Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Infant /Grey - Yellow / 27KG
(Sunday)
57
Ferdig
Temuujin A
Shine badrakh jiu jitsu
Lkhammunkhjin Buyandalai Bayankhongor aimag Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 38KG
(Sunday)
90
Ferdig
Khuslenerdene Byambatsogt
Shine badrakh jiu jitsu
Seier på submission - 02:05
Altangerel Erdenekhuu Monde Bjj
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
60
Ferdig
Bat-orshih Batdelger
Sukhbaatar aimag
Bazargur Tamir Garuda Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Teen / White - Yellow/ 40KG
(Sunday)
87
Ferdig
Solongo Delgertsetseg
Nalaikh
Enkhbulag Jamiyan Shine badrakh jiu jitsu Seier på submission - 00:19
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 38KG
(Sunday)
91
Ferdig
Konstantin Sivaev
Baikal Jiu Jitsu
Dulguun Gantulga Bayankhongor aimag Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Infant /Grey - Yellow / 27KG
(Sunday)
58
Ferdig
Munkhbold B
Selenge Tavan Khan
Seier med poeng - 03:00
Temuujin A Shine badrakh jiu jitsu
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 38KG
(Sunday)
92
Ferdig
Myagmarnaran Nyamkhuu
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Seier med poeng - 03:00
Lkhamsuren Narangerel Bayankhongor aimag
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
61
Ferdig
Buuveibaatar Manlaibaatar
Govisumber Aimag
Myagmarsuren Amgalanbaatar Arkhangai aimag Seier på submission - 02:52
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 38KG
(Sunday)
93
Ferdig
Khuslenerdene Byambatsogt
Shine badrakh jiu jitsu
Dulguun Gantulga Bayankhongor aimag Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
62
Ferdig
Bat-Amgalan Tumendelger
Temuujin Dojo
Tumenbayar Boldbaatar Arkhangai aimag Seier på submission - 02:23
Girls Gi / Teen / Yellow / 57KG
(Sunday)
Ferdig
Nandinchimeg Uynga
Ikh Shavi dojo
Gundegmaa Munkhjargal Arkhangai aimag Seier på Walkover
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 38KG
(Sunday)
94
Ferdig
Lkhamsuren Narangerel
Bayankhongor aimag
Khuslenerdene Byambatsogt Shine badrakh jiu jitsu Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Infant /Grey - Yellow / 27KG
(Sunday)
59
Ferdig
Munkhjin Munkhbayar
Ikh Shavi dojo
Lkhammunkhjin Buyandalai Bayankhongor aimag Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
63
Ferdig
Munkhsaikhan Dulguun
Ralph Gracie Mongolia
Seier med poeng - 03:00
Byambadorj Burentugs Khentii Aimag
Girls Gi / Teen / Yellow / 57KG
(Sunday)
96
Ferdig
Unknown User
Suld Sport Khoroo
Esui Darkhanbatbayar Khuch Sport Khoroo Seier på submission - 01:07
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
64
Ferdig
Munkhbayar Tserenchimed
Sukhbaatar aimag
Tamir Buyanmunkh Garuda Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Teen / Yellow / 57KG
(Sunday)
97
Ferdig
Delgertsetseg Chingis
Bayalag club
Azzaya Erdenebileg Nalaikh Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
Ferdig
Bayasgalan Lkhamsuren
Ikh Shavi dojo
Kherlenbaatar Enkhzaya Arkhangai aimag Seier på Walkover
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
65
Ferdig
Bazargur Tamir
Garuda Jiu Jitsu Academy
Myagmarsuren Amgalanbaatar Arkhangai aimag Seier på submission - 00:37
Boys Gi / Teen / White - Yellow / 38KG
(Sunday)
95
Ferdig
Myagmarnaran Nyamkhuu
Bulgan aimgiin Biyiin tamiriin gazar
Seier med poeng - 03:00
Dulguun Gantulga Bayankhongor aimag
Boys Gi / Junior / White - Yellow / 41KG
(Sunday)
67
Ferdig
Tuvshinbayar Bayasgalan
Arkhangai aimag
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Tuvshinjargal Batsuren Suld Sport Khoroo
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
66
Ferdig
Tumenbayar Boldbaatar
Arkhangai aimag
Seier med poeng - 03:00
Munkhsaikhan Dulguun Ralph Gracie Mongolia
Girls Gi / Teen / Yellow / 57KG
(Sunday)
98
Ferdig
Battsetseg Gansukh
Shine badrakh jiu jitsu
Seier på submission - 00:09
Gundegmaa Munkhjargal Arkhangai aimag
Girls Gi / Teen / Yellow / 57KG
(Sunday)
99
Ferdig
Esui Darkhanbatbayar
Khuch Sport Khoroo
Seier på submission - 00:09
Azzaya Erdenebileg Nalaikh
Girls Gi / Teen / Yellow / 63KG
(Sunday)
102
Ferdig
Urangoo Bat Erdene
Suld Sport Khoroo
Sodontsetseg Bayartsogt Dornogovi jiu jitsu Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
67
Ferdig
Tamir Buyanmunkh
Garuda Jiu Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Dulamsuren Munkhsukh Ralph Gracie Mongolia
Girls Gi / Teen / Yellow / 57KG
(Sunday)
100
Ferdig
Gundegmaa Munkhjargal
Arkhangai aimag
Seier med poeng - 03:00
Azzaya Erdenebileg Nalaikh
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
68
Ferdig
Kherlenbaatar Enkhzaya
Arkhangai aimag
Soronzonbold Gankhuyag Govi Altai Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 44KG
(Sunday)
70
Ferdig
Anudari Oyuntsetseg
Bayangol sum
Tsendbazar Mashbat Mongolian Judo academy Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Teen / Yellow / 63KG
(Sunday)
103
Ferdig
Nomin Erdene Erdenebat
Suld Sport Khoroo
Urangoo Bat Erdene Suld Sport Khoroo Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Junior / White / 34KG
(Sunday)
69
Ferdig
Myagmarsuren Amgalanbaatar
Arkhangai aimag
Tumenbayar Boldbaatar Arkhangai aimag Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Junior / White - Yellow / 44KG
(Sunday)
71
Ferdig
Irina Tsybanova
Strela Team
Seier på submission - 00:59
Maralmaa Khurelchuluun Shine badrakh jiu jitsu