Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Kids 2 / 25KG / Grey
(Day 1)
3-1
Ferdig
Mackenzie Nugent
Peter De Been Jiu Jitsu
Charlise Haynes Lab 33 Seier på submission - 00:35
Boys Gi / Kids 3 / 38KG / Grey
(Day 1)
1-1
Ferdig
Luca Haworth
Gracie Barra Hoppers Crossing
Mckinley Norris Rilion Gracie Australia Seier på submission - 00:41
Boys Gi / Kids 3 / 30KG / White
(Day 1)
3-4
Ferdig
Abdul El Haouli
Australian Elite Team
Seier på submission - 01:10
Logan Marshall Gracie Barra Hoppers Crossing
Boys Gi / Kids 2 / 20KG / Grey
(Day 1)
2-1
Ferdig
Lachlan Greenwood
Limitless Mixed Martial Arts & Fitness
Seier på submission - 01:21
Rafael Vieira Cia Paulista - International
Boys Gi / Kids 3 / 27KG / Grey
(Day 1)
2-2
Ferdig
Byron Theron
Gracie Barra Hoppers Crossing
Jaxon Pires Cia Paulista - International Seier med poeng - 02:00
Girls Gi / Kids 3 / 32KG / Yellow
(Day 1)
1-2
Ferdig
Aliyah Amber Hussein
Australian Elite Team
Seier på submission - 00:55
Evie Nugent Peter De Been Jiu Jitsu
Girls Gi / Kids 2 / 25KG / Grey
(Day 1)
3-2
Ferdig
Ellie Carville
Australia ASBJJ
Mackenzie Nugent Peter De Been Jiu Jitsu Seier med poeng - 02:00
Boys Gi / Kids 3 / 24KG / White - Grey
(Day 1)
1-3
Ferdig
Kai Glazer
Tyson Shen Peter De Been Jiu Jitsu Seier på submission - 01:02
Boys Gi / Kids 3 / 27KG / Grey
(Day 1)
2-4
Ferdig
Tyler Bernardo
High Rollers
Seier på submission - 01:16
Carlos Junior Vieira Cia Paulista - International
Boys Gi / Infant / 42KG / Grey - Yellow
(Day 1)
3-5
Ferdig
Daniel Budd
Australian Elite Team
Seier på submission - 00:37
Maycen Adams Peter De Been Jiu Jitsu
Boys Gi / Infant / 34KG / White - Yellow
(Day 1)
1-6
Ferdig
Gabriel Vieira
Cia Paulista - International
Yusuf Bekai Australian Elite Team Seier på submission - 00:25
Boys Gi / Kids 3 / 27KG / Grey
(Day 1)
2-3
Ferdig
Jaxon Pires
Cia Paulista - International
Musa Bultan AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY Seier på submission - 01:38
Girls Gi / Kids 2 / 25KG / Grey
(Day 1)
3-3
Ferdig
Charlise Haynes
Lab 33
Seier på submission - 00:24
Mackenzie Nugent Peter De Been Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 / 24KG / White - Grey
(Day 1)
1-4
Ferdig
Abraham Hussein
Australian Elite Team
Seier med poeng - 02:00
Kai Glazer
Boys Gi / Infant / 42KG / Grey - Yellow
(Day 1)
3-6
Ferdig
Jose Lorenzo Cruz
Fortitude Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:53
Maycen Adams Peter De Been Jiu Jitsu
Boys Gi / Infant / 30KG / Yellow
(Day 1)
2-7
Ferdig
Jack Power
Mitrevski Martial Arts
Hunter Sasikin SJJA Australia Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Junior / 50KG / Yellow - Green
(Day 1)
3-8
Ferdig
Callum Mackenzie
DC Australia
Mohammad Bekai Australian Elite Team Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Infant / 34KG / White - Yellow
(Day 1)
1-7
Ferdig
Lenny Widiana
Australian Elite Team
Jaxsen Di Mieri Dominance Will-Machado Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Kids 3 / 27KG / Grey
(Day 1)
2-5
Ferdig
Jaxon Pires
Cia Paulista - International
Carlos Junior Vieira Cia Paulista - International Seier med poeng - 02:00
Girls Gi / Junior / 48KG / Orange/Green
(Day 1)
3-9
Ferdig
Harper Taylor
Gracie Barra Oceania
Rayann Vera Hussein Australian Elite Team Seier på submission - 02:09
Boys Gi / Kids 3 / 24KG / White - Grey
(Day 1)
1-5
Ferdig
Tyson Shen
Peter De Been Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:44
Abraham Hussein Australian Elite Team
Boys Gi / Junior / 41KG / Grey - Green
(Day 1)
2-8
Ferdig
Mustafa Tavsancioglu
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Unknown User DC Australia Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Infant / 42KG / Grey - Yellow
(Day 1)
3-7
Ferdig
Daniel Budd
Australian Elite Team
Jose Lorenzo Cruz Fortitude Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Infant / 34KG / White - Yellow
(Day 1)
1-8
Ferdig
Gabriel Vieira
Cia Paulista - International
Seier med poeng - 03:00
Lenny Widiana Australian Elite Team
Boys Gi / Junior / 50KG / Grey - Yellow
(Day 1)
3-10
Ferdig
Nathan Killen
Australia ASBJJ
Lucas Bernardo High Rollers Seier på submission - 00:57
Boys Gi / Kids 3 / 27KG / Grey
(Day 1)
2-6
Ferdig
Musa Bultan
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Tyler Bernardo High Rollers Seier på submission - 01:00
Boys Gi / Junior / 41KG / Grey - Green
(Day 1)
2-9
Ferdig
Tommy Pedis
Australian Elite Team
Aurelius Catayong Vermelho BJJ Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Junior / 50KG / Grey - Yellow
(Day 1)
3-11
Ferdig
James Guest
Limitless Mixed Martial Arts & Fitness
Mason Gouskos Dominance Will-Machado Seier på submission - 00:33
Girls Gi / Junior / 52KG / White
(Day 1)
1-10
Ferdig
Almaz Lebdeh
Australian Elite Team
Seier på submission - 00:22
Charlotte Chapman Limitless Mixed Martial Arts & Fitness
Boys Gi / Junior / 55KG / Grey - Green
(Day 1)
1-11
Ferdig
Oliver Silvestro
High Rollers
Seier på submission - 02:31
Keanen Theron Gracie Barra Hoppers Crossing
Boys Gi / Teen / 56KG / Grey
(Day 1)
3-14
Ferdig
Kane Long
Gracie Barra Oceania
Lucas Haines Adelaide Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Teen / 67KG / Orange/Green
(Day 1)
2-12
Ferdig
Atahan Bektasoglu
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Seier med poeng - 03:00
Spencer Quayle ABSOLUTE MMA AUSTRALIA