Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Adult / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
3-(TV)51
Ferdig
Ronaldo Junior
ATOS
Unknown User Carlson Gracie Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
5-49
Ferdig
Levi Guimaraes
Brazilian Top Team (Usa)
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Jhonathan De Jesus Rmnu Team
Male Gi / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
1-54
Ferdig
Levi Kurtovich
Alliance
Seier med poeng - 05:00
Breno Rodrigues Xcell Jiu Jitsu Academy
Female Gi / Purple / Adult / Lightweight (Under 62KG)
(Sunday)
2-48
Ferdig
Jessica Borrell
Fight Sports
Alanis Santiago Unity Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-53
Ferdig
Nicholas Oganezov
American Top Team
Seier med poeng - 05:00
Joao Pedro Farah Fight Sports
Male Gi / Purple / Adult / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
1-51
Ferdig
Anthony Ortiz
Unity Jiu Jitsu
Zach Kaina ATOS Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:10
Female Gi / Purple / Adult / Lightweight (Under 62KG)
(Sunday)
2-49
Ferdig
Jessie Grace
Insomnia Jiu-Jitsu
Elizabeth Huang Abmar Barbosa JJ Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Black / Adult / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
3-(TV)53
Ferdig
RAFAEL LIMA
ATOS
Fellipe Andrew Silva Alliance Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
1-55
Ferdig
Cory Abbate
Fight Sports
Fabiano Ferreira ATOS Seier på submission - 03:55
Male Gi / Purple / Adult / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-54
Ferdig
Jacob Boodhoo
Pslpb Cicero Costha
Seier med poeng - 05:00
Heitor Senra Ares BJJ
Male Gi / Purple / Adult / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
5-53
Ferdig
Mauro Baeza
Fight Sports
Mikaelle Fundora Ghost Squad Bjj Team Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / Middleweight (Under 70KG)
(Sunday)
3-(TV)54
Ferdig
Danielle Baron
Alliance
Iasmim Casser ATOS Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / Lightweight (Under 62KG)
(Sunday)
2-50
Ferdig
Emily Nicholson
Gfteam
Seier på submission - 02:28
Kayla Saldana Ghost Squad Bjj Team
Male Gi / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
1-56
Ferdig
Fabio Bravo
ATOS
Seier med poeng - 05:00
Ricardo Ros Fight Sports
Male Gi / Brown / Adult / Lightweight (Under 69KG)
(Sunday)
4-48
Ferdig
Daniel Diniz
Checkmat International
Ricardo Briceno ATOS Seier på submission - 01:07
Male Gi / Brown / Adult / Super Heavyweight (Under 120KG)
(Sunday)
5-54
Ferdig
Renan Cruz
Marcio Cruz Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Jackson Batista Checkmat International
Female Gi / Purple / Adult / Lightweight (Under 62KG)
(Sunday)
2-51
Ferdig
Alanis Santiago
Unity Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:37
Jesse Hauch ATOS
Female Gi / Purple / Adult / Middleweight (Under 70KG)
(Sunday)
3-(TV)55
Ferdig
Leticia Cardozo
Alliance
Seier med poeng - 05:00
Stephanie Lee Fight Sports
Male Gi / Purple / Master 1 / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
1-57
Ferdig
Levi Kurtovich
Alliance
Seier med poeng - 05:00
Fabiano Ferreira ATOS
Male Gi / Purple / Adult / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-55
Ferdig
Alejandro Wajner
Pedigo Submission Fighting
Noah Chen Gracie Allegiance Seier på submission - 01:00
Male Gi / Purple / Adult / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-56
Ferdig
Benjamin Kunzle
Fight Sports
Seier på submission - 01:05
John Paul Martin Future School Of Jiu Jitsu HQ
Female Gi / Purple / Adult / Lightweight (Under 62KG)
(Sunday)
2-52
Ferdig
Elizabeth Huang
Abmar Barbosa JJ Academy
Elizabeth Liera ATOS Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / Middleweight (Under 70KG)
(Sunday)
3-(TV)56
Ferdig
Iasmim Casser
ATOS
Seier med poeng - 05:00
Nicole Sinanan Aviv Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-57
Ferdig
Nicholas Oganezov
American Top Team
Jacob Boodhoo Pslpb Cicero Costha Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
5-55
Ferdig
Savion Maranon
Marcelo Garcia Jiu-Jitsu
Jorge Valladares Pedigo Submission Fighting Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
1-58
Ferdig
Esthram Jacobo Gavidia
Ghost Squad Bjj Team
Raymond Acevedo Brazilian Top Team Seier på submission - 00:34
Female Gi / Purple / Adult / Lightweight (Under 62KG)
(Sunday)
2-53
Ferdig
Paola Ambriz
Fight Sports
Luiza Nogueira Alliance Seier på submission - 03:20
Male Gi / Purple / Master 2 / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
1-60
Ferdig
Christopher Colon
Brazilian Top Team
WOLFGANG RAMOS Fight Sports Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / Light Heavyweight (Under 94KG)
(Sunday)
3-(TV)57
Ferdig
Hector Acosta Carrillo
ATOS
Seier med poeng - 05:00
Joseph Merwin Zenith Bjj
Male Gi / Purple / Adult / Welterweight (Under 77KG)
(Sunday)
4-58
Ferdig
Noah Chen
Gracie Allegiance
Benjamin Kunzle Fight Sports Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / Middleweight (Under 85KG)
(Sunday)
5-56
Ferdig
Keith Pastrana
Checkmat International
Mikaelle Fundora Ghost Squad Bjj Team Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / Lightweight (Under 62KG)
(Sunday)
2-54
Ferdig
Emily Nicholson
Gfteam
Alanis Santiago Unity Jiu Jitsu Seier på submission - 04:29