Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Adult / 62KG
(Day 1)
3-25
Ferdig
Sean Macfarlane
Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Michael De Marco Team Perosh Mixed Martial Arts Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / 85KG
(Day 1)
Ferdig
Thiago Moreira Fonseca Ortiz
Legacy
Marko Peize Wu Ufc Gym Seier på Walkover
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Day 1)
1-20
Ferdig
Chee Chan Chew
Immersion Mixed Martial Arts
Seier med poeng - 06:00
William Bunn Team Perosh Mixed Martial Arts
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 1)
2-22
Ferdig
Tim OToole
Carlson Gracie Team Australia
Ryan Ward Cia Paulista - International Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 120KG
(Day 1)
3-22
Ferdig
Unknown User De Souza Ayres Pecanha
High Rollers
Seier med poeng - 05:00
Fabio Galeb Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Master 2 / 94KG
(Day 1)
1-23
Ferdig
Peter Brennan
Marcelino Freitas BJJ
Seier med poeng - 05:00
Daniel Lucev Dominance Will-Machado
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Day 1)
2-20
Ferdig
Constandinos Haritou
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Seier med poeng - 06:00
Chuol Chol Immersion Mixed Martial Arts
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(Day 1)
3-26
Ferdig
Rauf Demiral
AUSTRALIAN SUBMISSION ACADEMY
Thomas Strembickyj Bjj Globetrotters Oceania Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Day 1)
1-21
Ferdig
Unknown User
Adelaide Jiu Jitsu Academy
William Bunn Team Perosh Mixed Martial Arts Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 1)
2-23
Ferdig
Alexander Colville
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Tim OToole Carlson Gracie Team Australia
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Day 1)
3-27
Ferdig
Billy Newham
Gracie Barra Oceania
Seier på submission - 01:33
Alexander Tay ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Day 1)
3-30
Ferdig
Liam Porter
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Seier på submission - 01:45
Elgin Clavecilla Gracie Barra Hoppers Crossing
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Day 1)
1-24
Ferdig
Juliette Brillet
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Alesha Tran Adelaide Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 120KG
(Day 1)
2-25
Ferdig
Nicholas Duncan
Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Justin Coolahan Jean Jacques Machado Australia
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Day 1)
3-28
Ferdig
Matthew Facchino
Immersion Mixed Martial Arts
Seier med poeng - 06:00
Alexander Tay ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(Day 1)
1-22
Ferdig
Ethan Cannon
Peter De Been Jiu Jitsu
Chee Chan Chew Immersion Mixed Martial Arts Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(Day 1)
2-21
Ferdig
Unknown User
Guigo Jiu Jitsu
Seier med poeng - 06:00
Constandinos Haritou ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Day 1)
3-31
Ferdig
Luis Gabriel Contreras Olave
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Seier på submission - 03:28
David Cocker Sorriso Bjj
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
1-27
Ferdig
Max Scalise
Team Perosh Mixed Martial Arts
Seier med poeng - 05:00
Thien Nguyen Australian Elite Team
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Day 1)
2-24
Ferdig
Ryan Ward
Cia Paulista - International
Alexander Colville ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(Day 1)
3-29
Ferdig
Billy Newham
Gracie Barra Oceania
Seier med poeng - 06:00
Matthew Facchino Immersion Mixed Martial Arts
Male Gi / Blue / Master 2 / 120KG
(Day 1)
2-26
Ferdig
Jason Cichon
Australian Elite Team
Justin Coolahan Jean Jacques Machado Australia Seier på submission - 02:49
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Day 1)
1-25
Ferdig
Shenae McEwan
Gracie Barra Oceania
Seier med poeng - 05:00
Juliette Brillet ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Day 1)
Ferdig
Rory Matthews
Peter De Been Jiu Jitsu
Kobi Dynon Maroccolo Academy Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
2-28
Ferdig
Morgan Cuevas
DC Australia
Seier med poeng - 05:00
Ritchie Collins Australian Elite Team
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Day 1)
Ferdig
Elgin Clavecilla
Gracie Barra Hoppers Crossing
Seier på Walkover
David Cocker Sorriso Bjj
Male Gi / Blue / Adult / 120KG
(Day 1)
3-32
Ferdig
Liam Porter
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Luis Gabriel Contreras Olave ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
1-28
Ferdig
Nam Tran
Australian Elite Team
Raymond Timms Rilion Gracie Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Day 1)
2-29
Ferdig
Joshua Ber
ABSOLUTE MMA AUSTRALIA
Simon Chatzigiannis Adelaide Jiu Jitsu Academy Seier på submission - 04:25
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(Day 1)
3-34
Ferdig
Winnie Lai
Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Nadia Frankland ABSOLUTE MMA AUSTRALIA Seier på submission - 03:39
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Day 1)
Ferdig
Mark Stearman
SJJA Australia
Murilo Da Silva Cia Paulista - International Seier på Walkover
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Day 1)
1-26
Ferdig
Alesha Tran
Adelaide Jiu Jitsu Academy
Shenae McEwan Gracie Barra Oceania Seier med poeng - 05:00