Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 41KG
(Sunday)
68
Ferdig
Odbayar Ganzorig
Arkhangai aimag
Anjaikhuu Buman Ayush Ralph Gracie Mongolia Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 62KG
(Sunday)
105
Ferdig
Sukhbat Purevbaldan
Dornogovi jiu jitsu
Seier på submission - 01:12
Myagmardorj B Shine badrakh jiu jitsu
Girls Gi / Teen / Yellow / 57KG
(Sunday)
101
Ferdig
Battsetseg Gansukh
Shine badrakh jiu jitsu
Seier med poeng - 03:00
Esui Darkhanbatbayar Khuch Sport Khoroo
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
70
Ferdig
Tamir Buyanmunkh
Garuda Jiu Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Soronzonbold Gankhuyag Govi Altai
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 44KG
(Sunday)
72
Ferdig
Anudari Oyuntsetseg
Bayangol sum
Seier på submission - 01:06
Maralmaa Khurelchuluun Shine badrakh jiu jitsu
Girls Gi / Teen / Yellow / 63KG
(Sunday)
104
Ferdig
Sodontsetseg Bayartsogt
Dornogovi jiu jitsu
Seier med poeng - 01:54
Urangoo Bat Erdene Suld Sport Khoroo
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 52KG
(Sunday)
74
Ferdig
Munkhjin Bolor-Erdene
Ikh Shavi dojo
Seier med poeng - 03:00
Nandin-Erdene Delgertsogt Bayalag club
Girls Gi / Junior / White / 63KG
(Sunday)
73
Ferdig
Khulan Altantulga
Bayalag club
Seier på submission - 02:11
Khulan Orgilbaatar Ikh Shavi dojo
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 52KG
(Sunday)
75
Ferdig
Enkhjin Tsevelmaa
Shine badrakh jiu jitsu
Seier med poeng - 03:00
Suvd-Erdenechimeg Serjbadam Bayalag club
Boys Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 62KG
(Sunday)
106
Ferdig
Bayarbayasgalan Badamdorj
Dornogovi jiu jitsu
Seier med poeng - 03:00
Gan-Erdene Bold-Erdene Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
71
Ferdig
Myagmarsuren Amgalanbaatar
Arkhangai aimag
Soronzonbold Gankhuyag Govi Altai Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 62KG
(Sunday)
107
Ferdig
Sukhbat Purevbaldan
Dornogovi jiu jitsu
Seier med poeng - 03:00
Baasanjargal Lkhagvasuren Ikh Shavi dojo
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 44KG
(Sunday)
73
Ferdig
Tsendbazar Mashbat
Mongolian Judo academy
Irina Tsybanova Strela Team Seier med poeng
Girls Gi / Junior / White / 63KG
(Sunday)
74
Ferdig
Davaajargal Niidendagva
Ikh Shavi dojo
Kira Kozheurova Baikal Jiu Jitsu Seier på submission - 02:47
Boys Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 62KG
(Sunday)
108
Ferdig
Bayarbayasgalan Badamdorj
Dornogovi jiu jitsu
Bat-Erdene M Dayan shonkhor Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 52KG
(Sunday)
76
Ferdig
Nandin-Erdene Delgertsogt
Bayalag club
Seier med poeng - 03:00
Suvd-Erdenechimeg Serjbadam Bayalag club
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 60KG
(Sunday)
77
Ferdig
Bilguun Batbold
Bayangol sum
Seier med poeng - 03:00
Ashidmunkh Gankhuyag Govi Altai
Boys Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 72KG
(Sunday)
111
Ferdig
Batzaya Dorjbat
Bayangol sum
Seier med poeng - 03:00
Altankhuyag Altansukh Monde Bjj
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 40KG
(Sunday)
78
Ferdig
Unknown User
Arkhangai aimag
Seier med poeng - 00:59
Margad-Erdene Erdenebaatar Khentii Aimag
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
72
Ferdig
Tumenbayar Boldbaatar
Arkhangai aimag
Tamir Buyanmunkh Garuda Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 40KG
(Sunday)
80
Ferdig
Enkhjin Ayurzana
Bayangol sum
Mungunchimeg Batbold Sukhbaatar aimag Seier på submission - 01:47
Boys Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 62KG
(Sunday)
109
Ferdig
Baasanjargal Lkhagvasuren
Ikh Shavi dojo
Seier med poeng - 03:00
Bayarbayasgalan Badamdorj Dornogovi jiu jitsu
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 52KG
(Sunday)
77
Ferdig
Munkhjin Bolor-Erdene
Ikh Shavi dojo
Enkhjin Tsevelmaa Shine badrakh jiu jitsu Seier på submission - 00:50
Boys Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 72KG
(Sunday)
112
Ferdig
Batzaya Dorjbat
Bayangol sum
Seier med poeng - 03:00
Timofey Epov Strela Team
Girls Gi / Junior / White / 63KG
(Sunday)
75
Ferdig
Khulan Orgilbaatar
Ikh Shavi dojo
Davaajargal Niidendagva Ikh Shavi dojo Seier på submission - 02:18
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 40KG
(Sunday)
79
Ferdig
Unknown User
Arkhangai aimag
Seier med poeng - 03:00
Jivamedmaani Odsuren Sukhbaatar aimag
Boys Gi / Teen / Yellow - Orange/Green / 72KG
(Sunday)
113
Ferdig
DANIL KAISHEV
Baikal Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Usukhbayar Oyunjargal Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 60KG
(Sunday)
Ferdig
Bilguun Batbold
Bayangol sum
Seier på Walkover
Batorgil Ulziibayar Garuda Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 60KG
(Sunday)
78
Ferdig
Temuulen Uuganbat
ARTE SUAVE BJJ ACADEMY MONGOLIA
Seier på submission - 01:20
Enkhbayar Bayarsaikhan Ikh Shavi dojo
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 40KG
(Sunday)
81
Ferdig
Enkhjin Gankhuyag
Mongolian Judo academy
Seier på submission - 01:46
Anudari Gereltbold Sukhbaatar aimag
Girls Gi / Junior / White / 63KG
(Sunday)
76
Ferdig
Khulan Altantulga
Bayalag club
Kira Kozheurova Baikal Jiu Jitsu Seier på submission - 01:02
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 40KG
(Sunday)
82
Ferdig
Nandin-Erdene M
Selenge aimag Sant sum Bor devjee
Seier på submission - 01:27
Sarnai Ganbat Ikh Shavi dojo