(Saturday 18th May)
1-6
Afgelopen
Stipe Pozega
Rio Grappling Club Croatia
Noa Horvat Rio Grappling Club Croatia Gewonnen op Beslissing - 02:00
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Saturday 18th May)
4-3
Afgelopen
MARCO ZUNIC
Lotus Club Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:49
Maximillian Lovel Jeremic Nova União International
Girls Gi / Kids 2 / 25KG
(Saturday 18th May)
2-6
Afgelopen
Rino Bulic
Checkmat International
Nika Vrbanic Rio Grappling Club Croatia Gewonnen via Punten
Boys Gi / Junior / 55KG
(Saturday 18th May)
3-7
Afgelopen
Lenart Radulic
Checkmat International
Teo Vuletic Rio Grappling Club Croatia Gewonnen via Punten - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 60KG
(Saturday 18th May)
4-7
Afgelopen
Aleksandar Kovacevic
Gracie Barra Ljubljana
Noa Radulic Checkmat International Gewonnen via Punten - 04:00
Boys Gi / Kids 3 / 27KG
(Saturday 18th May)
1-4
Afgelopen
Nikola Petar
Škola borilačkih vještina Shaolin
Gewonnen via Overgave - 01:18
Matija Katacic Checkmat International
Boys Gi / Kids 2 / 26KG
(Saturday 18th May)
2-3
Afgelopen
Patrik Pesic
Checkmat International
Gewonnen via Punten - 02:00
Fran Preradovic Rio Grappling Club Croatia