Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # UAE QUALIFIER
(WEDNESDAY )
Ferdig
HUMAID ALKAABI
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Saeed Fahad Sharjah Self-defence Sports Club Seier på Walkover
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # UAE QUALIFIER
(WEDNESDAY )
Ferdig
HUMAID ALKAABI
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Saeed Fahad Sharjah Self-defence Sports Club Seier på Walkover
Male Gi / Brown / Adult / 85KG # JORDAN QUALIFIER
(WEDNESDAY )
Ferdig
Hazem Kayyali
Team Kayyali
Seier på Walkover
Mohammad Mutie Mustafa Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Brown / Adult / 85KG # JORDAN QUALIFIER
(WEDNESDAY )
Ferdig
Hazem Kayyali
Team Kayyali
Seier på Walkover
Mohammad Mutie Mustafa Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Brown / Adult / 56KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
10-1
Ferdig
Jean Lucas Delazari Teixeira Gomes
Commando Group
Andrew Santos VisionBJJ Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # RUSSIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
4-1
Ferdig
Unknown User
Commando Group
Rizvan Rizvanov UNIVERSAL FIGHTERS Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 69KG # COLOMBIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
11-1
Ferdig
Mauricio Ospina
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier på submission - 01:08
Jose Antonio Rios Madrid Commando Group
Female Gi / Brown / Black / Adult / 49KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-1
Ferdig
Vanderlucia Lima
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 04:55
Tatiane Nunes PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Black / Adult / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
1
Ferdig
Alessandro Botelho
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 01:54
Willian De Sousa Ares BJJ
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(WEDNESDAY )
Ferdig
Rik Broux
Bad Boys Jiu Jitsu
Seier på Walkover
Ramon Ortega Commando Group
Male Gi / Black / Adult / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
9-1
Ferdig
Diogo Reis
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 05:00
Valmecir Junior PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Black / Adult / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
6-1
Ferdig
Catriel Fernandes Rodrigues
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 03:04
Eduardo Machado PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Black / Adult / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
5-1
Ferdig
Francisco Diego Freire De Souza
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier med poeng - 05:00
Jakson Bernardo Halavanca Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Adult / 56KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
7-1
Ferdig
Thalison Soares
Pslpb Cicero Costha
Nathannael Fernandes Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
2-1
Ferdig
Gustavo Matheus Paulino Reis
Commando Group
Seier med poeng - 00:45
Bruno Froede Pslpb Cicero Costha
Male Gi / Black / Adult / 69KG # COLOMBIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
11-2
Ferdig
Mauricio Ospina
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier på submission - 00:31
Jose Antonio Rios Madrid Commando Group
Male Gi / Brown / Adult / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
4-3
Ferdig
Unknown User
Gfteam
Unknown User VisionBJJ Seier på submission - 01:12
Male Gi / Black / Adult / 56KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
7-2
Ferdig
Jorge Nakamura
Gfteam
OZIEL CARVALHO GB FELIPE PREGUIÇA Seier på submission - 01:37
Male Gi / Black / Adult / 69KG # RUSSIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
1-1
Ferdig
Vladimir Kuchmistyi
Strela Team
Seier med poeng - 05:00
Khas Magomed Bataev Davi Ramos JJ Academy
Male Gi / Black / Adult / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
2
Ferdig
Alisson Souza
JFC Almeida JJ
Thiago Macedo Rodrigo Pinheiro Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
2-4
Ferdig
Thiago Buscacio
Checkmat International
Matheus Lima VisionBJJ Seier på submission - 02:03
Male Gi / Black / Adult / 56KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
7-3
Ferdig
Yuri Hendrex
Pslpb Cicero Costha
Seier på submission - 01:41
Andre Moura Gfteam
Male Gi / Black / Adult / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
6-2
Ferdig
Igor Sousa
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier med poeng - 05:00
Andre Luiz Cantanhede Al Ain Jiu-Jitsu Club
Female Gi / Brown / Black / Adult / 49KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-2
Ferdig
Flavia Bastos Soares
Gfteam
Diana Teixeira VisionBJJ Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
3
Ferdig
Leonardo Saggioro
Brazilian Top Team (Canada)
Seier på submission - 04:17
Caio Almeida Silva JFC Almeida JJ
Male Gi / Purple / Adult / 94KG
(WEDNESDAY )
Ferdig
Abdullha Alkubaisi
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Seier på Walkover - 02:12
Jarlinton Palacios Commando Group
Male Gi / Black / Adult / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
5-2
Ferdig
Ygor Rodrigues
Equipe Marcio Rodrigues
Seier med poeng - 05:00
Michael Douglas Maia Almeida PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
10-4
Ferdig
Italo Oliveira
Commando Group
Seier ved dommeravgjørelse - 01:00
Joao Rocha Barbosa Jiu-Jitsu
Male Gi / Brown / Adult / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-6
Ferdig
Henrique Gomes
Gracie Barra
Joseph Ferreira JFC Almeida JJ Seier på submission - 04:09
Male Gi / Black / Adult / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
9-2
Ferdig
Lucas Pinheiro
ATOS
Meyran Alves Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier ved dommeravgjørelse - 01:00
Male Gi / Black / Adult / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
9-3
Ferdig
Diogo Reis
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 05:00
Matheus Fonseca Robson Moura Team
Male Gi / Brown / Adult / 69KG # RUSSIA QUALIFIER
(WEDNESDAY )
4-2
Ferdig
Unknown User
Commando Group
Rizvan Rizvanov UNIVERSAL FIGHTERS Seier på submission - 03:15