Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Adult / 120KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-24
Ferdig
Daniel Ribeiro Da Conceicao
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 01:28
Dante Cano Elements JJ Bahrain
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(WEDNESDAY )
10-25
Ferdig
Israel Neves Pacheco
TJJ School
Breno Azevedo Gfteam Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY )
7-24
Ferdig
Unknown User
VisionBJJ
Luis Felipe Assis Dos Santos Carlson Gracie (Rio De Janeiro) Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(WEDNESDAY )
11-27
Ferdig
Mira Balboa
Micaela Gomes VisionBJJ Seier på submission - 04:01
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(WEDNESDAY )
10-26
Ferdig
Amir Malgazhdar
Samurai Academy Kazakhstan
Seier med poeng - 05:00
Sirojbek Rustamov Senna Fight Academy
Female Gi / Purple / Adult / 62KG
(WEDNESDAY )
27
Ferdig
Maria Luisa Delahaye
Gfteam
Rebeca Lima Gfteam Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / 120KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
8-25
Ferdig
Matheus Marques
Gfteam
Clemer Canario Commando Group Seier på submission - 00:50
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(WEDNESDAY )
9-28
Ferdig
Mohammadreza Kamali
Checkmat International
Mansour Madmouj Seier på submission - 04:42
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(WEDNESDAY )
1-31
Ferdig
Haya Aljahoori
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Hajer Jelili Power Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(WEDNESDAY )
4-27
Ferdig
Faris Almajed
Saudi Team
Salem Mubarak Zayed Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Black / Adult / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
Ferdig
Matheus Felipe Xavier
Checkmat International
Seier på Walkover
Ithalo Lopes PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Black / Adult / 120KG # BRAZIL QUALIFIER
(WEDNESDAY )
6-25
Ferdig
FELIPE BEZERRA
Checkmat International
Herico Pinto KMR BJJ Kimura Norway Seier med poeng - 01:00
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(WEDNESDAY )
5-28
Ferdig
Luis Lopez
Commando Group
GUSTAVO RODRIGUES The Dojo Academy Seier med poeng - 00:08
Male Gi / Purple / Adult / 56KG
(WEDNESDAY )
26
Ferdig
Theyab Alnuaimi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 02:58
Vinicius Andrade Commando Group
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(WEDNESDAY )
8-26
Ferdig
Laurie De Oliveira Rocha
ATOS
Seier med poeng
Maha Alhanaee Al Ain Jiu-Jitsu Club
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(WEDNESDAY )
11-28
Ferdig
Walaa Ragab
Sharjah Self-defence Sports Club
Seier på submission - 04:14
Laetitia Sousselier Brazilian Power Team International
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY )
7-25
Ferdig
Mateus Coelho
Dream Art
Seier med poeng - 05:00
Unknown User Association Aranha
Male Gi / Purple / Adult / 85KG
(WEDNESDAY )
4-28
Ferdig
Tanaka Taisei
IGLOO
Jan Broulik DSC Gym Ceska Trebova Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(WEDNESDAY )
9-30
Ferdig
Jose Perez
Commando Group
Saeed Alkubaisi Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 00:29
Male Gi / Purple / Adult / 69KG
(WEDNESDAY )
5-29
Ferdig
Adam Bogdanov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Matheus Dantas Gfteam Seier på submission - 01:40
Female Gi / Purple / Adult / 70KG
(WEDNESDAY )
6-12
Ferdig
Scarlett Anstiss Liljefors
Kauane Ramos Da Silva Checkmat International Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / 95KG
(WEDNESDAY )
1-34
Ferdig
Rebeca Cavalcante
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Lina Qari Saudi Team Seier på submission - 01:39
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(WEDNESDAY )
11-29
Ferdig
Eduarda Santos
Dream Art
Seier på submission - 01:44
Elshaimaa Karam Alla Mahmoud Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Purple / Adult / 77KG
(WEDNESDAY )
7-26
Ferdig
Arley Pacheco Brandao
GB FELIPE PREGUIÇA
Seier med poeng - 05:00
Bakhtiyar Tussupbekov Mario Bros BJJ Kazakhstan
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(WEDNESDAY )
2-26
Ferdig
Khrystyna Polietaieva
Gracie Barra Birmingham
Ines Hadi C.E.N.S. Academy Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(WEDNESDAY )
8-27
Ferdig
Irina Brodski
Vuong Doan Brazilian Jiu Jitsu
Hessa Alshamsi Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 00:46
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(WEDNESDAY )
9-32
Ferdig
Ever Polania
Commando Group
Leonardo Ferreira Alliance Mario Reis Seier på submission - 00:15
Male Gi / Purple / Adult / 62KG
(WEDNESDAY )
10-27
Ferdig
Vladislav Safonov
Zr Team Association
Khaled Mohammed Alshehhi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:20
Female Gi / Purple / Adult / 62KG
(WEDNESDAY )
28
Ferdig
Unknown User
Gfteam
Seier med poeng - 05:00
Gabriela Matos Barreto Infight Brazil
Female Gi / Purple / Adult / 55KG
(WEDNESDAY )
8-28
Ferdig
Aylla Da Silva
Al Wahda Club Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 05:00
Lara Castro Gfteam
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(WEDNESDAY )
11-30
Ferdig
Nawal Bendidi
Sharjah Self-defence Sports Club
Caroline Vinhaes Gfteam Seier på submission - 04:44
Male Gi / Purple / Adult / 120KG
(WEDNESDAY )
2-25
Ferdig
Vakha Chimaev
Davi Ramos JJ Academy
Luizinho Urolis Focus Jiu Jitsu Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)