Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Sunday)
5-20
Ferdig
Michel Dressayre
MKTeam Reims
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
David Lopez GOKUDO
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-28
Ferdig
Abdelali Bauna
Ronin Fight Team
Myeongil Bang Gracie Barra Paris Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday)
1-31
Ferdig
Soukhrab Elmourzaev
Zr Team Association
Seier med poeng - 05:00
Amine Madi Invictus Team
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-29
Ferdig
Andy Moolenguy
Akamat
Leo Benoit WAO Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-24
Ferdig
Zakaria Ghzalal
Brasa (Felipe Costa)
Seier på submission
Maxime Maurrus Association Aranha
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
3-26
Ferdig
Coline Mathias
WAO
Seier med poeng - 05:00
Remy Erol Onsay Aguilera Jiu Jitsu /Ricardo Cavalcanti International
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-29
Ferdig
Jayro Assuncao Goncalves
KARKARA BJJ
Jonathan Robinson Pslpb Cicero Costha Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-29
Ferdig
Alexis Subiros
MKTEAM
Ilias Boulaich Resistencia Bjj Seier på submission - 01:20
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-25
Ferdig
Keliad Mahouachi
Aguilera Jiu Jitsu /Ricardo Cavalcanti International
Seier på submission - 02:35
Tristan Hannesson Cercle Tissier
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-30
Ferdig
Dorian Zaugg
Team Igor Araujo
Seier på submission - 04:10
Wael D Salah Pslpb Cicero Costha
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
Ferdig
Lounes Karioui
MKTEAM
Mehdi Oukham Invictus Team Seier på Walkover
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday)
1-32
Ferdig
Lars Haasler
Académie Pythagore
Seier på submission - 04:01
Amine Madi Invictus Team
Men's GI / Black / Master 1 / 69KG
(Sunday)
3-27
Ferdig
Danny Pla
MKTEAM
Seier med poeng - 05:00
Remy Erol Onsay Aguilera Jiu Jitsu /Ricardo Cavalcanti International
Men's GI / Black / Master 3 / 85KG
(Sunday)
4-26
Ferdig
Handuilo Gouveia
The Brothers Guadeloupe bjj
Lukasz Les Mario Sukata Uk Seier på submission - 01:33
Men's GI / Brown / Master 2 / 77KG
(Sunday)
5-21
Ferdig
Nicola Lomangino
Checkmat International
Manuel Permuy Martinez CFC Team Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-31
Ferdig
Heirama Mariassouce
MOKA TEAM 443
Ali Nasiri Sharjah Self-defence Sports Club Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
4-30
Ferdig
Myeongil Bang
Gracie Barra Paris
Adrien Peynichou School of champs Seier på submission - 02:25
Women's GI / White / Amateur / 55KG
(Sunday)
1-34
Ferdig
Charlotte Dumoulin
WAO
Laureen Alcan Sport Universel Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-32
Ferdig
Florian Hemels
Resistencia Bjj
Seier på submission - 01:20
Fabio Di Bari Gracie Barra Paris
Men's GI / Blue / Master 1 / 94KG
(Sunday)
4-32
Ferdig
Pierluca Terlizzi
Checkmat International
Seier med poeng - 05:00
Romain Bellot Bilal Jiu Jitsu
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-26
Ferdig
Maxime Maurrus
Association Aranha
Seier med poeng - 05:00
Tristan Hannesson Cercle Tissier
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
3-29
Ferdig
Giovanni Xu
MKTEAM
Mathias Bevilacqua Cercle Tissier Seier på submission - 04:05
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-33
Ferdig
Leo Benoit
WAO
Billel Bezzaouya Deo Jiu Jitsu / Cdk Team Seier på submission - 01:18
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
5-28
Ferdig
Imran Isaev
Infini Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:19
Maxime Petronio Checkmat International
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-34
Ferdig
Dorian Zaugg
Team Igor Araujo
Ali Nasiri Sharjah Self-defence Sports Club Seier med poeng - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Sunday)
1-30
Ferdig
Chi Tai Paul Doan
GOKUDO
Seier med poeng - 05:00
Boran Lucas Gfteam
Men's GI / Blue / Amateur / 62KG
(Sunday)
5-27
Ferdig
Zakaria Ghzalal
Brasa (Felipe Costa)
Seier på submission - 03:36
Keliad Mahouachi Aguilera Jiu Jitsu /Ricardo Cavalcanti International
Men's GI / Blue / Master 2 / 85KG
(Sunday)
1-33
Ferdig
Soukhrab Elmourzaev
Zr Team Association
Seier på submission - 02:56
Lars Haasler Académie Pythagore
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Sunday)
3-30
Ferdig
Mohamed Chaffai
Etienne Claude De Souza Bjj
Seier med poeng - 05:00
Mehdi Oukham Invictus Team
Men's GI / Blue / Amateur / 69KG
(Sunday)
Ferdig
Alexis Subiros
MKTEAM
Myeongil Bang Gracie Barra Paris Seier på Walkover
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Sunday)
2-35
Ferdig
Florian Hemels
Resistencia Bjj
Seier på submission - 04:15
Billel Bezzaouya Deo Jiu Jitsu / Cdk Team
Men's GI / Blue / Master 1 / 69KG
(Sunday)
5-29
Ferdig
Mohamed Kettouch
Algerian Association Of Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Maxime Petronio Checkmat International